Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vabilo za sodelovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    mene pa zanima od kje vam energija in vztrajnost pri prepričevanju za vključitev v piramido, glede na to, da vam tu nihče ne nasede?
    še eno vprašanje mam, a se je uporabnik olafrenky registriral na forum, samo s tem namenom, da spama z lyoness, saj ni še prispeval v nobeno drugo temo, razen v to?
    ej olafrenky, kaj je več full house al straight?

    Comment


    • #47
      surgeon wrote: še eno vprašanje mam, a se je uporabnik olafrenky registriral na forum, samo s tem namenom, da spama z lyoness, saj ni še prispeval v nobeno drugo temo, razen v to?
      Ni prvi, ne drugi, pa sigurno tudi ne zadnji nick
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #48
        surgeon wrote: mene pa zanima od kje vam energija in vztrajnost pri prepričevanju za vključitev v piramido, glede na to, da vam tu nihče ne nasede?
        še eno vprašanje mam, a se je uporabnik olafrenky registriral na forum, samo s tem namenom, da spama z lyoness, saj ni še prispeval v nobeno drugo temo, razen v to?
        ej olafrenky, kaj je več full house al straight?
        Ej brez zamere.. ti bom pa kar povedal kaj me moti...
        Finančne piramide, marketinge(storitve), in pa prodajne marketinge se ne meče v isti koš...
        Zj pa če bo tvoj EGO to prenesel da nimaš prav kar pišeš mi je pa res vseeno.
        http://pos-elektroncek.si/dodatna-po...ogram-zvestobe
        Amm lahko tudi pišeš na POS elektronček da prodajajo lyoness piramido...
        Veš ni vse tko črno kakor zgleda alecgor:

        Comment


        • #49
          prlek wrote: zakaj pa potem rabite promicijske dogodke, saj prijatelju lahko kartico in popuste priporočiš ob kavi?
          Če se z vsakim prijateljem vsedeš na kavi in mu razložiš kartico in popuste to traja veliko dlje, kot pa če isto število prijateljev enkrat pripelješ na promocijski dogodek in tam v 1 urci slišijo.
          Vse skupaj poteka hitreje + na promocijskih dogodkih izveš novosti.
          Je tako kot če si zaposlen v podjetju in te pošljejo na izobraževanja, seminarje itd, da si potem boljši, uspešnejši v podjetju.

          Comment


          • #50

            Comment


            • #51
              saj ta lyoness in ostali mrežni marketingi niso sami po sebi nateg.
              pravzaprav je zadeva taka, kot je možakar napisal: priporočiš prijatelju, on se vpiše, ima popust, nekaj od njegovega prometa dobiš tudi ti.
              problem je samo v tem, da na balkanu ljudje iščejo bližnico do uspeha, pa na koncu nategnejo sami sebe.
              poznam človeka, ki je bankrotiral, ko je delal en mrežni marketing.
              je bil kriv mrežni marketing? ne, sam si je bil kriv.
              namesto, da bi služil, kolikor bi pač služil, je nekoč začel kupovati stvari na zalogo, da je ohranil status in procente, pa je na koncu imel polno garažo izdelkov, ki jih nikomur ni mogel prodati. in v zadevo tiščal denar, ki ga ni imel.
              na koncu pa je bil kriv mrežni marketing in nateg, pa še kaj.
              enako je pri lyoness.
              jaz imem kartico, ju ponavadi uporabljam, tu in tam dobim še kak ojro od kolegov, ki so pod mano in to je to. prav gotovo pa mi ne pride na misel, da bi kupoval stvari, ki jih ne rabim in ki si jih ne mroem privoščiti, samo zato, da bom na koncu meseca dobil določen procent.
              res pa je, da s tem ne bom nikoli obogatel, ali kaj veliko zaslužil. nekaj ojrof na leto si prihranim, nekaj jih zaslužim in to je to.
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #52
                maliprofi wrote: saj ta lyoness in ostali mrežni marketingi niso sami po sebi nateg.
                pravzaprav je zadeva taka, kot je možakar napisal: priporočiš prijatelju, on se vpiše, ima popust, nekaj od njegovega prometa dobiš tudi ti.
                problem je samo v tem, da na balkanu ljudje iščejo bližnico do uspeha, pa na koncu nategnejo sami sebe.
                poznam človeka, ki je bankrotiral, ko je delal en mrežni marketing.
                je bil kriv mrežni marketing? ne, sam si je bil kriv.
                namesto, da bi služil, kolikor bi pač služil, je nekoč začel kupovati stvari na zalogo, da je ohranil status in procente, pa je na koncu imel polno garažo izdelkov, ki jih nikomur ni mogel prodati. in v zadevo tiščal denar, ki ga ni imel.
                na koncu pa je bil kriv mrežni marketing in nateg, pa še kaj.
                enako je pri lyoness.
                jaz imem kartico, ju ponavadi uporabljam, tu in tam dobim še kak ojro od kolegov, ki so pod mano in to je to. prav gotovo pa mi ne pride na misel, da bi kupoval stvari, ki jih ne rabim in ki si jih ne mroem privoščiti, samo zato, da bom na koncu meseca dobil določen procent.
                res pa je, da s tem ne bom nikoli obogatel, ali kaj veliko zaslužil. nekaj ojrof na leto si prihranim, nekaj jih zaslužim in to je to.
                Bravo. Respect za odgovor.
                Zato je pa lyoness drugačen od ostalih. Ker ne prodajaš nobenih izdelkov in si ne rabiš delat nobene zaloge. Zadeva temelji na vsakodnevnem nakupovanju. Ti uporabljaš kartico in prišparaš.
                Vprašajte se. A radi puščate denar trgovcem?.........Jest ne.....probam na vsakem koraku prišparat oz. dobit popust...
                To kar si ti povedal je samo majhen del lyoness-a. V ozadju se skriva veliko več.......čeprav mi tudi ni jasno kako da ljudje že ta osnovni del, katerega si ti predstavil ne sprejmejo in mislijo da je nateg....

                Comment


                • #53
                  Dej ti meni raj povej ce so ze nardil da ne rabis vec kuponov kupovat da sploh dobis ta minimalni cashback?
                  F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                  Comment


                  • #54
                    V sloveniji je trenutno 680 partnerskih podjetij od tega so na darilne kartice/bone še:
                    *Muller
                    *Spar
                    *Omv
                    *Merkur
                    *Optika Clarus
                    * OVS/Vogele
                    * Humanic
                    Vse ostalo deluje preko kartice/mobilne aplikacije. Tudi zgornji partnerji začnejo prehajati na kartico/aplikacijo z začetkom leta 2018. Točnega datuma ni. Take so informacije.

                    Comment


                    • #55
                      Ja teli tavelki so ves point (vsaj zame) lionessa in to da bojo na kartico so govorili ze vsaj 5 let nazaj(prej blizu 10let). Dokler bom vec zapravil da kej prisparam(vzamem cas in bencin da kupim bone na tistih parih lokacijah k jih prodajajo + zalagam kes za bone lol) naj se nekam posljejo. Tak da kakor zgleda tudi v 2018 ne bojo se mogoce tam 2025 lol.
                      F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                      Comment


                      • #56
                        Narobe razmišljaš. Dokler so boni 2x prišparaš pri trgovcu. Primer OMV.....prišparaš z Smile & Drive kartico, ko dobiš pike in posledično brezplačne izdelke, pranje, itd. + prišparaš preko Lyoness....ko bo enkrat OMV šel na kartično delovanje boš lahko prišparal samo 1x...........
                        Bone ni potrebno hodit kupovat na lokacije. Naročiš jih preko interneta preko tvoje spletne pisarne in pridejo na dom.
                        Kdaj bodo šli taveliki trgovci dol iz bonov?.....ko bo kritična masa vpisana v lyoness....trenutno nas je cca 162.000....kje je kritična masa ne vem.....govori se da gre v kratkem en večji trgovec dol iz bonov na kartice...kar pomeni, da bodo začeli deliti brandirane cashback kartice...in če pogledamo npr Spar.....oni imajo cca 500 000 izdanih Spar+ kartic...če se dogovorijo z njim da zamenjajo Spar+ kartico za Cashback kartico pomeni da bo čez noč vpisana 1/4 slovencev.....ker bo samo zamenjava kartice....
                        Potrošniki si to želite, da bodo čimprej vsi trgovci delovali na kartice. Mi ki gradimo strukturo pa si to ne želimo, ker bo slovenija v enem mescu pokrita in ne bomo imeli več kaj delat.....edini + je če si lastnik East 2 clouda...pol se ti bo vseeno smejalo

                        Comment


                        • #57
                          Podam še eno zanimivo misel, ki sem jo ujel pred kratkim in se tiče tega posla, pokra in tudi vsega ostalega v čemer danes živimo:
                          O vsaki stvari se sami na lastne oči in s svojo pametjo prepričajte za kaj se gre. Poslušati mnenje nekoga drugega o zadevi katero sploh ni preizkusil je tako kot, da on namesto vas razmišlja in odloča!
                          Upam da vam je jasno. Vse prevelikokrat se dogaja, da si o določeni stvari ustvarimo mnenje na podlagi pričevanj ljudi, ki sploh niso zadeve raziskali.
                          Zato ljudje, če ste pametni začnite razmišljati z svojo glavo, ker zato jo tudi imamo

                          Comment


                          • #58
                            Jutri je v Portorožu od 16-20 v hotelu Bernardin event Lyconet Special Day. Cena vstopnice je 20€. Ker mi je 1 karta ostala, sem se odločil, da jo podarim nekomu, ki bi si želel event ogledat.
                            Če bo kdo izrazil željo lahko vstopnico prevzame jutri pred začetkom eventa. Več na zs.

                            Comment


                            • #59
                              Prihodek preteklega tedna. Samo za informacijo, da mal pokažem kaj se da narest s pravilnim delom v tem sistemu.
                              https://ibb.co/jHAxC6

                              Comment


                              • #60
                                poznam ljudi, ki pridno delajo 8 ur dnevno, služijo več kot ti
                                IN pri tem ne težijo znancem s svojim super sistemom, ki NI piramida

                                Comment

                                Working...
                                X