Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vabilo za sodelovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Poznam tudi jest veliko ljudi ki dela već kot 8 ur in služi po par tisoč na mesec. Samo ali je to smisel življenja. Ti je cilj delati 8 ur dnevno za tak dohodek? Meni ne.
    Raje delam drugače od ostalih in imam z manj dela več denarja. Zakaj bi bil upet v sistem če so na voljo druge možnosti zaslužka?
    Beseda teženje je zelo relativna. Če delaš v podjetju, ki se ukvarja s prodajo tudi težiš strankam. In na koncu za 1k na mesec. Malo razmišljaj.
    Da ne nabijaš bedarij tukaj me raje dodaj na FB in mi tam osebno napiši kar želiš. Ne objavljam zato da se bom z ljudmi kregal.

    Comment


    • #62
      prlek wrote: poznam ljudi, ki pridno delajo 8 ur dnevno, služijo več kot ti
      IN pri tem ne težijo znancem s svojim super sistemom, ki NI piramida
      Točno tako!
      - to je poker forum, ne pa forum z raznoraznimi "piramidami" - Ta tvoja stvar seveda ni piramida, ampak zbrat moreš pač ful kolegov ki so pod tabo
      - Tudi če kdo od nas dela v prodaji ne teži drugemu folku tukaj gor, da je njegov izdelek ful dobr...

      Comment


      • #63
        Matjaz1 wrote: [quote=prlek]poznam ljudi, ki pridno delajo 8 ur dnevno, služijo več kot ti
        IN pri tem ne težijo znancem s svojim super sistemom, ki NI piramida
        Točno tako!
        - to je poker forum, ne pa forum z raznoraznimi "piramidami" - Ta tvoja stvar seveda ni piramida, ampak zbrat moreš pač ful kolegov ki so pod tabo
        - Tudi če kdo od nas dela v prodaji ne teži drugemu folku tukaj gor, da je njegov izdelek ful dobr...
        To je pravo razmišljanje. Bravo kolega.

        Comment


        • #64
          glej, na poker forumu prodajaš meglo, ki nima s pokrom veze
          jasno nam je, da ne objavljaš, ker bi se rad kregal, pačpa obajvljas, ker bi rad dobil dnar od nas

          Comment


          • #65
            prlek wrote: glej, na poker forumu prodajaš meglo, ki nima s pokrom veze
            jasno nam je, da ne objavljaš, ker bi se rad kregal, pačpa obajvljas, ker bi rad dobil dnar od nas
            Ne razumeš koncepta. Želim tudi komu od tukaj pomagati da pride do takih zasužkov kot jih imam sam. Ker če ti ne boš uspešen tudi sam ne bom. Me ne zanima tvoj denar.
            Se pa strinjam, da se to ne tiče pokra. Ni pa pošteno da govoriš da prodajam MEGLO, ker nisi zadeve do potankosti spoznal in preizkusil. Spet tipična slovenska, nekdo je to rekel in tako drži.
            Kdaj boš začel razmišljat s svojo glavo?

            Comment


            • #66
              isto so govorili vsi, ki so bili v piramidi
              tudi iz 100m stolpnice ne rabim skočiti, da bi vedel, da se ne bo dobro končalo

              Comment


              • #67
                Želim tudi komu od tukaj pomagati da pride do takih zasužkov kot jih imam sam
                hahahaha....ko te je pa model prosu v drugi temi da nastej top pet altcoinov po tvojem mnenju, si ga pa gladko skenslal.....
                ...da ti pa ze ne bos te informacije zastonj delil...
                ma itak je cela tema sluzasta od brainwash puhlic greytexa in frenkija...jz tud mislim da ne spada na poker forum.

                Comment


                • #68
                  lukec wrote: Želim tudi komu od tukaj pomagati da pride do takih zasužkov kot jih imam sam
                  hahahaha....ko te je pa model prosu v drugi temi da nastej top pet altcoinov po tvojem mnenju, si ga pa gladko skenslal.....
                  ...da ti pa ze ne bos te informacije zastonj delil...
                  ma itak je cela tema sluzasta od brainwash puhlic greytexa in frenkija...jz tud mislim da ne spada na poker forum.
                  Mešaš hruške in jabolke.
                  Si že kdaj slišal za medsebojno zaupanje? Preden boš od mene dobil nasvete tako za lyoness kot za crypto boš moral z mano ustvariti prijateljski odnos.
                  Če še ne veš ljudje najbolj funkcioniramo in sodelujemo takrat ko se dobro poznamo, ko vzpostavimo pravi odnos. Sem v ekipi, ki pomagamo z nasveti enakomislečimi ne pa nekim jamrovcem, pa takim ki samo pluvajo in zganjajo negativo.
                  Med 100% ljudmi na poker forumu iščem 5-20% drugačnih.
                  Zakaj sem na poker forumu? Zato ker sem tudi sam nekaj let uspešno živel od pokra in vedno iščem alternativne vire prihodka. Predvsem se otepam klasičnega sistema, po katerem živi večina. In vem da smo pokeraši podobnega mišljenja.

                  Comment


                  • #69
                    greytex wrote:
                    Če še ne veš ljudje najbolj funkcioniramo in sodelujemo takrat ko se dobro poznamo, ko vzpostavimo pravi odnos.
                    ...in pravi odnos je verjetno pot tabo v piramidi :lol: :lol: :lol:
                    A krek per day keeps the money away

                    Comment


                    • #70
                      Damc wrote: [quote=greytex]
                      Če še ne veš ljudje najbolj funkcioniramo in sodelujemo takrat ko se dobro poznamo, ko vzpostavimo pravi odnos.
                      ...in pravi odnos je verjetno pot tabo v piramidi :lol: :lol: :lol:
                      zmotil si se...moj odnos je pod enakostraničnim trikotnikom

                      Comment


                      • #71
                        Zadnje novice:
                        * v SLO se je priključila nordijska reprezentanca (najbrž ste videli že reklame, panoje, itd). Če dobite njihovo kartico in jo uporabljate pri nakupih gre 1% od vaših nakupov nordijski reprezentaci. Z nakupi jih podpirate in pomagate do boljše opreme, treningov itd.
                        * v IT priključitev AS ROMA in INTER MILAN. Isti princip kot zgoraj pri nordijski reprezentanci.
                        Še povabilo na dogodek ki bo v soboto v celjski dvorani od 16-20h. Gosta sta lastnik Huber Friedel in Mario Oreggia.
                        Zadnji vlak za pobrat smetano bo kmalu odpeljal. Kdor bi želel si ogledat dogodek lahko pri meni dobi karte.
                        http://cashback.sloski.si
                        https://cashback.asroma.com/it-as
                        https://cashback.inter.it

                        Comment


                        • #72
                          Hej,
                          ker sem sam velik skeptik glede Lyonessa/Lyconeta, zaradi načina dela - po moje novačanje novih članov za bogatenje vrha + dodatnih objav: http://www.delo.si/ozadja/lyoness-nd...dna-shema.html (ena izmed ...)
                          ... me bolj kot cashback zanima prihodnost MyWorlda - kupovanje deležev, po regijah oz. novih oblakov na razpolago (Enterprise mislim da), ter špekulacija za eCredite?
                          Če lahko kdo kaj pove o tem?
                          Hvala in uživajte.

                          Comment


                          • #73
                            Lahko ti vse razložim na kavi. Zaradi osebnih interesov ne bom javno nič več razlagal in pisal.
                            Vse kar lahko povem je, da kakor kaže bo MyWorld v zelo kratkem času postalo eno izmed vodilnih in največjih podjetij na svetu. Če boste del tega kar se sedaj dogaja, boste lahko mastno bogati.

                            Comment


                            • #74
                              če ne lyoness pa myworld,
                              če pa to propade pa je se zmeraj Herbalife

                              Comment


                              • #75
                                prlek wrote: če ne lyoness pa myworld,
                                če pa to propade pa je se zmeraj Herbalife
                                Te bom naslednje leto maja spomnil na ta stavek

                                Comment

                                Working...
                                X