Announcement

Collapse
No announcement yet.

gojkovich-natega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dabuu wrote: mislim da ni blo glih 600 od tega ven...ker nekaj jih je blo za malo manj $$ nekaj jih je šlo zastojn nejcovim kolegom...itd.. in se ni nben prtožu...nejc a tebi dela normalno?'
    ja js sem se pač pritožo in kaj zdaj? Nategneš pa lahk sam take buhtlne ko sem pa js ... samo zadnjič
    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

    Comment


    • zakleni to temo admin,izpela se je..
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • še zmeraj ne razumem dejstva da si nategnjen , če si vedu da ni orginal ne se zdej delat tepčka da kao nisi vedu...ampak zdaj je že vseeno im the cheater.

        Comment


        • Če mu ti enkrat napišeš, da je PATCH, večina ne razume, da je to piratska verzija. Ker patch je lahko teoretično tud kao update in ni vedno skrekana verzija.

          Comment


          • ja kak naj js presodim če je on butl al ne v 30 sekundah?

            Comment


            • Gojko se je trudil, da bi programi kot so HM in podobno bili dostopni tudi ljudem, ki še niso slišali za torrente in druge haklce. Poistovetimo ga lahko z nadobudnim mladeničem Fredericom Tudorom, ki je v 19. st. prodajal ledene kocke.
              V tistih časih mu je šlo prav dobro in nikomur se ni zdelo, da bi delal kaj narobe. Prav tako se verjetno načelnemu gojkutu zdi, da delo splošno dobro in pomaga ljudem v tej težki poker industriji, amapk splošno gledano bi pomislo da je falil obdobje za enih par let. Toda ne, ironično je to da še se najdejo vlagatelji in finančno podprejo takega glumača. Vsaka čast.
              Pod črto bi zaključil, da ni neumen tisti, ki prodaja žakelj v mačku ampak oni ki to potem kupi.
              Stay hungry. Stay foolish.

              Comment


              • gorencl mislim da se je človeštvu mentalno zlo poslabšalo glede na 19 stoletje. Takrat so marsikaj koristnega izumili.

                Comment


                • To sem rabu eno antitilt temo za preganjanje dolgčasa. Super za napisat eno brezvezno na hitro izmišljeno zgodbo, ki pa je po resničnih dogodkih. V zgodbi se lahko prepoznajo nekateri svetovni prevaranti, goljufi, pošteni nategatorji, internetni kriminalci....
                  Ta trenutek, ko to berete potekajo ekskluzivni deali med kupci in prodajalci. Prodaja se vse, celo PT3/HEM imajo. So creckani kjer ti vse lepo dela(windows,MB,..) dokler ga ne instaliraš, potem ne dela nič.
                  Smo v letu 2022 pred nami je virtualna tržnica z imenom Cigodroom. Neki napis je na njej: pošteni nateg, ni original, ampak ne dela. Nobeden se ne sekira, ker večina itak ne zna brat. Važno da je sedaj dober biznis, ne zanima jih kaj bo jutri, živi se za danes.
                  Pogovor je bil snemam s strani kupca, ker je zelo previden in misli na vse, samo na svojo varnost ne.
                  Ej veš jaz tudi prodajam original HEM sem videl da se zanimaš. Vse dela super. Je original, samo ni original, ma dela vse, ne boš imel problema, samo nič ti ne bo delalo. Ja ja saj vem kaj kupujem, ti mi samo prodaj, da imama vredu deal. Rabim nujno nekaj lun, ker grem na šladoled. Ni panike, važno da je zraven crack pa sem miren. Samo da prišparam kako lunco, ker original je 80$ ti si pa super ugoden in ga daš za pol cene. Seveda vse za tebe, če ti kaj ne bo delalo si boš pač sam kriv, ker ne znaš nastavit. Ne sekiraj se jaz sem mojster obvladam internet/crecke me ne se ne da nasrat, samo nategnejo pa me dosti krat. Pa nikoli ne zvem kako, BR gradim že 10 let pa vedno je MB=0$. Tako da sumim stari original HEM. Važno je da mi pošlješ original exe crack zraven. Ja ja itak brez tega ne gre. Sem prodal že ogromno kosov biznis laufa in vsi so bli veseli ampak samo prvi dan. Še posebno, ko so zvedli kak car sem in da prodajam full ql robo. Sej recimo če bo kak problem ti itak ne bom vrnu denarja. Iz principa, ker si vedu, da ti prodajam meglo in to na lep sončen dan leta 22.
                  HALO, lunce sem ti poslal, kje je HM, čakam že 4 minute. Kupec ves živčen posname program iz linka, ki mu ga prodajalec najde na googlu v par sekundah. Sname iz neke piratske strani pobere pol govna zraven, neke konje, ki so itak še na zaprtem.
                  Pa virus je zraven, sam računalnik ne more zbolet, ker je ovit v ovčjo kožo. Za imiđ da se ve kdo je.
                  Kaj me briga. Samo da imam crekano verzijo in da ne mečem dodatnih lunc skozi okno, za MB,netteler, in ostale stvari me ne zanima, ker itak to je na varnem. Kaj mi pa morejo vsepovsot imam drugačno kodo. Sicer poznam Phishing, sam itak sem jaz shark in mi fishi ne pridejo zraven tako da sem varen....se ne nadaljuje, no mogoče odvisno kdaj bom spet kaka antitilt tema.
                  Na koncu ostane veliko ljudi brez sredstev na MB....preventivna zaščita: ne klikat nič kar vam je neznanega po meilu, tudi če je zastonj Taivanka...Vedno se prijavit na MB/Banko preko originalnega linka. Če ne bodo vse vzeli na hitro, ker drugače jemljejo počasi.
                  Preventivna zaščita, super test. Je že bilo objavljeno na forumu ampak ne škodi če je še enkrat:
                  https://www.phish-no-phish.com/default.aspx
                  Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                  Comment


                  • dabuu wrote: mislim da ni blo glih 600 od tega ven...ker nekaj jih je blo za malo manj $$ nekaj jih je šlo zastojn nejcovim kolegom...itd.. in se ni nben prtožu...nejc a tebi dela normalno?'
                    terjaj nejca,ker ti ni dal % od pira :lol: :lol: :lol:

                    Comment


                    • Nisem bral vseh sedem strani, ampak obadva sta cepca. To je tako, kot če kupiš robo ki je "padla iz tovornjaka". Plačaš polovično ceno, kot izdelek v štacuni, prineseš domov in zadeva ne deluje, potem pa želiš garancijo. Jok brate odpade. Kar se tiče prodajalca takih zadev, je pa normalno kriminalec, prestopnik al kakorkoli bi se temu reklo. Pravno formalno preprodaja ukradeno robo. Zadeva deluje kot nateg, ker je ta ukradena roba na voljo vsem na internetu, čeprav gre tu predvsem za dojemanje programske opreme kot take in našega odnosa do internetnih kraj. Nenazadnje praktično res ni razlike, ali ti ukradeš en film recimo tako, da ga downloadaš z neta ali pa v štacun fizično v žep pospraviš DVD...
                      V glavnem, če mene vprašaš, je Gojko pač kriminalec, ki preprodaja ukradeno robo, denis se je pa v želji, da bi prišel ceneje skozi, opekel.

                      Comment


                      • Aja, skratka, še ena primerjava bi bila ta, da daš eni firmi delat predračun za streho na bajt. Ta ti ga izda v znesku 30,000€, pa si rečeš da je to pa preveč in raje pokličeš sosedovega Faruka, ki skupej zbere par šiptarjev (z vsem spoštovanjem, samo ilustrativni prikaz ) in ti popravjo streho za 15 000€. Seveda na šverc, brez računa in brez kakršnihkoli garancij. Potem pa pride dež, pa ti začne zamakat na podstrešno. In kaj lahko nardiš? Greš na forum od tiste firme, ki ti je prva nardila predračun in začneš jamrat, kako te je Faruk nategnil? Dvomim...

                        Comment


                        • js priznam, da sem cepec bil, da sem se pustil po domače povedano nategnit, pač nisem premislil stvari-pač grdo in kriminalno je, da mi na prv msg piše da ima HM za 30$ in mi ga lahko proda ! On kot kriminalec pa tega ne bo nikoli priznal ... pač kakor koli že je .. važno, da bo ta kriminalec brez posla od zdaj naprej in ne bo koga še naprej nategoval!
                          Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                          Comment


                          • Ne sekiraj se preveč, ponavadi nategujejo poštene ljudi. Rajši šola za 30$ kot pa za celoten bankroll. Sej pred leti smo vsi kupovali piratske igre/mp3/pron to je bilo samoumenvo, ker ni bilo toliko tega na netu pa še počasen internet je bil. Vendar danes v tem času, če nekdo prodaja take stvari, lahko samo zaračuna stroške. Recimo kolega ti pobere SG1 nadaljevanko, ki je na 10DVD ti mu pa daš za DVDje. Vse ostalo je živa goljufija in čisti nateg. Bravo lepo si pobral na turnirju, samo upam da nisi tudi ti Stanič?
                            Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                            Comment

                            Working...
                            X