Announcement

Collapse
No announcement yet.

Debata staking foruma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    CoreySteel wrote:
    Karikirano rečeno, tvoja staking prošnja ni imela za PokerPro nobene vrednosti (spet, razumem, da ti nočeš nobene dodatne vrednosti, mi na PokerProju pač ). Napisal si staking prošnjo, javili so se potencialni stakerji, od tega trije bivši, ki so izrinili nekaj novih. Rezultat prošnje je torej prodan stake trem bivšim stakerjem in trije "jezni" stakerji, ki niso mogli do svojega deleža, čeprav so ga rezervirali
    Nekaj malega dodane vrednosti gotovo je(primer urejene prošnja, sprožitev debate,...). Mislim, da tudi razočaranja ni bilo preveč, saj so prav vsi dobro razumeli moj predlog(tudi Integral preko PS).
    CoreySteel wrote:
    Povsem enak učinek bi dosegel, če bi ti tej svoji bazi bivših stakerjev (pet jih je, če sem pravilno preštel), na skype pisal, da prodajaš deleže brez odpiranja prošnje na portalu. Deleže bi vseeno prodal, hkrati pa ne bi v "slabo voljo" spravil tri uporabnike na forumu
    To pot sem izbral, ker je javna objava na forumu enostavnejša kot pošiljanje prošnje preko Skypa, MSN, e-pošte. Če želiš(želite) bom v prihodnje ravnal kot si predlagal.
    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

    Comment


    • #32
      IgralecPokra wrote:
      Nekaj malega dodane vrednosti gotovo je(primer urejene prošnja, sprožitev debate,...). Mislim, da tudi razočaranja ni bilo preveč, saj so prav vsi dobro razumeli moj predlog(tudi Integral preko PS).
      Seveda je, sej pravim, da sem pretiraval za namen bistva.
      IgralecPokra wrote:
      To pot sem izbral, ker je javna objava na forumu enostavnejša kot pošiljanje prošnje preko Skypa, MSN, e-pošte. Če želiš(želite) bom v prihodnje ravnal kot si predlagal.
      Kako je to enostavnejše kot da petim osebam copy/pastaš na Skype sporočilo "prodajam $6000 stake, koliko vzameš?"
      Ti kar piši prošnje na forum, ni nobenega problema. Se vsaj kej dogaja.
      Samo toliko sem hotel povedat, da veš, da si zaradi te svoje predpravice kot prosilec nezanimiv, razen za tistih 5 bivših stakerjev, pa še ti se morajo očitno "stepsti" za svoje procente
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #33
        Kar se predpravice tiče menim, da je edina prava pot ta, da nekdo, ki hoče stejk, kontaktira pretekle stejkerje in, če ostane še kaj, ponudi na forumu in napiše, da so ta in ta in ta in ta že stejkali za toliko in toliko.
        V nasprotnem primeru je pač first come first serve pa 24 ur za nakazilo sicer izločitev (kar ne pomeni, da se nakazuje denar čez 23h in 59min).
        Bubble bubble i'm in trouble.<br />[br]Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!

        Comment


        • #34
          xplayer77 wrote: Kar se predpravice tiče menim, da je edina prava pot ta, da nekdo, ki hoče stejk, kontaktira pretekle stejkerje in, če ostane še kaj, ponudi na forumu in napiše, da so ta in ta in ta in ta že stejkali za toliko in toliko.
          V nasprotnem primeru je pač first come first serve pa 24 ur za nakazilo sicer izločitev (kar ne pomeni, da se nakazuje denar čez 23h in 59min).
          +1

          Comment


          • #35
            xplayer77 wrote: Kar se predpravice tiče menim, da je edina prava pot ta, da nekdo, ki hoče stejk, kontaktira pretekle stejkerje in, če ostane še kaj, ponudi na forumu in napiše, da so ta in ta in ta in ta že stejkali za toliko in toliko.
            V nasprotnem primeru je pač first come first serve pa 24 ur za nakazilo sicer izločitev (kar ne pomeni, da se nakazuje denar čez 23h in 59min).
            Glede na različne poglede je verjetno to res najboljši oziroma najpoštenejši način.
            Sam sem želel svoje prošnje od začetka do konca voditi preko foruma, a v bodoče se bom prvo obrnil neposredno na tiste, ki so z menoj že sodelovali.
            Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

            Comment


            • #36
              Zakaj ne morem postat v temo, kjer stejker prosi za stake?

              Comment


              • #37
                Ker mora administrator odobrit prošnjo. Problem je, ker verjetno to samo Corey dela, ki pa je odsoten? Pošlji ZS prosilcu...

                Comment


                • #38
                  mihahr, hvala za odgovor.

                  Comment


                  • #39
                    A se da v pravila stakinga dodat da se ne sme mahat s tujim kurcem po koprivah (oz. s tujim dnarjem gemblat na svoje in trdit da je to čist neki normalnga) in da bo vse ok na koncu?
                    (ker zgleda da rabš dost velik IQ da ti to postane samoumnevno...)
                    Sicer vem da se je forum distanciral stran od problemov, ki nastanejo pri stakingih ampak če se bodo take stvari dogajale, je pa bolš da stakinga sploh ni, kar je pa seveda velika škoda za tiste igralce, ki so svoj stejk oddelal v perfekcijo (ne glede na rezultate seveda)
                    lp
                    <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

                    Comment


                    • #40
                      Ja, tale zadnji primer je prou neverjetn. Da ma lohk človek tok visok ego..... In če pozorno bereš njegove poste se itak sam razkrije. (ni problema dnar gor dat, če je problem ga dam gor, če bo problem ga dam gor...)
                      je pa tko kot je pajk reku: "lahko je s tujim kurcem po koprivah mahat" s tem da tale tazadn stejkanc se ti še pa u fris reži, ko s tvojim k..... maha okol.
                      Ne moreš tolk + nardit da lahk tale odnos popraviš.....
                      sem se raj tu povedu, k pa da tam dobim odgovor da se to tiče sam tistih k so vklučeni v stejk. Hvala kermukol da nism zraven!
                      They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                      Comment


                      • #41
                        Pajk, te povsem razumem... Razmišljam enako.
                        Samo dobr veš, da takega pravila ni
                        Bom pa dodal kaj v stilu, da se mora denar spoštovat, da se je treba vesti profesionalno, da je pri vsem tem glaven staker in ne stakani igralec.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #42
                          katastrofa res, da se ljudje ne zavedajo za kakšne vsote gre in niso pripravljeni pisat DNEVNA POROČILA za vse stejke, ki so višji od 1k dolarjev.....
                          <a href="http://www.mtvdeuem.com">www.mtvdeuem.com</a>

                          Comment

                          Working...
                          X