Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odprite PS račun prek PokerPro strani in prejeli boste zastonj karte

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    So karte še vedno na voljo?

    Comment


    • #77
      So.
      ..........

      Comment


      • #78
        Sedaj poleg kart in protektorja z registracijo na PokerStars prejmete tudi PokerStars Shark igračo - samo za prvih 30 igralcev, ki se prijavijo na PS preko naše strani.
        Navodila za prejem PokerPro nagrad...

        Comment


        • #79
          Pozdrav! Tema je že malo stara, a so te stvari še vedno na voljo. Glede na to da sem že 3krat deposital, velja ta nagrada samo za prvi deposit? torej je rešitev novi account?

          Comment


          • #80
            Ja, samo novi account in to preko PokerProja. Samo ti ne priporočam delat multiaccountov.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #81
              jst bi tut tako igračko meu :| , sam kaj ko mam že račun na ps

              Comment


              • #82
                Lahko kdo pogleda, če sem punco registriro prek pokerpro strani? Nick Sandricx
                Hvala lp

                Comment


                • #83
                  Odpiram nov acc na pokerstars.fr. Zanima me ce mi mogoce lahko kdo svetuje oz zrihta neke vrste bonus, katerega bi lahko izkoristil za najboljsi rakeback. Na prejsnjem accju na PS, se mi je bonus oz fpp/vpp tocke nenormalno pocasi sestevalo, zdaj pa nevem a je to normalno ali pa nisen izkoristil bonusa.
                  Se pravi potrebujem eno top opcijo za rake-back.
                  Najlepsa hvala

                  Comment


                  • #84
                    Rakebacka na PokerStarsih ni, vsaj ne v dobesednem pomenu.
                    Tako kot si ugotovil, zbiraš VPP in FPP točke in na podlagi le teh kupuješ potem bonuse v VIP trgovini in s tem dobivaš rakeback.
                    Računica je drugače dokaj enostavna. Da ne kompliciram preveč...
                    1$ rejka pomeni 5,5 VPP točk.
                    Glede na VPP točke dosežeš VIP statuse. Naprimer za 2500 VPP točk na mesec postaneš gold in tako dobiš multiplier za svoje FPP točke (v tem primeru 2x).
                    S FPP točkami pa kot že rečeno, kupuješ denarne bonuse v trgovini (ali pa pač druge stvar).
                    Tukaj si jih lahko pogledaš:
                    http://www.pokerstars.eu/si/vip/stor...global_all_all
                    Sistem na PokerStars.FR je povsem enak, samo malo se razlikuje glede točk ipd.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #85
                      Ok, najlepsa hvala za odgovor. A pa obstaja ena najbolsa opcija za PS kodo, katero vpisem pri registraciji, da se mogoce tudi tocke oz bonusi hitreje sestevajo? pa pol najbolso opcijo za prvo nakazilo. Res si zelim najbolso varianto izkoristit ker na prejsnjem accountu pred leti mislim da se tiste welcome kode nism vpisal.
                      Hvala

                      Comment


                      • #86
                        Lep pozdrav
                        Mene pa zanima če je možno imeti account na pokerstars.eu in pokerstars.fr...?
                        Namreč na pokerstars.eu že imam account ,ko pa poskušam odpreti nov account še na pokerstars.fr mi pa sporoča da že imam account na pokerstars????

                        Comment


                        • #87
                          Kakor jaz vem lahko naredis nov account na pokerstars.fr, tudi ce ga imas na .eu. Vsaj tako so mi sporocili pri PS. Kdo ve?

                          Comment


                          • #88
                            Potem najbolsa opcija da vpisem kodo STARS600 ob registraciji In to je to? Pa potem se ob prvem nakazilu? A gre to vse v isti kos?

                            Comment


                            • #89
                              convictionGC wrote: Lep pozdrav
                              Mene pa zanima če je možno imeti account na pokerstars.eu in pokerstars.fr...?
                              Namreč na pokerstars.eu že imam account ,ko pa poskušam odpreti nov account še na pokerstars.fr mi pa sporoča da že imam account na pokerstars????
                              anzetek1 wrote: Kakor jaz vem lahko naredis nov account na pokerstars.fr, tudi ce ga imas na .eu. Vsaj tako so mi sporocili pri PS. Kdo ve?
                              Možno je imeti oba računa.
                              Če karkoli ni jasno, se lahko piše na support@pokerstars.eu in vpraša.
                              anzetek1 wrote: Potem najbolsa opcija da vpisem kodo STARS600 ob registraciji In to je to? Pa potem se ob prvem nakazilu? A gre to vse v isti kos?
                              Koda STARS600 je koda ob prvem nakazilu/depositu. Več o tem tukaj: http://www.pokerstars.eu/si/poker/promotions/bonus/
                              Po pravici povedano ne vem, ali lahko koristiš to tudi na PS.FR, če si že koristil na .EU. Najbolje bo, da kar vprašaš na support@pokerstars.eu.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #90
                                Hvala za odgovor. Pokerpro nima nobenega bonusa za PS.fr?

                                Comment

                                Working...
                                X