Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav vsem!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Predvsem si izberi eno obliko igre in se ji 100% posveti. Skakanje iz igre na igro se redkokdaj konča dobro, sploh pri začetnikih. In ne obupat, ker je igra preveč kompleksna, da jo boš uspel dokaj hitro premagovat. Pol leta ni nič. In ne bit odvrnjen zaradi minusa. Skoraj vsi smo bustnili na začetku.
    Tudi s 6-12 tablanjem si se, prej kot ne, ustrelil v nogo. Tako se zelo malo naučiš in le treniraš automatsko igro in slabe navade.
    Bolj zanimivi statsi iz PT so VPIP, PFR, 3bet, AF, Agg, Cbeti, WTSD, steal...
    Kakšen si imel bankroll management za NL, SNG, MTT, FL?
    In ja FL je passé. Sry Corey :P
    AIEV graph coach.

    Comment


    • #17
      Izber si obliko igre, tole skakanje k kobilca iz formata na format ti nebo pomagal nikakor. Definitivno ne priporočam FL ker pač je zlo mal aktivnosti na tem limitu in počasi izumira (sorry luka). NL sample je premejhen da bi lah karkoli izvedel iz tega. Večina grinderjev odgrinda 18k handov v ~10 dneh. Za kakšen spodoben sample govorimo o par 100k handih, kar pa definitivno ne pomeni, da moraš probavat do takrat brez učenja. Treba je sproti študirat spote k si jih odigral, spraševat mal naokoli itd. Kar se sngjev tiče kar ok sample, lah da je samo downswing, če se ne motim 0,50/360 je hyper turbo? definitivno mtt ni za bildat bankroll sam po sebi, sploh če imaš mali BR. Odloči se za format igre pa potem naprej
      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

      Comment


      • #18
        Pozdrav.
        Uua :-) Pune vam hvala za odgovore!
        Z veseljem bi odigral 100k handov, ampak mi služba tega ne dopušča in od nečesa se pa morem živet :-) Nekje prebral da baje 10k handov dovolj za osnovno analizo?
        BRM za NL sem imel bb x 100 x 10 na mizo. S tem sem že samo na blindah pušno 270$ c won pa imel na koncu -70$. Vpip imel okoli 20 pfr okoli 15.
        BRM SNG imel okoli 50 Bi. Ampak to pomoje za turbo/hyper niti približno ni dovolj :-) Bolj sem se pribljiževal nuli na računu bolj sem igral loose igro. In seveda sem jo kaj hitro dosegel :-)
        Za MTT se niti nisem trudil na bankrolu ker nimam tolko :-)
        Zdaj za FL pa se trudim držat 300bb na mizo (ziher je ziher) :-)
        V dveh dneh odigra 3k handov na 0.10/0.20$ ter končal z solidno nulo :-)
        Vpip malenkost previsok 27?
        Je pa zanimivo da je pri NL blefiranje znanje, pri FL je pa umetnost. In prav ne morem verjet kolk umetnikov igra na fl

        Comment


        • #19
          Na gmail sem ti poslal sporočilo!!!Javi če si ga dobil!
          LP Seba

          Comment


          • #20
            Hej
            ..........

            Comment


            • #21
              Oj.
              ..........
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment

              Working...
              X