Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vabilo za sodelovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vabilo za sodelovanje

    Hojla!
    V petek, 16.12.2016 ob 18h imamo poslovni dogodek v sodelovanju s partnerskimi podjetji, kamor bomo k sodelovanju povabili tudi nekaj svojih poslovnih partnerjev, prijateljev in znancev, ki so podjetniki, lastniki društev in tudi ostale, ki imajo morda kaj podjetniške žilice. Ker je mest v tem projektu omejeno in v kolikor te zanima sodelovanje, mi to sporoči najkasneje do petka (16.12.) do 14h. Več informacij dobiš na sami lokaciji – Dolenjska cesta 242B, Ljubljana. Multiroom (1. nadstropje).
    LP, Gregor

  • #2
    hahahah in pol dobiš 3 diamantke. pa ni Multilevel marketing... #amway vabi... what a great way to advertise... Poker forum je prava ideja.
    ROFL

    Comment


    • #3
      Ne se hecat, fantje, gre za poslovni dogodek!
      Drugič napiši iščemo budale pa roka, samo tukaj jih ne boš prav dosti našel :P

      Comment


      • #4
        Kaki Amway budale. Slišal in videl sem preko 15 raznih MLM sistemov v moji zogodovini šnofanja po teh zadevah. Pametni ste ne da bi vedeli za kaj gre. Čez eno leto boste pa debelo gledal in se boste spomnil tega posta. Če projekt razvijajo Moto GP, Booking.com, Red Bull, Aliexpress, Ebay, itd.....to je AMWAY a ne?

        Comment


        • #5
          sorry. fiks je kriptovaluta/ byexpress... ampak ce so pa uni zravn pa ves da je kul... ker oni fiks outsourceajo v slovenijo. stekam

          Comment


          • #6
            kakšn byxpress miško.....nema kriptovalute tukaj..........ni ti nič jasno....kar ugibaj in študiraj naprej....na koncu boš še razmišljal o tem da gre za slovenski poker site....lol

            Comment


            • #7
              greytex wrote: Pametni ste ne da bi vedeli za kaj gre.
              Ne vemo, za kaj gre, ker tega nisi napisal. Ne znaš pritegnit klientov iz ciljne populacije, kar pomeni, da ti niti osnove poslovnih procesov niso jasne. Krivi smo seveda grdi grdi pokeraši, ki nimamo pojma, čeprav si ravno ti največji fish za mizo.

              Comment


              • #8
                ja cist je hudo zapakiral... men ful legit deluje... mogoce so studentski boni... KUPIM

                Comment


                • #9
                  A je bil tudi tukaj, kot pri Paidverts, ze izplacan prvi milijon?
                  Ce ja, sem zravn!
                  FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                  Comment


                  • #10
                    mbaus wrote: ja cist je hudo zapakiral... men ful legit deluje... mogoce so studentski boni... KUPIM
                    haha, vrhunska

                    Comment


                    • #11
                      Sodit vnaprej je najlažje. Tipična slovenska kultura. Pejt pogledat potem pa kurcaj kolikor češ in znaš. Dokler pa ne vidiš pa boljš da si tiho. Vidim, da nekateri se na mentalni ravni niste čisto nič spremenil še iz časov, ko sem poker profesionalno igral, isti besednjak. Nič čudnega, da ste še vedno na nivoju kot ste bili izpred 5-10 let.
                      POJDI POGLEDAT POTEM PA SKURCAJ!
                      Admin prosim, da zakleneš temo in jo tudi zbrišeš. Moja napaka, da sem sploh objavil.

                      Comment


                      • #12
                        Hja glej, če še jest potegnem z Žigo, potem si več kot očitno nekje na neki točki storil nekakšno napako
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          hahahah pokerpro-connecting people
                          že dolg se ni koga poownal v threadu

                          Comment


                          • #14
                            če mi kaka bjonda z velikimi joški reče, da naj jutri pridem k njej, ker mi bo nekaj pokazala, bi še šel, pa tudi h kaki, ki ni ravno blond, ampak drugače pa ne razumem, zakaj bi se peljal nekam, kjer ne vem, zakaj bom sploh šel tja.
                            če ne drugega, zato, ker že mogoe delam na tem MLM, ki bi mi ga ti rad pokazal, pa si mi ukradel dve uri za brezveze
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • #15
                              Jutri ob 18.00 ponovno dogodek. Če bi se kdo rad udeležil lahko priskrbim še kakšno brezplačno vstopnico, ki jo prejmete na email in jo potrebujete za vstop.
                              Maliprofi - zamisli se koliko ur dnevno, tedensko, mesečno, letno prebluziš in nimaš velik od tega. Vedno in za vsako stvar sam izbiraš čemu boš namenil svoj čas. Noben ti ne krade tvojega časa.

                              Comment

                              Working...
                              X