Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt SP2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pomojem pa mehika nebo ekstra razkirala, da bi po nesreci dobla kak gol in celo izpad iz skupine...js sm dav
    paragvaj - mehika 0
    francija - Jar 2
    grcija - argentina 2
    kvota: 8,3
    lp

    Comment


    • sj veš, da na dolg rok tole ni dobr, 3 tekme na en listek? sm lih hotu predlagat JAR, glede na to kaj se dogaja v francoski reprezentanci in vsi pričakujejo izpad.
      Pa lol suspendiral so sodnika tekme Slovenija - ZDA. ameri prokleti

      Comment


      • DaPhenomen wrote: Nebi bil tok prepričan na 0. V primeru 0 je Urugvaj vodilni v skupini in se izogne tekmi v nafaljevanju z Argentino. Ker roko na srce je argentina veliko bolša od mehike in kaj zdaj več pomeni mehicem, napredovanje v 2. krog in potem adijo JAR ali vodstvo v skupini, lažji nasprotnik in napredovanje mogoče celo v 3. krog. Moje mnenje pač. Sam sem izpustil to tekmo.
        Ja, preden sem stavu sem na to pomislil. Zdej mi je zal, ceprav zaenkrat se drzijo nulo

        Comment


        • mufl0n wrote: [quote=DaPhenomen]Nebi bil tok prepričan na 0. V primeru 0 je Urugvaj vodilni v skupini in se izogne tekmi v nafaljevanju z Argentino. Ker roko na srce je argentina veliko bolša od mehike in kaj zdaj več pomeni mehicem, napredovanje v 2. krog in potem adijo JAR ali vodstvo v skupini, lažji nasprotnik in napredovanje mogoče celo v 3. krog. Moje mnenje pač. Sam sem izpustil to tekmo.
          Ja, preden sem stavu sem na to pomislil. Zdej mi je zal, ceprav zaenkrat se drzijo nulo
          jp, isto je men pol šele pršlo, ko sem se spomnu katere tekme so jutr sem že stavu na 0 :P pa na afriko yes 2:0

          Comment


          • Francija - Južna Afrika :heart:
            Tip: 1 2,20
            Grčija - Argentina :club:
            Tip: 2 1,60
            Mehika - Urugvaj :heart:
            Tip: X 1,60
            Nigerija - Južna Koreja :club:
            Tip: X2 1,38

            Jutri pa:
            Slovenija - Anglija
            Tip: X 4,05
            Vložek 55,00€
            Dobitek 222,75€
            Bankroll 50€
            Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

            Comment


            • tmtslash wrote: pomojem pa mehika nebo ekstra razkirala, da bi po nesreci dobla kak gol in celo izpad iz skupine...js sm dav
              paragvaj - mehika 0
              francija - Jar 2
              grcija - argentina 2
              kvota: 8,3
              lp
              pa to je ta ključna tekma -> paragvaj - mehika

              Comment


              • edismah wrote: jp, isto je men pol šele pršlo, ko sem se spomnu katere tekme so jutr sem že stavu na 0 :P pa na afriko yes 2:0
                Eh, sej bo kvota za Mehiko v osmini finala dovolj visoka, da bomo pokril tale kiks
                Drugač pa danes na Srbijo 1,91? Vem, da so proti Novi Zelandiji zgubili, ampak vseen se mi zdi da bi tole skor mogl dobit. NE da bi bil kak njihov fan, ampak nasploh se mi zdi ena bolj podcenjenih reprezentanc na SP, tako da nanjo pomoje gre stavit. Kaj vi menite?

                Comment


                • jaz dam avstralce +0.5
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • Slovenija - Anglija :heart:
                    Tip: X 4,05

                    Dobra tekma, škoda da nismo šli naprej, ker smo si zaslužli. Kaj lahko bi Anglija izpadla odločale so malenkosti. Vseeno bravo SLOVENIJA!
                    Verjetno zadnja stava:
                    Gana - Nemčija
                    Tip: 2 1,45
                    Avstralija - Srbija
                    Tip: 2 1,75
                    Vložek 50€
                    Skupna kvota 2,54
                    Dobitek 126,88€
                    Bankroll 0€
                    Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                    Comment


                    • Upam na zmago obeh! :club:

                      Comment


                      • Gana - Nemčija :club:
                        Tip: 2 1,45
                        Avstralija - Srbija :heart:
                        Tip: 2 1,75

                        Evo konec projekta, končalo se je z -50€.
                        Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                        Comment

                        Working...
                        X