Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tips by everyone else

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    dokaj redno ampak za ta dva je kr riziko ampak če bo dallas igrau brez roma bodo gaintsi to izkoristili za seatle bi pa rek, da
    če se bo obramba potrudila bo zmaga ostala doma

    Comment


    • #32
      sej kvote so mal padle...1.75 pa 1.8
      "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

      Comment


      • #33
        Trenutne Betfair kvote:
        @NY Giants: 2.16
        @Seattle: 2.06

        Comment


        • #34
          nism na betfairu doma
          "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

          Comment


          • #35
            Bom jaz dal se dve se mi zdita zanimive glede na kvote pa formo:
            Boulogne vs Lens pick 2 at 2,50
            Everton vs Tottenham pick 2 at 2,40
            F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

            Comment


            • #36
              Če dosti stavlaš single se vsekakor splača biti tam doma

              Comment


              • #37
                pobirajo od 2-5% zdej nikjer pa nism zasledil kdaj 2% kdaj 5% ce ti k uporabljas jih redno mal vec poves prosim.
                Sem mal gledal za free bet pa majo to notr kr neki:
                17. If you use Moneybookers to fund your account you will not be eligible for any free bet or matched bet promotion.
                Wtf
                F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                Comment


                • #38
                  pobirajo 5%, razen ce nisi highroller
                  ta z MB je res mal zoprna - jaz sem zato naredil zacetni polog direkt s kreditno kartico....
                  Se pa res splaca bit tam, ce ne drugac ze zarad tega da si naredis lusten zacetni bankroll z bonus whoringom

                  Comment


                  • #39
                    rjuha75 wrote: Se pa res splaca bit tam, ce ne drugac ze zarad tega da si naredis lusten zacetni bankroll z bonus whoringom
                    Bonus whoring tam? A majo poleg 30€ free bet se kak bonus kasneje???
                    Pa poberejo 5% od celote ali samo dobicka? Recimo da si stavil 10€ kvota 3= 30€ poberejo 1,5€(dobimoa pac 28,5€) ali 1€(dobimo 29€).
                    F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                    Comment


                    • #40
                      slikec wrote:
                      Bonus whoring tam? A majo poleg 30€ free bet se kak bonus kasneje???
                      Pa poberejo 5% od celote ali samo dobicka? Recimo da si stavil 10€ kvota 3= 30€ poberejo 1,5€(dobimoa pac 28,5€) ali 1€(dobimo 29€).
                      za uspesen in hiter bonus whoring rabis stavno borzo in Betfair ima najvec memberjev in s tem najbojse kvote.
                      Tole sem imel v mislih: http://www.eurostave.com/sportne-sta...se/kako-deluje
                      Betfair pa pobere procente samo od dobička.

                      Comment


                      • #41
                        zanimivo...a to kdo uporabla? mi zna to kdo bl natanc tko razlozit kako gre ?
                        "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                        Comment


                        • #42
                          Koln FC-Werder Bremen x
                          stack 5/10

                          Comment


                          • #43
                            Žiga Horvat wrote: mas se kej za dons
                            Dons slabša ponudba, neki se že igra, vseeno pa nekaj je.
                            Flensburg-7,5 - Dormagen @1,85 Gamebookers (15:00!!)
                            Olimpija-Linz tip 1 @2,7 Betathome
                            Medveščak-VSV tip 1 @2,3 Betathome (15:00!)
                            Melgar-Universitario tip 1 @1,95 Expekt (Peru)
                            Če bo še kaj dodam kasneje, livebetting v chatu

                            Comment


                            • #44
                              Žiga Horvat wrote: zanimivo...a to kdo uporabla? mi zna to kdo bl natanc tko razlozit kako gre ?
                              jaz to uporabljam
                              Na kratko je to tole:
                              - vecina online stavnic ponuja kaksen bonus na deposit za nove uporabnike, za katerega moras naredit dolocen rollover, da ti potem pustijo withdraw - ce seveda kej ostane
                              - idealno je delat prazne (void) stave: staves na dogodek A (na stavnici) in kontra temu dogotku (na borzi), seveda pod pogojem da sta kvoti cimbolj enaki. V tem primeru nic ne dobis in ne izgubis, doprinasas a k zahtevanemu rolloverju. Iso kot bi stavil na rdece in crno na ruleti
                              - to delas toliko casa dokler ne "preneseš" vsega denarja iz stavnice na borzo ali pa dokler ne dosezes zahtevan rollover in potem potegnes denar dol.
                              Trenutno dostopni najboljsi bonusi:
                              bet365 (100% deposit do 100EUR)
                              expekt (100% deposit do 70 EUR)
                              globet (100% deposit do 100EUR)
                              ....
                              Najboljs pa res da gres pogledat na eurostave.com in se registriras potem pa najdes tam Lov na bonuse in je bolj obširno razloženo.

                              Comment


                              • #45
                                dino84 wrote: Koln FC-Werder Bremen x
                                stack 5/10
                                Lepo ti je šlo skozi. Osebno sem pričakoval zmago Werderja

                                Comment

                                Working...
                                X