Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holdem Manager 2

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Spet težave. Včeraj ponoči mi je HM2 delal še normalno. HUD in grafi so normalno delovali. Danes prižgem računalnik, si odprem mize in ugotovim po par hendih, da sicer v active session mi normalno vse izpisuje, stanje, statistiko itd. a na mizah mi ne kaže HUD displaya.
    Kaj storiti?
    Hvala

    Comment


    • #17
      Kera igralnica?
      Si naredil kak update - HM2 ali igralnice?
      Si poskusil zapret HM2 in probat znova?
      Si poskusil resetirat in probat znova?
      3. in 4. točka iz tukaj je rešena?
      http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...159418#p159418
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #18
        igram na pokerstars.eu
        Nisem naredil update. Oz. sem ga po nastalem problemu in se ni nič spremenilo.
        Sem resetiral računalnik, pokerstars in HM2.
        Mi pa računalnik ne najde UAC-ja. Samo ne vem zakaj bi me to na random dan začelo zafrkavati, ker še pred 8 urami je delalo normalno.
        Sej HM2 dela vse normalno, beželi statistiko, le HUDa mi ne kaže na starsih

        Comment


        • #19
          Nekaj se je zataknilo očitno pri tvojem zadnjem odpiranju/zapiranju HM-ja.
          A ti piše zgoraj levo "waiting for hands" na mizi, ali tudi tega ni?
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #20
            imap PS in HM2 nastavljena, da ti ju odpira kot adminu?
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #21
              Predvidevam, da ima, glede na to, da to spada pod tretjo točko
              Če ni niti "Waiting hands" na mizi, potem bo verjetno potreben reinstall, druge rešitve ne vidim.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #22
                Dva dni nazaj sem si zlovdov trial verzijo hm2 in do dons je vse delal normaln vse sm nastavu tko kot piše zgoraj. Včeraj pa sem updajtal program in težave so tu graf mi skos riše za samo 257 handov se ne spreminja (mam nast. all hands) , ko kliknem na gumb (Človek z očali) izberi igralca mi pokaže, da sem odigral 3500... handov . Napaka, ki se je pojavila že včeraj ko kliknem na pokal (tourment summary) mi kaže da sem odigral samo 7 turnirjev pa čeprav sm jih nekje 30-50.

                Comment


                • #23
                  Zrihtal situacijo. Mogel sem narediti backup in v celoti resetirat HM2. Nevem čisto zakaj. Potem me je še zajebavala ponovno aktivacija serijske številke itd in inštalacija PostgreSQL in vse to sranje. Pohvala sicer za holdem, da majo na internetni strani vsak korak posebej opisan s screenshoti.
                  Ampak hvalabogu zdej dela :lol:
                  Corey hvala za pomoč
                  pokermiha: http://www.holdemmanager.com/store/priority-support/

                  Comment


                  • #24
                    pokermiha wrote: Dva dni nazaj sem si zlovdov trial verzijo hm2 in do dons je vse delal normaln vse sm nastavu tko kot piše zgoraj. Včeraj pa sem updajtal program in težave so tu graf mi skos riše za samo 257 handov se ne spreminja (mam nast. all hands) , ko kliknem na gumb (Človek z očali) izberi igralca mi pokaže, da sem odigral 3500... handov . Napaka, ki se je pojavila že včeraj ko kliknem na pokal (tourment summary) mi kaže da sem odigral samo 7 turnirjev pa čeprav sm jih nekje 30-50.
                    So se ti handi shranjevali?
                    Imaš nastavljenega pravega igralca?
                    Pri filtrih klikni "clear".
                    Če to ne reši, lahko zbrišeš bazo in ponovno reimportaš vse hande. Prej pa naredi backup,
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      ?
                      ..........
                      Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                      Comment


                      • #26
                        malcoom wrote: ?
                        Sej sem ti odgovoril, pa nisi nič napisal.
                        CoreySteel wrote: Ker gre za HM2, sem ti prestavil objave v pravo temo.
                        Če prav razumem, greš ti pod HUD Options/Seating Preferences.
                        Izbereš zgoraj site PokerStars in pri 9-max izbereš svoj priljubljen sedež.
                        Nato klikneš apply.
                        A v tem postopku se ti že kaj zatakne?
                        Ko to (pravilno) narediš, moraš potem tudi na PokerStars pravilno prestavit HUD pod pravilne igralce. In potem, ko še to naštimaš, ti mora od tega trenutka dalje vedno prav kazat.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #27
                          hvala Corey alecgor:
                          jz grem pod site setup in tm naštimam preferred table 9 max in priljubljen sedež ampak ne ostane tko ampak vrže nazaj na HU
                          v igralnici imam naštiman prov
                          Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                          Comment


                          • #28
                            Ne razumem, kje točno te to nazaj vrže.
                            Sej delaš to pod HUD Options/Seating Preferences, ane? Ker enkrat vidim, da si omenil site settings, enkrat pa site setup.

                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #29

                              Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                              Comment


                              • #30
                                Eh, očitno so spreminjal zadeve.
                                Update imaš zadnji? 2.0.0.7969?
                                Če ne, updataj:
                                http://www.holdemmanager.com/Downloa...AutoUpdate.exe
                                Če še vedno ne dela...
                                1. Imaš v PokerStars naštiman dejanski zic in ne autocenter? Če imaš autocenter, naštimaj ročno nek seat.
                                2. Če še vedno ne dela, naredi 3. in 4. točko:
                                http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...159418#p159418
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X