Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Podoba PokerPro.si

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    BRAVO!!!...Pjer in ostali za kulisami res ste se potrudli...se mi kr mal učke zarosijo od ponosa, ko vidim svoj opis med PokerPro team-om...sam sliko ti bom mogu pa drugo poslat, ker tistale je s piknika, ku ste me slikal glih po koncu hudga dvoboja v tenisu, ni ravn za okol kazat

    Comment


    • #47
      lepo ni kaj

      Comment


      • #48
        Lepo. Svaka čast.

        Comment


        • #49
          Pohvala vsem, ki se trudite tako za stran kot tudi za organizacijo. Stran je resnično ultimativna in vredna pohvale.
          Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči. <br />[br]Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.

          Comment


          • #50
            lp
            zanima me če moram ponovno poslati nick name in sajt na katerem igram, da bom lahko spremlu dnevno statistiko za vračilo raka
            nickname michael9876
            sajt fulltilt

            Comment


            • #51
              michael9876 wrote: lp
              zanima me če moram ponovno poslati nick name in sajt na katerem igram, da bom lahko spremlu dnevno statistiko za vračilo raka
              nickname michael9876
              sajt fulltilt
              Pozdravljen michael9876. Kar se tiče rakeback statistike, bo možen rakeback pogled v prihajajočih dneh, imamo še nekaj malenkosti za rešiti pri avtomatiziranem rakebacku. Ko bo pogled rakeback statistike na voljo, bomo obvestili vse člane pokerpro.si strani.
              Hvala za razumevanje.

              Comment


              • #52
                Pohvala za nov sajt! Izgled je veliko bolj dovršen in profesionalen!
                LpU

                Comment


                • #53
                  Dober ste usekal!!
                  ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                  Comment


                  • #54
                    Res lepa stran. Barvno kombinacijo ste zadeli v polno...občudovanja in hvale vredno.

                    Comment


                    • #55
                      stran je super,me pa moti,ker zadnje objave ne delajo-dejte to cimprej zrihtat pls

                      Comment


                      • #56
                        v roku par dni gremo na nov močan server in to je tud pogoj da bomo zrihtal zadnje objave na forumu!

                        Comment


                        • #57
                          matic_all-in wrote: stran je super,me pa moti,ker zadnje objave ne delajo-dejte to cimprej zrihtat pls
                          Naš nov forum ima še eno možnost kako pogledat zadnje poste:
                          Klikni na gumb forum na zgornji orodni vrstici
                          Poglej v brskalniku url naslov........... čisto skrajno desno url naslova imaš Oranžno kvadratno ikonco
                          Klikni nanj in izberi Subscribe to RSS
                          Zbereš kam želiš za zaznamek posneti
                          Ga zbereš, in ti bo pokazalo zadnjih 15 odprtih tem, brez.
                          Mislim, da ti bo to pomagalo do takrat ko usposobimo forum zadnje objave na osnovni strani.

                          Comment


                          • #58
                            jst upam da bo Strategija čimprej odprta
                            "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                            Comment


                            • #59
                              Sej ne rabiš močnega serverja za prikaz par novih odgovorov na serverju ali na vhodni strani, pa če je delana al v joomli al pa v flešu. En server z 3GB RAM-a je čist zadosti, pod pogojem da imaš dobro linijo ter zadosten in-out pretok. Point pa je da so uporabniki zadovoljni ter da imaš močno podporo v primeru težav.

                              Comment


                              • #60
                                manicminer wrote: Sej ne rabiš močnega serverja za prikaz par novih odgovorov na serverju ali na vhodni strani, pa če je delana al v joomli al pa v flešu. En server z 3GB RAM-a je čist zadosti, pod pogojem da imaš dobro linijo ter zadosten in-out pretok. Point pa je da so uporabniki zadovoljni ter da imaš močno podporo v primeru težav.
                                Ni razlog moč serverja, da sajt neprikazuje zadnje objave, ampak programska nastavitev, ki jo trenutni server ne omogoča. Server na katerega smo sajt prenesli, je privaten in ni bil predviden za tak traffic. Zato smo kupili nov server in se dogovorili o hostingu z določenim podjetjem, da bo stvar tekla tako kot treba. Drugače je pa je za to odgovoren naš designer/programer in verjamemo, da on ve kaj rabimo da sajt funkcionira tako kot treba.

                                Comment

                                Working...
                                X