Announcement

Collapse
No announcement yet.

MTT coaching

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odigral sem nekaj turnirjev, večinoma jih je bilo 6 max in velikokrat naletim na eno težavo. In sicer nevem kako odigrati z nižjim parom v handu (22-99):
    PREFLOP:
    -če nekdo pred mano dvigne za 2bb ali več
    -Če nihče pred mano ni višal ali samo limpam ali dvignem
    FLOP:
    -nisem zadel trisa, na flopu pa je ena višja karta kot je karta v mojem paru, jaz pa sem prvi na vrsti. Ali je to check ali mogoče c-bet
    Mogoče malo nerodno napisano, vesel bom vsakega mnenja

    Comment


    • #17
      Pozdravljen povratnik v poker
      Nekega osnovnega pravila ni pri teh stvareh, pri pokru nasploh je važno, da se naučiš prilagajati nasprotniku. Sedaj, če je nasprotnik agresiven preflop, lahko to rešuješ včasih s trap-anjem močnih handov in 3bet-anjem srednjih rangov. Če imaš tight pasivne, jih s svojo agresijo izrinjaš ven. Če imaš lose pasivne igralce, je treba previdno, ker te bodo calla do konca, ampak, ko pa imaš hand, ti ga pa bodo konkretno izplačali. Predvsem bi ti priporočal, da spremljaš dinamiko miz, včasih te Holdem Manager zavede, večino imaš na turnirjih majhne vzorce na igralcih, ki ti ne dajo konkretnih informacij. Dost igralcev se perveč zanaša na statse, ki jim jih ponujata HEM/PT4 ali drugi programi, predvsem spremljaj dinamiko miz. Probaj držati visok fokus in ne igraj preveč miz, to je zelo pomembno, sploh v tej fazi v kateri si sedaj, saj se imaš še precej za naučiti.
      Srečno!
      keep us updated...

      Comment


      • #18
        Ena in edina knjiga ki sem jo kupil je moorman's book of poker. Debela prava knjiga, ki je edina ki sem jo res prebral. in jo močno priporočam vsakemu ki se ukvarja s pokrom. Čist drugačen svet razmišljanja ti postavi ta knjiga. Vtisnila mi je način razmišljanja v katerega pri pokru nikoli prej ne bi razmišlju.
        "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

        Comment

        Working...
        X