Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje tedna 25.11.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    5 bet callamo ker mamo pozicijo,potem pa rešovamo na check,če ne reraisne rivera
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #17
      Končno ena tema kjer se je vsaj malo konstruktivno debatiralo ampak jo je treba takoj posvinjat.. pfuj!
      "Money won is twice as sweet as money earned"

      Comment


      • #18
        Torej check behind is for pussies in izgubljate vrednost - bom razložil zakaj.
        Pa gremo pogledat kaj bi igralec lahko imel.
        Torej če bi imel na flopu set, bi moral raisat.
        Če bi na turnu imel kento, bi moral raisat - dve možni vlečki barve + made kenta.
        Če bi na river sestavil barvo, bi moral staviti sam, sicer izgublja value, ker mi lahko nareidmo check behind.
        Torej vprašanje ostane s čim je klical preflop - obstajajo tri možnosti: A8s/o, AKs/o ali AQ s/o.
        Glede na to, da imamo mi AQ je malo verjetno da ima isti hand.
        Pa se vrnimo na flop - s čim je lahko samo klical. Zelo dobri primeri so recimo AK in AQ ter seveda A8.
        S čim pa potem continuation call-u na turnu ? Tu po mojem ostane samo še opcija AQ/A8.
        Ker ima dva para, nas bo v vsakem primeru klical 1/3 - 1/2 pota. To bo naredil tudi če ima slučajno AK.
        Zelo verjetno bo foldal A8 na stavo 1/2-4/5 pota, ker izgleda kot value bet.
        Vendar če gremo all-in v velikosti 4/5 pota - 3/2 pota, potem bo to izgledalo kot bluf in nas bo tudi z dvemi pari klical :-)
        Akcija gori nakazuje, da ima 75% dva para. 25% ima AK, zato bi jaz prišel malce čez pot in upal na klic.
        When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

        Comment


        • #19
          Komot ma J al pa flush k je sestavu do riverja. Večino folka ne donkne v river made flushov. Sploh taki k so pasivni pa PF kličejo
          tle pr tem playu je bl odvisen nasprotnik. Proti random guyu je to pomoje ček, zarinu bi edin dobrga regularca (k ve da sm v teh spotih polariziran, ko pa zarinem AQ pa nism, in je dejansko njegov naked A skor tolk dobr kokr, če bi mel J) pa value betu bi ibr pasivnga fisha tko mal mn k pol pota...
          You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

          Comment


          • #20
            Odgovor: River je najbolj neugodna karta izmed vseh, ki lahko padejo. Ni druge kot da čeknemo za njim. Dva para bosta zelo težko klicala na ta grd board. Čekiramo behind in upamo, da smo še vedno dobri....

            Comment


            • #21
              Ma zakaj pa ne bi betnili 25$. Mogoč pa skola z Q10.
              ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

              Comment

              Working...
              X