Prva zapestnica za Orpna Kisacikogluja na WSOPE Diamond High Roller 12 Nov

Po 10-ih urah boja v drugem dnevu, smo dobili diamantnega prvaka v €50.000 Diamond High Roller dogodku. Zvezdniški turnir je osvojil Orpen 'OrpTheTurk' Kisacikoglu in si tako na roko nadel svojo prvo WSOP zapestnico, v žep pa pobasal nagrado za prvo mesto v višini 748.106 €.

Reden gost turnirjev z najvišjimi vložki je preprečil Samu Graftonu njegovo prvo zapestnico v HU dvoboju, vendar je Britanec lahko vseeno zadovoljen s tako visoko uvrstitvijo, saj je bil praktično celotno mizo najkrajši po žetonih.

S to zmago je Kisacikoglu presegel mejo 10 milijonov dolarjev turnirskih zaslužkov v karieri, pri čemer so štirje milijoni le od letošnjega leta. Pred nekaj meseci je na 100.000 € Triton Main Eventu v Madridu končal kot drugo za več kot 2 milijona €, in na to ni pozabil niti v intervjuju po zmagi: "Občutek je neverjeten. Vzdušje je precej bolj sproščeno, ko igraš s prijatelji za mizo, toda ja, ko smo prišli do zadnjih nekaj igralcev, me je začelo skrbeti, da bom spet končal na drugem mestu."

Na svojem twitter proflu je tudi organiziral nagradno igro, kjer je svoje sledilce spraševal, če in kdaj bo presegel mejo 9,5 milijona $ turnirskih nagrad. To mu je uspelo na WSOP Europe, zato je podaril 20.000 $ v dobrodelne namene, hkrati pa je bil eden od sledilcev v igri za denarno nagrado.

@YGautschi je namreč pravilno uganil turnir, na katerem mu je uspelo preseči zgoraj zastavljeni cilj, zato je prejel 5% delež na WSOP Main Eventu. Kisacikoglu je na koncu končal v denarnih nagradah na 75. mestu za 20.650 €, kar pomeni, da je njegov sledilec od Turka zaslužil 1.032 €! Ni slabo.