Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPro.si - edini profesionalni poker forum v Sloveniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eh če bi sledil mojim postom,bi vido da sn favš pa mam probleme sam sabo pa dolgcajt mi je :lol:
    idl3r ti pa si tak bog i batina pa s tem komentarjem si hoto kako drugo temo komentirat,ker je mimo..
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #32
      valda da je promocija, kolk jih pa dobi dons zaston coacha pa garantiranih 1k v 10 tednih? team je lahko nekakšna motivacija za nove, vsaj meni je bila ko sem se prijavil na forum in pa seveda čast

      Comment


      • #33
        Se ni nate sploh nanašal tole z faušijo sam zgleda da si ti po svoje razlagaš
        In kero temo sem hotu ( bi mogu) komentirat ? Mogoče tisto z nategi ko so bili vsi fovš Stricu Samotu za tistih 27$ al kok je že spizdu.
        [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

        Comment


        • #34
          :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: je že mimo
          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

          Comment


          • #35
            Kako ste začeli žnarati čez moj post
            Nikoli nisem rekel da je forum slab. Res da forum obišem bol poredkoma, vendar vseeno menim da je dober in upam da se še izboljša. ( manj "idl3r-jev" ) -> to sem moral napisati, da bo zopet malo žnaral z nevmesnimi in neokusnimi posti. :lol: :lol: :lol:
            Glede poker šole sem pač izrazil le svoje mnenje in povedal da ni tako bleščeče vse kot zgleda. Je pa pohvalno, da se je taki projekt začel odvijati.
            Glede poker pro teama sem pa tudi le vprašal. Tak malo se mi je zdelo čudno, da je tolko igralcev tam notri, njih pa nikjer na forumu.

            Comment


            • #36
              Lejga zate mi čist dol visi, nisi vreden "žnaranja" z nevmesnimi posti. Sploh pa Snoxu ne sežeš do gležnjev.
              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

              Comment


              • #37
                Skratka vsak je povedal svoje, gremo naprej...

                Comment


                • #38
                  Pohvale celotnemu timu. Včasih ste mogoče malo preresni, moram vedno smajlije limat, sicer pa +9,99.
                  10 vam ne dam, da ostane za motivacijo. Keep on.........
                  I´m your best friend, when you are steaming.....

                  Comment


                  • #39
                    če bi ta čas porabli za študij igre,bi mogoče kdo bil že bližje teamu ...

                    Comment

                    Working...
                    X