Announcement

Collapse
No announcement yet.

O 100jku ostali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kady wrote: Jah nč, sem sem vas prestavu ozrioma vas bom, če nimate veze s stejkom.
    Povzetek če kdo ne spremlja:
    100jko je bil stejkan za 2,5k € 500 od njega.
    100jko "prijatelj" skadi 1,1k$ izbruhe 1 teden pred volitvami velika afera pokerpro foruma.
    PTR laže a kljub vsemu 100jko noče SS računov dat.
    Michi k Zidar dodaja anekse k pogodbi, 100jko užaljen.
    Dippy nevtralen, a je pred izbruhom.
    100jka ne razume cel forum razen Vrane, ker je njemu isti "prjatu" skadil BR.
    Zdaj pa čakamo update.
    Pismo Kady, zdej sem pa ze tajkun ratu? ;-)
    Verjetno bo najbolje, da se malce umaknem iz medijev... :P
    Michi - "The $talker"

    Comment


    • #32
      Če lahko vsak malo bolj opit osebek tle gor piše, bom pa se jst izkoristo ta trenutek, ker sem se glih malo prej zbudil po burni noči, bi rad še pod vplivom visokomiselnih idej podal eno luškano črtico kot pravi moj idol cankarjev ivančk. Sicer je namen kritičnost in se fant ni tako grdo izražal kot bom jst zde napisal, ampak u piko milo matetino prkukjeno ka res nimate kej druga delat v lajfu kot jehat človeka direkt u mozak. Pa ne bom se zde postavljal na nobeno stran, čeprav sem od 100jkota kolega in me je že parkrat nategno v življenju (največkrat na to foro, to pivo je pa sigurno zadnje … you wish) ampak dedi vam lepo vse prizna, pove situacijo pa še ga treba na križ prbijat, da bojo ja čabli vidni še na drugi strani. Dejmo ga še malo, če ga že vsi al ne? Da o izpadih nekaterih o maminih rodilih ne pišem spljoh. Sploh ni za na forum oz ni za nikam ... Seveda ne odobravam arogantnosti, ki so sledile z njegove strani, vendar se še vedno ne morem znebiti občutka, da je le-ta posledica nekaterih lahko rečem neupravičenih napadov v sami temi na njega. Saj konec koncev ni nikamor pobegnil s tem monster zneskom …
      Razumem tiste, ki ste (smo) vstavli cekin na ta projektič in da majo pomisleke, vendar skrbijo me predvsem drugi kateri so tukaj, ki skrbijo za iskro, da se bi le lahko vžgalo vse skup. Pa zopet ne mislim samo na to temo ampak na celotnem forumu je padla kvaliteta vsega. Kot izražanja, vljudnosti in nasploh same tolerance. Zato tudi takšni, ki bi lahko s svojim znanjem pomagali, so raje tiho oz so v zadnjem času zelo poniknili. In jim dam za prav, saj zakaj bi človek karkoli pisaru, če bo tema po vsej verjetnosti šla v maloro ...
      Pod točko II. bi se pa dotaknil wdw mafije kateri tudi sam pripadam. Guljenje akauntov je najmanjša stvar s katero se bavimo. Švercanje videorekorderjov iz sosednje hrvatije je rutina vsakega, presnamavanje kaset in cd plošč in prodaja le teh na lokalnem placu mimoidočim babicam pa dobro jutro vsakega. Da o nabavi gradbenih materialov na račun lokalnih gradbenih veljakov ne pišem in si kradem prostor. Skratka vseh vrst nas je in vsak je v nečem dober. Hočem pa povedat bistvo, da kot »ekipa« le nekak delujemo in smo do sedaj še vsak problem rešili, zato se niti malo ne bojim, da nas bi pa tale potrl. Vem za dosti primerov, ko je bil denar problem, ampak po dosedanjih izkušnjah se je še vedno vse poplačalo. Včasih pač traja dan dva, včasih pa mesec dva … Tako se je še vsak zradiran račun nato napolnil nazaj s cekinčki. Jst sem se nazadnje tudi zaradi podobnega moral spremeniti geslo, zde pa ves jadn sam ne vem kakšna je nova lozinka …
      Dobivam pomisleke teorije zarote, da je cel svet na neki hudi drogi … no mogoče pa nova kelnarca v oštariji še ne zda pravilno dozirat mešance za špricer, pa se mi zato preveč študira. Skratka ne se razburjat, mejte se radi. :heart:

      Comment


      • #33
        jaz sem pa bil ziher, da jo ti že jemlješ.
        If only river had been a blank.

        Comment


        • #34
          A ti mislš da je 2500 eur dost da spravš forum u tvojo prid??
          Pr men ne...

          Comment


          • #35
            Grega zarad mene lahko ti hodiš s prstom v riti in mi ji čisto vseeno.
            ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

            Comment


            • #36

              ..........

              Comment


              • #37
                Kris wrote: [quote=ichiban]
                Za tebe je prihodnost stejkanja na tem forumu uničena.
                Stejkanja? More like končana prihodnost v poker sceni (no, razen WDW i guess pa še oni bi se mogli mal zamislit, glede na to kakšno slabo luč mečeš na vse tam). To je res žalostno.. Kako hitro nekdo vrže čast in ponos stran za nekaj eur. Da te ni sram res..
                +1

                Comment


                • #38
                  Dippy, model je hard grinder, ma pač mal daljše sessione sej bo update tako k se od kompa sprav

                  Comment


                  • #39
                    adijo stojko in z njim €€€€€€

                    Comment


                    • #40
                      .
                      ..........
                      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                      Comment


                      • #41
                        Si še noben ni upo do njega it?
                        A je urek že avto prodal?

                        Comment


                        • #42
                          Zdej nemoreta vračat, veseli december pa to

                          Comment


                          • #43
                            . testing some HH replayer stuff lol
                            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                            Comment

                            Working...
                            X