Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Podoba PokerPro.si

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    manicminer wrote: Sej ne rabiš močnega serverja za prikaz par novih odgovorov na serverju ali na vhodni strani, pa če je delana al v joomli al pa v flešu. En server z 3GB RAM-a je čist zadosti, pod pogojem da imaš dobro linijo ter zadosten in-out pretok. Point pa je da so uporabniki zadovoljni ter da imaš močno podporo v primeru težav.
    Najbolje vtakniti cev nafte ovci v rit, po tvojem razmišljanju..lp
    To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

    Comment


    • #62
      Hevioso wrote: [quote=manicminer napisal:]
      Sej ne rabiš močnega serverja za prikaz par novih odgovorov na serverju ali na vhodni strani, pa če je delana al v joomli al pa v flešu. En server z 3GB RAM-a je čist zadosti, pod pogojem da imaš dobro linijo ter zadosten in-out pretok. Point pa je da so uporabniki zadovoljni ter da imaš močno podporo v primeru težav.
      Najbolje vtakniti cev nafte ovci v rit, po tvojem razmišljanju..lp
      kva??!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne kapiram
      Dej obrazlož prosim... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #63
        Eloow... Sicer bo tale komentar bolj neumesen a vseeno, ker je tema Nova podoba PokerPro.si.
        Sicer tudi sam podpiram zamenjavo z starejšim sistemom a imam kritiko na barve.
        Na main saitu ni nč narobe, da ste zbrali črno barvo, ker prikazuje nekaj ekskluzivnega (kar poker tudi je) sam če bi dal ene 100 EUR več za dizajnerja, ki se ukvarja s spletnimi portali bi vam povedal, da črna (temna) barva ni praktična barva. To pa pomeni, da lahko zgleda fensi a težje prebiraš in slediš stvarem. Tudi nikjer na www ne boste zasledili dobrega portala s temnim ozadjem.
        Torej moj predlog je, da vsaj pri forumu spremenite dizajn, da bo kontrast drugačen (ozadje svetlo in pisava temna).
        Da si ne boste narobe razlagali že zdaj povem, da je kritika na nov sajt pozitivna (konstruktivna). Če mi ne verjamete pa mal pogooglajte
        Drgač pa itaq, da brez razvoja ni napredka :P
        Ajdi...

        Comment


        • #64
          FrenkDtank wrote: Eloow... Sicer bo tale komentar bolj neumesen a vseeno, ker je tema Nova podoba PokerPro.si.
          Sicer tudi sam podpiram zamenjavo z starejšim sistemom a imam kritiko na barve.
          Na main saitu ni nč narobe, da ste zbrali črno barvo, ker prikazuje nekaj ekskluzivnega (kar poker tudi je) sam če bi dal ene 100 EUR več za dizajnerja, ki se ukvarja s spletnimi portali bi vam povedal, da črna (temna) barva ni praktična barva. To pa pomeni, da lahko zgleda fensi a težje prebiraš in slediš stvarem. Tudi nikjer na www ne boste zasledili dobrega portala s temnim ozadjem.
          Torej moj predlog je, da vsaj pri forumu spremenite dizajn, da bo kontrast drugačen (ozadje svetlo in pisava temna).
          Da si ne boste narobe razlagali že zdaj povem, da je kritika na nov sajt pozitivna (konstruktivna). Če mi ne verjamete pa mal pogooglajte
          Drgač pa itaq, da brez razvoja ni napredka
          Ajdi...
          1. "Vsake oči majo svojga malerja" Če povzamemo komentarje, ki smo jih prejeli do zdaj, bi rekli da nam je uspelo, kar smo si zadali - da je VEČINA obiskovalcev zadovoljna z našim novim designom. Zavedamo se, da se bojo zmeraj našli posamezniki, ki jim nekaj ne bo všeč na sajtu, našli se bodo tudi konkurenčni sajti, ki bodo meli kaj pisati o tem. Ampak glavno je, da je večina naših članov pozitivno sprejela redesign naše strani.[/*]
          1. Glede 100€ več za designerja, smo super zadovoljni z designerjom, ki ga imamo. Za barvo sma se odločila s Pjerom, torej je bila naša odločitev in ne designerjeva[/*]
          1. Glede kontrasta je pa tko, cca 95% portalov ali forumov uporablja belo ozadje in črn tekst. Ti praviš da težje prebiraš in slediš stvarem. Meni osebno, kot tudi drugi člani, ki sem jih uprašal jim je lažje brati na črni podlagi s sivim črkam. Kajti oči se MANJ naprezajo. Če prešaltam direkt s pokerpro portala na kateri drugi "svetli" portal, je kot da bi luč prižgal. Uglavnem, dokler se velika večina članov ne začne pritoževati, da nemorejo brati in slediti bomo pustili stran nespremenjeno.[/*]


          Pa še nekaj, BWIN, ki ni ravno portal, ampak je največja online stavnica na svetu, me zanima kaj so oni tuhtali ko so zbrali tak design. Pa nemi rečt dase tam ne bere dosti, če je milijon kvot pa še teksta kokr češ. Recimo
          Predstavljajte si PokerPro.si stran kot živo stran, ki se bo vedno spreminjala oz. ji bomo nekaj dodajali. Tako, da tudi tisto kaj vidite zdaj, ne pomeni da bo vedno ostalo nespremenjeno.

          Comment


          • #65
            Tudi jaz ne razumem tega, da bi bilo na taki podlagi težje brati. Meni je enostavno lažje brati v taki barvni kombinaciji kot, ko je vse svetlo, saj se oči takrat dosti bolj napenjajo. Kot rečeno, vsake oči imajo svojega malarja.
            lp

            Comment


            • #66
              tudi meni je osebno veliko bolj všeč,ta kobinacija barv. če bi bilo ozadje belo s črnimi črkami potem bi bilo preveč "dolgočasno" in vsakdanje. tako da sta Vule in Pjer izbrala kar odlično kombinacijo. Designer pa je tudi odlično opravil svoje delo. (všeč mi je tudi ta svetlo modra barva-ne vem kako se ji reče,če bi vprašal kakšno žensko bi zihr vedla,ker majo tko za vse barve svoje ime, če vete kuga mislm )
              Men je všeč!

              Comment


              • #67
                S to belo na crnem kombinacijo ste zmagal. Je velik bl berljivo kukr ce bi blo obratno. Kr tko nej ostane
                Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

                Comment


                • #68
                  Hevioso wrote:
                  Najbolje vtakniti cev nafte ovci v rit, po tvojem razmišljanju..lp
                  +1
                  FrenkDtank wrote: Eloow... Sicer bo tale komentar bolj neumesen a vseeno, ker je tema Nova podoba PokerPro.si.
                  Sicer tudi sam podpiram zamenjavo z starejšim sistemom a imam kritiko na barve.
                  Na main saitu ni nč narobe, da ste zbrali črno barvo, ker prikazuje nekaj ekskluzivnega (kar poker tudi je) sam če bi dal ene 100 EUR več za dizajnerja, ki se ukvarja s spletnimi portali bi vam povedal, da črna (temna) barva ni praktična barva. To pa pomeni, da lahko zgleda fensi a težje prebiraš in slediš stvarem. Tudi nikjer na www ne boste zasledili dobrega portala s temnim ozadjem.
                  Torej moj predlog je, da vsaj pri forumu spremenite dizajn, da bo kontrast drugačen (ozadje svetlo in pisava temna).
                  Da si ne boste narobe razlagali že zdaj povem, da je kritika na nov sajt pozitivna (konstruktivna). Če mi ne verjamete pa mal pogooglajte
                  Drgač pa itaq, da brez razvoja ni napredka :P
                  Ajdi...
                  +1 razen komentarja o 100€
                  Vule wrote: Glede kontrasta je pa tko, cca 99.9% portalov ali forumov uporablja belo ozadje in črn tekst. Ti praviš da težje prebiraš in slediš stvarem. Meni osebno, kot tudi drugi člani, ki sem jih uprašal jim je lažje brati na črni podlagi s sivim črkam. Kajti oči se BOLJ naprezajo. Če prešaltam direkt s pokerpro portala na kateri drugi "svetli" portal, je kot da bi luč prižgal. Uglavnem, dokler se velika večina članov ne začne pritoževati, da nemorejo brati in slediti bomo pustili stran nespremenjeno.
                  fyp
                  Težko je plavat proti toku pa četud v pravo smer.
                  Pokerpro potrebuje favicon ASAP.

                  Comment


                  • #69
                    favicon? kaj bi to blo prosm?

                    Comment


                    • #70
                      pjer wrote: favicon? kaj bi to blo prosm?
                      Predvidevam da je favicon ikona, ki pride pred url naslov v brskalnikih.
                      @OJlovedNicole
                      Bistvo citiranja je, da napišeš oz. poveš kaj je oseba dejansko povedala in ne da med njegovim citatom spreminjaš besede!!!
                      Tvoj post o mojem citatu:
                      Vule napisal:
                      Glede kontrasta je pa tko, cca 99.9% portalov ali forumov uporablja belo ozadje in črn tekst. Ti praviš da težje prebiraš in slediš stvarem. Meni osebno, kot tudi drugi člani, ki sem jih uprašal jim je lažje brati na črni podlagi s sivim črkam. Kajti oči se BOLJ naprezajo. Če prešaltam direkt s pokerpro portala na kateri drugi "svetli" portal, je kot da bi luč prižgal. Uglavnem, dokler se velika večina članov ne začne pritoževati, da nemorejo brati in slediti bomo pustili stran nespremenjeno.
                      Moj dejanski citat:
                      Glede kontrasta je pa tko, cca 95% portalov ali forumov uporablja belo ozadje in črn tekst. Ti praviš da težje prebiraš in slediš stvarem. Meni osebno, kot tudi drugi člani, ki sem jih uprašal jim je lažje brati na črni podlagi s sivim črkam. Kajti oči se MANJ naprezajo. Če prešaltam direkt s pokerpro portala na kateri drugi "svetli" portal, je kot da bi luč prižgal. Uglavnem, dokler se velika večina članov ne začne pritoževati, da nemorejo brati in slediti bomo pustili stran nespremenjeno.
                      Poudarek na BOLJ in MANJ, ki sta si očitno nasprotna.

                      Comment


                      • #71
                        velike cestitke, da bude samo bolje i bolje
                        Play Hard, Go Pro!

                        Comment


                        • #72
                          pjer wrote: favicon? kaj bi to blo prosm?
                          http://en.wikipedia.org/wiki/Favicon
                          Fina zadeva če imaš stran v favorites in jo lahko hitreje najdeš na podlagi male slikice/ikone.
                          Vule wrote:
                          @OJlovedNicole
                          Bistvo citiranja je, da napišeš oz. poveš kaj je oseba dejansko povedala in ne da med njegovim citatom spreminjaš besede!!!
                          Zato so bile spremembe odebeljene in dodan pripis fyp .
                          fyp= http://www.urbandictionary.com/define.php?term=fyp

                          Comment


                          • #73
                            bladepro wrote: velike cestitke, da bude samo bolje i bolje
                            Hvala bladepro, dobro nam došao nazad na forum.

                            Comment


                            • #74
                              Lep sajt, čestitke!

                              Comment


                              • #75
                                Pohvala najprej za sajt, res je carsk, skor mal pocukran haha.
                                Le tako naprej in vsi bomo srečni

                                Comment

                                Working...
                                X