Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zmaga za dušo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Končno zmaga tudi na Winamaxu, oziroma prvi pomenljivi rezultat pri Francozih po 27/10.
    In prvič zmaga v monster stacku, odigral pa sem jih par 100, imel pa sem neverjetno srečo, all in za tournament life sem bil ene 15x ampak vedno zmagal-

    .
    Na žalost ne morem reči isto za ostale strani/turnirje, kjer ni šlo ob zaključkih, no še vseeno lep uspešen dan
    Mat kurb*!!!

    Comment


    • #32
      Uff naporen mesec, zadnja 2 tedna igram kot nor mislim da sem 14/15 za zadnjih 15 dni.
      Nič mi ni šlo, no zadnja 2 dneva pa sem se nekako zlizal nazaj v pozitivne vode za kakšen € ali 2, nič več nažalost.
      No kot sem že omenil sem v teh 2h dneh nanizal blizu 10 finalnih miz, malih in dokaj velikih.
      2 najboljša rezultata sta 2. mesto na Partypoker mini daily masters (to 2. mesto mi je prineslo več jeze kot veselja, v HU sva žla zelo deep, jaz cca 80bb on 65, po ene 25 minutah sem ga spravil na 110-10bb, par all inov, vse zmagal on tudi mojiKK proti AT.
      Nato pa se je dinamika popolnoma obrnila, on je dobil samozavest, jaz sem jo malo izgubil, karta mi ni padla nobena in še noben bluff mi ni več uspel, po uri HU izgubil................................

      Drugi omembe vreden in pa bolj vesel rezultat pa je zmaga na Winamaxu, 20€ Brunch turnir.
      Šlo mi je od začetka do konca, zadnje 4 nasprotnike izločilv 6 zaporednih handih, od tega 2 kar na enkrat

      Drugače pa dosti igram na GGju, tale Winter serija je zelo zanimiva.
      No skupaj nisem spravil še nič, 2 finalke z niskim bujinom(10 in 15 USD) ampak brez omembe vrednega keša.
      Igram pa tja do 50USD turnirje, danes sem igral tudi tisti chinese zodiac turnir v Juanih.
      Igralci so tako slabi da to ni res, 50USD turnir se igra kot 2USD kill the fish na winamaxu.
      Tega ki je bil v Juanih so pretežno igrali Kitajci, uživajo v blefiranju in klicanju s 5 parom hahjahahahha.
      No upam da se mi kaj VSEDE v naslednjih dneh.
      Mat kurb*!!!

      Comment


      • #33
        Keep registering my friend :club:
        22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

        Comment


        • #34
          Evo mesec se je obrnil, zadnjih 5 dni in 5 sešnov je +, danes mi je uspel pa še nov osebni rekord, sicer na žalost ne v največjem kešu do sedaj, ampak v back to back zmagah, 2 dni zaporedoma sem zmagal 22USD early star fish na 888


          Mat kurb*!!!

          Comment


          • #35
            okerpro: Vidis vztrajnost je zmeri poplacana okerpro:

            22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

            Comment

            Working...
            X