Announcement

Collapse
No announcement yet.

Investicije/skladi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jojo5678 wrote: https://www.e-thorex.com/index4_1.php
    sm mal gledu te forex itd pa sm na to naletu ? spada to pod internetni nateg?
    en dober pokeraš (mislim,da je bil celo prvak lige v domini) vodi tole zadevo v srbiji, tko da po moje že mora biti nekaj na tem, sploh ker folk ornk kredite pa hipoteke jemlje pa v tole vlaga. jbnti 96%, to ni kr tko. še kitajska je mela lansko leto samo 7 % gospo. rast.
    mislim da se splača.
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • Hm, nekaj takega sem sam dejansko sprobal že nekaj let nazaj (2005, 2006).
      Stvar je funkcionirala z izjemo manjših detajlov tako kot so obljubili do začetka finančne krize. Nato pa je vseskupaj izginilo, z glavnico vred. Saj če pogledam vse skupaj, sem celo v plusu.
      Vsak naj sam pretuhta, ali je pripravljen tvegati ali ne.
      To kot si ti napisal, biaggio, da folk kredite jemlje za to je pa zelo velika neumnost in nespametno tveganje. Vsak naj vloži oz tvega max toliko, kolikor lahko brez posledic prenese, da izgubi.
      Še zmeraj sem namreč mnenja, da je vseskupaj dokaj podobno piramidi. Ni mi namreč jasna ena osnovna logika: zakaj bi kdo komu na svetu ponujal denar? Kar tako? Kar je prelepo, da bi bilo res, velikokrat tudi je...

      Comment


      • miso191 wrote:
        To kot si ti napisal, biaggio, da folk kredite jemlje za to je pa zelo velika neumnost in nespametno tveganje.
        ah kje, krediti svet poganjajo.
        miso191 wrote:
        Še zmeraj sem namreč mnenja, da je vseskupaj dokaj podobno piramidi.
        jst pa mislim da ne. pri piramidi ne dajo 96% letnega zaslužka.
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment



        • ..........
          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment


          • Sicer ne gre za trgovanje vendar bom vprašal kar tukaj...
            Zanima me ali se splača nalagati denar na kakšne avstrijske banke? Kakšen varčevalni račun ali pa kaj takega.

            Comment


            • Jaz bi mal investiral na NASDAQ par delnic pa iscem brez uspeha ponudnika k bi vzel deposite od skrilla Mogoce kdo ve za kakega?
              F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

              Comment

              Working...
              X