Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kdo je reko pir?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1,6k€ rakebacka ali profit+rb?
    Hand bo moral pa kdo drug pokomentirat :P
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #17
      rb+profit

      Comment


      • #18
        Kul. Na NL20 odlično. Kolko handov si to odigral?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          Da bi biu call BE rabš 42%, če upoštevaš kok si že dau notr še manj %. Ti sam najbolš lahko ocenš njegov range, ker si igral proti njem, tuki so pa računice proti 3 različnim njegovim rangom.
          1.Board: Td Ah Ks Ac
          Dead:
          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 30.057% 30.06% 00.00% 529 0.00 { AdAs, KcKd, KcKh, KdKh, AdKd, AdQd, AdJd, QJs, AcKs, AdKc, AdKh, AsKc, AsKd, AsKh, AdQc, AdQh, AdQs, AsQc, AsQd, AsQh, AdJc, AdJh, AdJs, AsJc, AsJd, AsJh, QJo }
          Hand 1: 69.943% 69.94% 00.00% 1231 0.00 { TcTs }
          2.Board: Td Ah Ks Ac
          Dead:
          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 50.095% 50.09% 00.00% 529 0.00 { AdAs, KcKd, KcKh, KdKh, AdKd, AdQd, AdJd, AcKs, AdKc, AdKh, AsKc, AsKd, AsKh, AdQc, AdQh, AdQs, AsQc, AsQd, AsQh, AdJc, AdJh, AdJs, AsJc, AsJd, AsJh }
          Hand 1: 49.905% 49.91% 00.00% 527 0.00 { TcTs }
          3.Board: Td Ah Ks Ac
          Dead:
          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 64.171% 64.17% 00.00% 480 0.00 { AdAs, KcKd, KcKh, KdKh, AdKd, AdQd, AcKs, AdKc, AdKh, AsKc, AsKd, AsKh, AdQc, AdQh, AdQs, AsQc, AsQd, AsQh }
          Hand 1: 35.829% 35.83% 00.00% 268 0.00 { TcTs }
          GL!

          Comment


          • #20
            coreydigral sem 42k handov,tako da je v bistvu majhen sample.
            no,na koncu sem plačal,ti hero foldi proti loose playerjem mi grejo zelo težko iz miške.tipo je pokazal kk,jebat ga.

            Comment


            • #21
              Prvi malo večji swing na nl20 je za mano,bil sem 380eur down,sem v zadnjih dveh dneh zborbal nazaj,z rejkom še nekaj plusa...
              mam pa spet en hand,bom zelo vesel če bo kdo kaj pokomentiral oz svetoval..
              iz utg-ja odpre tight aggro reg(ni med boljšimi regi) na 0.8eur. na buttnu ga z j :club: j diamond: 3-betnem na 3eur,plača,najini stacki so 150bb,30eur.
              flop pride j :heart: 3 :heart: 7 :heart: . checkne,betnem 3/4 pota,plača.
              turn je 3 spade: .
              on check.kaj narediti?check,z namenom da zadane morebiten flush z a ali k v srcu,ali bet,ter koliko?
              hvala za mnenja,gl!

              Comment


              • #22
                Zanimiv hand za pokomentirat. Mene je tudi vedno to zanimalo in nisem nikoli točno vedel koliko mu pribiti da bo še plačal glede na to da si nutz. Čakam na odgovore izkušenih mojstrov

                Comment


                • #23
                  Definitivno bet. Imaš nutz, sta deep in imaš pozicijo, treba je naredit pot. Koliko pa tudi mene malo bega, če betneš malo mu bo lahko zasmrdelo.... Jaz bi betnu malček več ku pol pota..

                  Comment


                  • #24
                    Ravno ta višina stave je prava umetnost. Eden težjih delov v pokru če se mene vpraša.

                    Comment


                    • #25
                      Jaz tudi mislim, da definitvno bet. Glede na flop only call je verjetno na drawu z eno karto al pa middle pair. mogoče kak kj qj, s katerim bi te verjetno na turnu raisal. Ne verjamem pa da bi mel v tem spotu kak hand pri katerem bi ti dobil neko močno vsoto na riverju, če bi checknil turn. Potrebno je zgraditi pot .... Tako da stava med 1/2 pota in 2/3 pota. To je moje mnenje.
                      cr4ck1n4c3s

                      Comment


                      • #26
                        če je aggro reg, odpira tut 77+ utg. tko da če stavš njegov SD value cca 30% bi znou še poklicat majhne srčke, sam velikrat bo :heart: na riverju tud action killer. pomoje pa na pasivnost ne boš lih major pota dobu, tko da na konc irresistable 1/2 bet če pade kej za njegov range.
                        .. Count your (ways) out.

                        Comment


                        • #27
                          Če sklepam po komentarjih podobno razmišljamo,klunil sem 1/2 pota in je foldal.

                          Comment


                          • #28
                            po dolgem času evo še mene malo.glede na to,da je na forumu dokaj mrtvo,sem se odločil da bom malo bolj pogosto updatal temo.
                            situacija je taka,da zadnje 3 mesece runnam ogabno in sem se zato dal stejkat,že tretjič.upam,da bo tudi ta uspešen,kot oba pred njim.igram nl20... malo bom limal grafe,kaki hand,malo jokal,se veselil,itd
                            evo,prvi trije dnevi pod stejkom...

                            Comment


                            • #29
                              6300 - 6900 Tilt?! Mau prevečkrat ti gre ceu stack nasplošno se mi zdi.

                              Comment


                              • #30
                                evo update,še vedno se borim proti evju,ampak bo za silo..

                                Comment

                                Working...
                                X