Announcement

Collapse
No announcement yet.

BitCoin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kdor ima bitcoine si mora tole prebrat:
    http://bitcoinandtheblockchain.blogs...two-coins.html
    F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

    Comment


    • To je vse špekulacija. In to je daleč od zanesljivega vira. Sej vsi vejo kaj so problemi BTCja ki jih to zanima, in vsi vejo zakaj je do forka pršlo.
      Res je da bcc divje skače, sam zj je v pol ure šou na 1100$ pa padu spet na 700$. Težko je določit kako vrednost bo mel, sam BTC ostaja "pravi" BTC
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • vsi ste mi pisal za discord.. grupa je cist neaktivna kdor hoce naj joina, bom dal invite za aktivne grupe: https://discord.gg/zS9Zrrg
        our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

        Comment


        • vprašanje dejansk kaj bo z bccjem pa btcjem, ful minerjev je preusmerlo hash v bcc ker je velik bolj profitable za mineat.. also segwit aktivacija je cez 5 dni, imo to pomen drop btcja.. omo vidl cuj
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • Zakaj bi pa aktivacija pomenla drop? Prej bi reku da bo narastu spet, končno se je uredilo to na področju BTCja
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • Kar tezko mi gre v glavo, da se tule pogovarjate izkljucno samo o ceni. Kaj res nobenega ne zanima bitcoin in princip verige blokov kot tehnologija ali kot zgodovinski mejnik? Zadeva ima moznost spremenit svet tako kot ga je recimo elektrika ali internet... tule se pa samo okrog stevilk mingla : )

              Comment


              • jazzer wrote: Kar tezko mi gre v glavo, da se tule pogovarjate izkljucno samo o ceni. Kaj res nobenega ne zanima bitcoin in princip verige blokov kot tehnologija ali kot zgodovinski mejnik? Zadeva ima moznost spremenit svet tako kot ga je recimo elektrika ali internet... tule se pa samo okrog stevilk mingla : )
                Ja kaj pa pričakuješ na forumu kjer smo pokeraši Vse se vrti okrog dnarja. Za blockhain tehnologijo se pa lahk nov thread odpre
                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                Comment


                • Anubis88 wrote: kaj pa pričakuješ na forumu kjer smo pokeraši
                  Ja, v bistvu sem res smotan, hehehe : D

                  Comment


                  • mislu sm pred aktivacijo obv.. FUD na polno.. tko to je, po aktivaciji pa nazaj gor. Blockchain je fascinantna tehnologija, euri pa se bolj
                    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                    Comment


                    • Uporablja kdo GUNBOT, ali kakšen drugi bot za daytrading?

                      Comment


                      • Rok Benkovič: Bankovcem dnevi šteti, prihodnost je v digitalnih valutah
                        http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/ro...valutah/434663
                        Članek sem pa prilepil zaradi tega...
                        Zanimivo zgodbo pišete. Nepričakovano hitro ste končali kariero skakalca in se potem lotili - pokra. Kako uspešni ste bili?
                        Poker sem igral že med skakalno kariero, šlo je bolj za hobi. Ko sem imel precej več časa, pa sem se v igro poglobil, jo podrobno analiziral in v naslednjih letih sem od tega lahko tudi živel.

                        Vam znanje, ki ste ga potrebovali pri igranju pokra, koristi tudi pri trgovanju s kriptovalutami?
                        Vsekakor. Pri obeh gre za igro verjetnosti, ki jo moraš obrniti v svojo korist. Misel na dobiček mora biti drugotnega pomena. Tako pri pokru kot tudi pri kriptovalutah obstaja močan psihološki vidik. Izgubljanje je del igre, in če psihično nisi močan, se zlomiš. Svoja čustva sem znal obvladovati že na skakalnici, to sem nekako nadgradil v pokru in pozneje te izkušnje prenesel v svet kriptovalut. Zato me takšne stvari ne ganejo kaj preveč.
                        A kdo ve njegov nick?
                        edit: lol, komentarji so kot ponavadi najboljši
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • Ja če hočeš tujcu pomagat kaj je definicija Slovenceljna, mu sam te komentarje prevedeš. Sploh ne morem opisat kok so tej ljudje neumni haha.
                          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                          Comment


                          • Bankovcem so šteti dnevi? Seveda, če imaš neskončni downswing to drži kot pribito. Rokec prihodnost ni v digitalnih valutah, predvsem pa ne v take vrste digitalnih valutah, kjer nima država glavne besede. Ta tip gre za Piquejem in Peterko - kocka in pijača.

                            Comment


                            • Anubis88 wrote: Ja če hočeš tujcu pomagat kaj je definicija Slovenceljna, mu sam te komentarje prevedeš. Sploh ne morem opisat kok so tej ljudje neumni haha.
                              No potem pa prosim razloži zakaj ne bi smeu verjeti 100 ljudem tam gor in bi moral verjeti 5 tle gor.

                              Comment


                              • Grem z drugega konca... Ko je kak članek o pokru, tam tudi verjameš tem stotim ljudem?
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X