Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holdem Manager 2

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pojdi po vrsti s temi točkami tukaj:
    http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...159418#p159418
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #47
      po vseh teh točkah sem šel včeraj preden sem napisal za težavo...
      to sem si zdaj tretjič na novo nastavljal in prvič ter drugič je šlo brez kakšnih težav, sedaj pa nekaj ne deluje vredu

      Comment


      • #48
        Če praviš, da si šel čez vse točke in da je vse v redu, potem ti težko pomagam.
        Ponavadi je vseeno kriva človeška napaka in da nekaj od tega nisi v redu naredil. Če pa misliš, da ni tako, pa poskusi še četrtič na novo nastavit
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #49
          drugega ne preostane

          Comment


          • #50
            Ker mi je potekla trial verzija hm2 sem se odloču za nakup. Nekaj sem enkrat bral, da se da program nabavit preko foruma? Na kakšen način je možnost plačila? Koliko stane? Ali ostane zgodovina odigranih handov, ki sem jih odigral v trial verziji?

            Comment


            • #51
              Program lahko kupite tudi preko PokerPro, kjer dobite 15% popust - Cena $85. Za nakup pošljite zasebno sporočilo Kadyu, ali pa mu pošljete email na kady@pokerpro.cc. Sprejemamo vplačila preko MB/Skrill in PokerStars.
              Predvidevam, da vse ostane. Lahko pa narediš backup baze, ali pa pač shraniš vse do sedaj odigrane hande in jih nato importaš v novo bazo.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #52
                A ima PokerPro tudi kakšen popust za upgrade iz HM2 Small stakes v navadno?
                .. Count your (ways) out.

                Comment


                • #53
                  KowKain wrote: A ima PokerPro tudi kakšen popust za upgrade iz HM2 Small stakes v navadno?
                  Žal ne.

                  Comment


                  • #54
                    Ne odpre mi HUD-a med igro. Zakaj?
                    Kady; mi2 se pa slišiva čez 1 mesec ko trial poteče nabavim zadevo.
                    Lp

                    Comment


                    • #55
                      poglej če maš hand import prižgan, folderje nastimane, pa če ti import laufa, preveri še če imaš HUD prižgan
                      .. Count your (ways) out.

                      Comment


                      • #56
                        jo sej kul..sem zdaj probal pt4 pa da vidimo razlike, HM2 sn že sprobaval enkrat..pa hvala za odgovor vseeno

                        Comment


                        • #57
                          Če ne dela HUD, pojdi čez te točke tukaj:
                          http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...159418#p159418
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #58

                            Ima Še kdo morda podoben problem?
                            Med igranjem na pokerstars, 2 zaslona(expanded), multitableing 10-15, stacked;
                            Holdem Manager mi random freezne in obenem blokira dostop do Pokerstars programa (na sliki). Včasih se zadeva uredi sama, v nekaj sekundah, včasih pa potrebujem dobri stari taskmanager da killam aplikacijo :/
                            Ob vsej zadevi mi je najbolj sumljivo,da mi lahko HM2 drka po drugih aplikacijah.. More bit nekaj z HUDom... Laufam pa windows 8.1, Intel i5 pa 8GB rama...
                            WTF?
                            .. Count your (ways) out.

                            Comment


                            • #59
                              Meni zmrzne od časa do časa, ampak to enkrat na dva tedna, pa PS/PC ne zablokira.
                              Update na zadnjo verzijo?
                              Glej da runnaš zadevo kot admin?
                              http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...159418#p159418
                              SI probal mogoče že reinstalirat HM? Vključno z izbrisom baze?
                              Glede na to, da se ti to večkrat dogaja je najboljš, da pišeš na HM support (hm2support@holdemmanager.com) in zraven pripopaš log file, ki ga najdeš v C:UsersAppDataRoamingHoldemManager. Pa zazipaj file.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #60
                                Hvala za hiter odgovor
                                Pokestarsa sicer nisem zaganjal kot admin,vse ostalo pa je tako kot je priporočeno. Razen PokerstarsUpdate, kjer ne obstaja zavihek compatibility...
                                Možno je pa tudi, da imam hardware malfunction, ker sem pred kratkim vstavil še en RAM stick. Bom definitivno pisal na HM2 forum pa da vidimo, kaj bodo tam povedal, log je pa že na poti.
                                Nasplošno opažam, da mi PS ne deluje več tako kot bi moral, prihaja do lagga pri multitablanju, pojavlja pa se to odkar se spremenil postavitev v stacked in dodal še par miz... mogoče me pa procesor ne dohaja več...
                                Reinštal si bom pustil za skrajno silo --> reimport je pain.
                                .. Count your (ways) out.

                                Comment

                                Working...
                                X