Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predstavitev in obenem začetek novega projekta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Moshman je kolikor sem vidu na bestpokertorrents pdf. Kar se tiče matematičnih izračunov pa lahko recimo kar na roko greš delat če ti je verjetnost jasna (s pomočjo equilatorja ker računat kakšne maš možnosti za zmago z svojim AJ proti 9% calling rangu...verjetno muka ). SNG Wizard pa verjetnonaceneje če se preko njih na kako stran registriraš in potem zbereš dovolj rake-a , lahko ga pa enostavno kupiš (najugodnejša varianta pa itak vsi vemo kaj je ).

    Comment


    • #17

      Kakšen teden sem bil odsoten, saj sem igral vmes še neke turnirje. Medtem sem odigral dva kratka loosing sessiona in en malo daljši brake even session. Igram dosti pod ev. Karta nikak ne zdrži, 3 outer je že ziherca za nasprotnika....coin flipe zmagujem samo na vlke praznike Saj vem, da zraven delam tudi veliko mini napakic ampak ko maš tako loosing streak pol je težko obdržat tisto optimalno igro. Ev gre navzgor bankrol pa stagnira Upam da bo v prihodnjih sessionih kaj več sreče.... ker to je že smešno počasi! Handov nebom lepil ker so večina standardni...niso me outplayali preveč ampak so kaki seti na river over seti, kk
      cr4ck1n4c3s

      Comment


      • #18
        END of session 2 :
        BR on Start: 319,26$
        BR on End: -2,63
        Profit/ Loss : 316,63
        END of session 3 :
        BR on Start: 316,63$
        BR on End: -11,36
        Profit/ Loss : 305,27
        END of session 4 :
        BR on Start: 305,27$
        BR on End: + 2,21
        Profit/ Loss : 307,48
        EV adjust je pa približno +60$
        cr4ck1n4c3s

        Comment


        • #19

          Še graf z Ev črto....dokaz da si ne zmišljujem glede nesreče
          cr4ck1n4c3s

          Comment


          • #20
            Ima kdo kako bazo handov iz SNG 18 max (3.50$) in podobnih turnirčkov??
            cr4ck1n4c3s

            Comment


            • #21
              Ne naslanji se preveč na EV line in ga ne uporabljaj kot izgovor za slab rezultat. EV graph v HEMu je itak totalna neumnost in so ga dal not zato, da lahko fish v njem vidi razlog za busto in ne v slabi igri in tako igra naprej.
              Sploh pa limat EV grafe za 100 SNGjev je en velik LOL.
              AIEV graph coach.

              Comment


              • #22
                Bravo....res si mi pomagal z odgovorom....Prav en HU bi mi sedel s tabo pametnjakovič....Jaz se ne oklicujem za proja ali kar koli samo ne pluvam pa po drugih..zato če ne misliš normalno kaj napisat, da bi bilo komu v pomoč rajši nič ne napiši in igraj svojo igro...
                Drugač pa nevem zakaj bi bil EV graf neumnost....prej ali slej če igraš po njem se mora tudi stanje BR-ja priključit in če gre Ev graf navzgor naj bi tudi BI oz BB črta šla v enaki smeri! Sicer pa saj ti pravim....zanašaj se ti na svoj stil igre in ne piši takih butastih komentarjev!
                cr4ck1n4c3s

                Comment


                • #23
                  Nič se bat...ti samo kemaj...
                  Ne blefiraj ovce!

                  Comment

                  Working...
                  X