Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tips by everyone else

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A si dvomil da nebo šlo :P Moram pa še povedati da sam osebno trenutno ne stavljam ker si pač nemorem privoščiti upam pa da bom kamlu lahko zopet zaćel

    Comment


    • #47
      Rotar wrote:
      Dons slabša ponudba, neki se že igra, vseeno pa nekaj je.
      Flensburg-7,5 - Dormagen @1,85 Gamebookers (15:00!!)
      Olimpija-Linz tip 1 @2,7 Betathome

      Medveščak-VSV tip 1 @2,3 Betathome (15:00!)
      Melgar-Universitario tip 1 @1,95 Expekt (Peru)
      Če bo še kaj dodam kasneje, livebetting v chatu
      Če dodamo še Toluco iz chata, potem imamo še en lep dan.

      Comment


      • #48
        Vsaj nekdo k tale vikend je bil pr men porazen ;(
        Za namecek so me pa se pri pokru krekal
        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

        Comment


        • #49
          svaka cast Rotar una z olimpijo je bla huda
          "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

          Comment


          • #50
            Iz čiste radovednosti me zanima ali je mogoče kdo odigral včeraj ali danes moj pick toliko da vem al naj še naprej postam picke ali ne!?

            Comment


            • #51
              ti jih kar postaj če nismo prej, bomo mogoče zdj stavili tudi na tvoje picke(angleško, brez č-ja )

              Comment


              • #52
                dino84 wrote: Iz čiste radovednosti me zanima ali je mogoče kdo odigral včeraj ali danes moj pick toliko da vem al naj še naprej postam picke ali ne!?
                Dva tvoja tipa sem zasledil. Oba pravilna z visoko kvoto. Kar tak dalje. Upajmo, da ni bila le sreča

                Comment


                • #53
                  ti kr posti....usak k ma kaksne dobre tipe naj kr posta...pol mamo vec izbire.vec nas bo, bols bomo stavl.
                  tko da ti kr se naprej...dont be shy
                  "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                  Comment


                  • #54
                    Am. Nogomet NFL
                    Green bay : Baltimore Ravens
                    Pick 1 @ 1.48
                    27:14
                    Oba zasedata drugo mest v svoji diviziji. Green Bay W:7-L:4 , Baltimore W:6-L:5 dokaj izenačeni ekipi.
                    Lambeau Field bo pokal po šivih, tekma bo težka ampak mislim, da bi morala zmaga ostati doma .

                    Comment


                    • #55
                      sam a ni mal majhna kvota pol ce je tekma tok tvegana ? ucer sm drugic u lajfu gledu nfl k sm stavu unedve tekmi obe sta prosli...ceprav je biu NY u prvi cetrtini cist bedn
                      "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                      Comment


                      • #56
                        včeri je bla res dobra tekma tud san francisco je tekma bla za infarkt , ta tekma nevem na e-stavah je večja kvota na bwinu je ta kvota nevem kolk je drugače ampak v tej tekmi je tako zmaga lahko kdor koli tudi ravensi lahko imajo svoj dan in lahko zmagajo zato sm pač 80% na zmago green baya .

                        Comment


                        • #57
                          dobr bomo probal ane da vidm kaj bojo(boste ) se dons kej gor dal , da pol izluscm kaj da dodam zravn mojih parov
                          "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                          Comment


                          • #58
                            Malo morje tekem, tole je zaenkrat moj izbor:
                            Le mans-Hemofarm under 148,5 @1,85 Sportingbet
                            Panellinios-Turow over 149,5 @1,85 StanJames
                            Bešiktaš-Juventut over 161,5 @1,85 Boylesports
                            Antwerp-6,5 - Tartu Rock @1,90 Stan James
                            HSV-11,5 - Düsseldorf @1,90 Unibet
                            Kryla-4,5 - Scavolini @1,90 Stan James
                            Dynamo-2,5 - Benetton @1,85 Boylesports
                            VEF-FMP tip 1 @1,85 Expekt
                            Dodajam še:
                            Salzburg-Olimpija tip 2 @6,10 Bwin
                            AEL-Chalon over 155,5 @1,85 Stan James
                            Unics-Telekom Bonn under 153,5 @1,85 Sportingbet

                            Comment


                            • #59
                              Liga prvakov? Zakaj pa ne
                              Marseille v Real Madrid / Over 2.5 goals kvota: 1,70
                              FC Zurich v AC Milan / Over 2.5 goals kvota: 1,72
                              Juventus v B Munich / Match Odds tip: 1 kvota 2.3@bwin

                              Comment


                              • #60
                                Tomzi wrote: Liga prvakov? Zakaj pa ne
                                Da ne bom spet izgledal najpametnejši na svetu, ampak moram opozorit na Ligo prvakov in podobne fore..
                                Ok, se strinjam, da se tvoji pari najbolj logični, ampak na dolgi rok si v izgubi. Zakaj? Liga prvakov (in recimo razna EP, SP, Premier lige...) je tako veliko tekmovanje, da enostavno ne moraš imeti prednosti pred stavnicami. Niti slučajno ne moreš imeti nekih informacij, ki jih stavnice ne bi imele, zato so kvote pravilno postavljene. Povsem drugače je z manjšimi ligami in športi, kjer kvote, hendikepe in ostalo večinoma postavljajo računalniško, z nizkimi limiti pa se obvarujejo pred preveliko izgubo. Če je tekma neke nižje lige na sporedu šele čez nekaj dni, potem je limit postavljen nizko, da tisti, ki zgodaj vplačujejo stvari, kvote pravilno postavijo, potem pa stavnice odprejo limite. Na Ligo prvakov npr. lahko vplačuješ skoraj po želji tudi nekaj dni prej, predvsem zato, ker ni bojazni, da bi stavnice kvoto postavile narobe.

                                Comment

                                Working...
                                X