Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anze (quot)stricek(quot) predstavitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    reno ka je tebe prijel da se tolk razpisujes po forumu.... najprej 3 leta nič, zdej pa že u enemu tednu samo tebe vidim kak mal kljuvaš.... hehehehe, ti si eno prijetno presenečenje in kdor te ne razume bo vedno pljuval tvoje kljuvanje.... ti kar nadaljuj tukaj in drugje, kjer lahko, le piši.... vedno zanimivo je brati tvoje poste....
    striček, tebi pa vso srečo pri grajenju kariere, upam da ti uspe! imam pa en nasvet, ko boš začel igrat, se izogni pokerstarsom na dolgo n široko, raje si izbero kako stran ki ima ugoden rakeback deal kateri ti bo zagotovo pomagal pri grajenju BRja (ne glede na višino le-tega, ker ne boš še živel od pokra takoj)... šele ko boš dovolj 'izkušen in zrel' ti pa predlagam da se preseliš na PS, kjer je res največ ljudi (pomeni največ ovc IN največ SHARKOV, ki te spijejo preden se zaveš....)
    Shut up and take my money!!!

    Comment


    • #17
      se7en.de2ce72 wrote: najprej 3 leta nič, zdej pa že u enemu tednu samo tebe vidim kak mal kljuvaš....
      Ok,call ,čeprav je mizo odpru Striček in zna bit hud
      Po daljši bolniški 07-09 sem mogu spet v službo.Tam me je čakal polno težav in tudi odnosi med zaposlenimi so se skrhal na raven OO
      Včasih je treba obrnit nov list in se posvetit pomembnim stvarem,tudi zavoljo ljudi s katerimi preživim 1/2 svojega življenja.Mislim,oz vem,da nam je že skoraj uspelo vsem skupaj,ker posameznik je rupa brez dna.Je pa v današnjem materialističnem svetu ljudem težko pokazat realen pogled na čas,ki ga preživimo na tej naši zemljici.
      Težav je polno in povsod.Poker forum in njegovi člani predvsem,ker brez njih je 00 mi je/SO v času bolniške POMAGAL OHRANITI voljo do rehabilitacije.
      Rodil sem se v prejšnjem leglu,po loćitvi so me pa posvojili tu .Bratje odraščajo in potujejo po novih krajih,doživljajo vse in svašta,jest sem pa še kr tu,ker doma je najlepše
      Tko na kratko odgovor---Striček še 1x en velik sorry za tale offf t............ ,nmurem si pomagat.Lahk me pa šefom zatožiš,če še niso tole vidl
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #18
        se7en.de2ce72 wrote: reno ka je tebe prijel da se tolk razpisujes po forumu.... najprej 3 leta nič, zdej pa že u enemu tednu samo tebe vidim kak mal kljuvaš.... hehehehe, ti si eno prijetno presenečenje in kdor te ne razume bo vedno pljuval tvoje kljuvanje.... ti kar nadaljuj tukaj in drugje, kjer lahko, le piši.... vedno zanimivo je brati tvoje poste....
        striček, tebi pa vso srečo pri grajenju kariere, upam da ti uspe! imam pa en nasvet, ko boš začel igrat, se izogni pokerstarsom na dolgo n široko, raje si izbero kako stran ki ima ugoden rakeback deal kateri ti bo zagotovo pomagal pri grajenju BRja (ne glede na višino le-tega, ker ne boš še živel od pokra takoj)... šele ko boš dovolj 'izkušen in zrel' ti pa predlagam da se preseliš na PS, kjer je res največ ljudi (pomeni največ ovc IN največ SHARKOV, ki te spijejo preden se zaveš....)
        Ejj hvala za tole info ;-) katero stran pa ti predlagas, napisi kaksen predlog pa zakaj PS ni ok? Samo info me zanima hehe sem vesel da me je nekdo opozoril.
        RENO:
        Hehe nni panike taki posti so ciat ok men, ce me zanima preberem, ce me ne ne preberem, ce me moti povem in ce me ne moti ne recem nic tolk da cist vredu ;-)

        Comment


        • #19
          A bi bil partypoker ali noblepoker vredu za zacetek??

          Comment


          • #20
            Kje je spet ta Corey?????
            Mal pučak,sej bo pršu,sam da na starsih mašine popravjo.Se mi je zdel da neki ni,že nekih 2 dni ne krekajo u trebuh/river
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #21
              Nekaj začetniških micro SNG nasvetov:
              -rabiš program za HM ali PT ali kaj podobnega, ker se ob njem najlažje učiš (poiskusni zadostujejo)
              -rabiš naštudirat ICMIZER najbolje na 100%
              -rabiš preučit poleg osnovnih poker pravil tudi osnovno strategijo za SNG FR 9max
              -rabiš se naučit "BLUE PRINT SNG" dostopno na spletu v nulo ( ker večino pastirjev uporablja tovrsten način igranja, zaradi poz. multitab.)
              -dokler ne razviješ kreativnega pokra boš tako moral uporabljati tovrstno TIGHT strategijo čene bo minus,
              -če si že kreativec se jo nauči (bpsng) da boš lahko detektiral tovrstne pastirje in jih izkoriščal, na micro nivojih boš skoraj v vsaki sobi našel na mizi dva ali več nit pastirja ki paseta ovčice, so premagljivi samo vedet moraš kaj počnejo
              -poleg izbranega formata priporočam trening sh formatov 4max in 3max pomagajo pri igraju 9max
              -ne mešaj s cash igrami dokler ne napreduješ
              Moje izkušnje sobah za SNG 9max:
              PS na microtih 1,5USD ni da ni (bolš začetek kje drugje, kasneje obvezno) 9max normal je težji od turbo variante ki je soft
              888-soft - 0 do 4 pastirji običajno dva
              ipoker- medium - 2 do 7 pastirjev
              winamax-soft - kle je bolnica. sicer soft priporočam od 2EUr naprej
              PKR-soft
              ... moraš se pa zavedat da je ta format na nekaterih straneh skromno zastopan,
              in pa napisano velja samo za MICRO SNG
              Mize je treba spremljat . prijavljaj se na turnirje šele ko je prijavljenih najmanj 6 igralcev, če sta več kot dva multija(4+) in igraš tight strategijo se za mizo ne vsedaj počakaj naslednjo.
              sicer pa UŽIVAJ V IGRI IN EGO NA UZDO!

              Comment


              • #22
                Reno wrote: Kje je spet ta Corey?????
                Mal pučak,sej bo pršu,sam da na starsih mašine popravjo.Se mi je zdel da neki ni,že nekih 2 dni ne krekajo u trebuh/river
                Ne morem komentirat Party/Nobla, le PokerStarse lahko
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  Partypoker je veliko ljudi zapustilo zaradi zelo slabega software-a in visoke provizije pri dvigu denarja z igralnice

                  Comment


                  • #24
                    HardGain wrote: Partypoker je veliko ljudi zapustilo zaradi zelo slabega software-a in visoke provizije pri dvigu denarja z igralnice
                    Kolker sem nazadnje igral tam je bil software ok, pa pri dvigu direktno na TRR ni provizije, vsaj ni je bilo tudi po uvedbi tiste "nenormalne" za e-wallette...
                    "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

                    Comment


                    • #25
                      PartyPoker itak ne sprejema več igralcev iz Slovenije.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        Zelo lepo si mu tole napisuala Palma
                        Velik sreče striček!! Jaz pa ti zelooo toplooo priporočam PokerTracker4 to je najjači softver kar ga lahko dobiš v svetu pokra! In če tega obvladaš v nulo pol si že na zelooo dobri poti do plusa
                        Lepo si dol potegneš trial verzijo tega program in ga uporabljaš. Naložiš si še program TrashRegister s katerim lahko kadar koli resetiraš PokerTracker na 30dni. tako jaz počnem že eno leto recimo Program v trial verziji omogoča čiiist vse vitalne funkcije ki so potrebne za igro.
                        pa srečno
                        "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

                        Comment


                        • #27
                          Ej aintti full hvala za tale post mi je vseč in mi bo sigurno prišel prav.
                          Zdej me pa zamo zanima glede na to da si reku nj fajn nastudiram ta programcek, od zacetka na kaj morm bit najbolj pozoren pri igranju, da je PO Na kaj bi bil ti na začetku še pozoren?

                          Comment


                          • #28
                            collers wrote: Okolica Bleda. Heh zgleda nisem edini potem tukaj okrog iz okolice Bleda. GL
                            Ejj vidim da si iz okolice bleda :-p če si za se lahko en dan dobiva pa kakšno odigrava, da mi malo poveš na kaj moram bit pozoren ;-) seveda dam za pivo jaz ;-)

                            Comment


                            • #29
                              Stricek wrote: Zdej me pa zamo zanima glede na to da si reku nj fajn nastudiram ta programcek, od zacetka na kaj morm bit najbolj pozoren pri igranju, da je PO
                              Ne razmem vprašanja, dej še enkrat vpraši
                              Stricek wrote: Na kaj bi bil ti na začetku še pozoren?
                              Najprej bod pozoren na HUD statse. VPIP PFR 3betPRF CBetFlop ATTto STIL Foldto3Bet FoldtoStil
                              najprej moraš vedt kaj pomenjo te procenti k jih gledaš. če je njegov VPIP nad 30% in tvoj med 20-24% potem ti more bit jasno da je njegov range dokaj širok in ga lahko 3betaš k pr norcih, ker bo večinoma itak flop falil.
                              Sicer pa maš o tem velik napisanga tko da samo beri beri beri memoriziraj memoriziraj in igraj slej ko prej boš sam pogruntu kako in kaj
                              "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

                              Comment

                              Working...
                              X