Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprememba DNSja, preventiva pred vladnimi ukrepi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Bom kr tukaj napisala, če slučajno še ne veste PS ima novo spletno stran do katere se da dostopat: PokerStars.eu/si

    Comment


    • #77
      Zanima me kaj ce bi se "anonymous"tak za hec,spravio nad starse...

      Comment


      • #78
        zdaj pa eno butasto vprašanje:
        sem v hotelu, v sloveniji, bi rad malo pogemblal, pa ne gre preko hotelskega wlana.
        hotel ima T-2 internet, sem probal s spremembo DNSja, pa tudi ne morem ne na starse, ne na noxwin.
        po moje je problem v hotelski mreži, kjer je verjetno preprečeno povezovanje na gamblerske strani in ne na T-2, ali pač??
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #79
          Isti problem sm imel tudi jz danes na faxu.. se da kej narest?

          Comment


          • #80
            Na novo windowsi 7, ko dam na koncu close mi vrže en trouble(vid vodič).
            Vtipkane cifre mi shrani, ne pa odkljukanega oknca - validate settings upon exit.
            Kaka ideja v čem je problem. Ne morem na pokerstars stran downloadat software-a :/

            Comment


            • #81
              http://www.vpnbrowse.com/

              Comment


              • #82
                Thanks!
                ..........

                Comment


                • #83
                  kdo ve kako na ajfonu porihtat to? prek mobilnih namreč ne morem dostopat do bet365 pa nevem kaj naštimat. prej na A1 nisem mel teh problemov, zdej sm pa na telemahu in ne laufa zadeva več. če ma kdo kako idejo. hvala!

                  Comment


                  • #84
                    Rabiš app za spremembo DNS-jev. Kaj je na iOS nimam pojma, za Android je pa v playstoru tole: https://play.google.com/store/apps/d...schanger&hl=en DNS Changer (no root 3G/WiFi)
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #85
                      app da bi rabo? Zakaj pa prej pri A1 nism rabo nč?

                      Comment


                      • #86
                        Ker je A1 "nov" ponudnik na trgu in še ni dobil direktive za blokado? Recimo
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #87
                          alecgor:
                          Sm porihto

                          Comment

                          Working...
                          X