Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pot do igranja Pokra profesionalno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    kako gre?
    ..........

    Comment


    • #17
      Živjo!
      Nekej časa sem bil odsoten... Razlog za to je bil da sem pripravljal svoje okoliščine za naslednji korak. Rihtal sem si stanovanje, v službi še skrajšal delovni čas, znebil nepotrebnih stroškov itd... Zakaj vse to ???
      Nekaj časa nazaj sem pristopil do (po mojem mnenju) enega najbolj uspešnih, igralcev v online pokru v sloveniji. Ime mu je Miha, vi ga verjetno poznate pod nickname-om "atathegreat". Z njem sva se zmenila da v dobi 6 mesecev probava doseči da bom lahko živel od pokra. Na kratko kako smo prišli skupaj.
      Miho sem prosil za coaching na kar mi je ponudil dober deal, ki sem ga brez premisleka sprejel, saj vem kako uspešen je in vem da če sledim njegovi poti bodo tudi rezultati temu primerni. Všeč mi je njegov pristop do igre, učenja, življenja in delanja z ljudmi zato je bilo zame sodelovanje z njem "noBrainer".
      Torej s planom sva pričela 1 mesec nazaj. Ker sem trenutno še začasno zaposlen in še ne morem posvetiti pokru 7 dni v tednu 24/7 sva plan temu tudi ustrezno prilagodila. Prilagodila v smislu, da bo za to pot mogoče potrebno kakšen mesec več itd...
      Sam pokru posvečam seveda vsako minuto ko je to le mogoče, igram vsak dan ko sem frej, tudi dni ko delam igram, ali pa se vsaj veliko učim. Torej ves čas prilagodim samo pokru (igranje ter učenje).
      Tudi vse ostale stvari sem prilagodil temu (stanovanje, prijatelje, finance, prosti čas, itd.)
      Zaenkrat je plan da doseževa suveren Bankroll, da bom lahko igral dovolj visoke turnirje, ki bodo omogočali da lahko pustim svojo službo in počasi začnem igrat poker fulltime.
      Nebi si mogel predstavljati bolšjega coacha in ekipe v kateri sem. Vem da sem imel veliko srečo da so me vzeli zraven, zato bom naredil vse da pokažem da si tega res želim, da pokažem kolk spoštujem in kolk sem hvaležen za vsako minuto ki mi jo ekipa posveti.
      Samo nekaj na hitro o celotni situaciji.
      Vsak mesec bom postal napredek, bankroll, rezultate in overall dogajanje v mesecu.
      Začenjam s 200€ Bankrolla
      Torej, kot sem že prej, tudi sedaj igram jutranji urnik. Igram na Winamaxu, GGPokru, PartyPokru in na PokerStars, na vseh site-ih izberem najbolše turnirje potem pa sammmmm gremoooooooooooooooooooo!!
      Januar:
      MTT's COUNT : 288
      AVG. STAKE: 1,4€
      PROFIT: 241€

      Volumen seveda še ni dovolj velik (posledica službe) ampak sem zelo zadovoljen da neglede na to lahko odigram 300 (ish) turnirjev v 15 dneh igranja. Ko bom lahko igral 25+ dni na mesec in dodal še kakšno mizo bo volumen z lahkoto dosežen.
      O rezultatih nebom preveč klobasal Super je šlo, tukaj je par slikc najbolših rezultatov, je bilo pa še veliko ostalih finalk in deep-runov.





      Naslednji update: 31.03.2021

      Comment


      • #18
        Katere turnirje in kaksen BR pa hoces dosezt, da bos lahko zivel od pokra? GL!

        Comment


        • #19
          Srečno! Sem prepričan, da ti bo uspelo

          Comment


          • #20
            Srečno še od mene! Grind grind, počitek, učenje in bo šlo navzgor

            Comment


            • #21
              Mamokisho wrote: Katere turnirje in kaksen BR pa hoces dosezt, da bos lahko zivel od pokra? GL!
              Jooo
              Uff zanimivo vprašanje, rad bi igral največ kokr bom zmožen, ampak za enrkat bi rad dosegel BR neje 5K da lahko suvereno igram 5ke in 10ke, od tega mislim da bom že lahko živel, nato pa nadaljeval pot. Bomo videli kam pelje
              "Složno do kraja" bi grekel moj coach

              Comment


              • #22
                Tiljandur wrote: Srečno! Sem prepričan, da ti bo uspelo
                GRACIAAAAAAAAAS!!!! Se trudiim! )

                Comment


                • #23
                  Bebik wrote: Srečno še od mene! Grind grind, počitek, učenje in bo šlo navzgor
                  Se strinjam z vsem kar si napisal Počasi al sigurno

                  Comment


                  • #24
                    Queee passaaa!
                    Evo dober mesec je okoli, pa sem rekel da postam na hitro malo kaj se je dogajal.
                    Mesec je bil mal drugačen kot sem si predstavljal. Po zelo dobrem začetku je bilo ta mesec vse skupaj bolj swingy, ampak na koncu sem zaključil z majhnim plusom.
                    Zadovoljen sem predvsem z volumnom ki sem ga naredil ne glede na to da sem bil veliko v službi. Ne samo s preigranimi turnirji ampak tudi z učenjem in vsemi coaching sešni.
                    Glede same igre mislim da sem ogromno napredoval, najbrš na grafu ne zgleda tko ta mesec (LOL), ampak sam vem za svojo igro da jo izbolšujem in občutek ob tem ko delaš pravilne, oziroma "BOLJ" pravilne play-e kot si jih pred tem in vidiš da napreduješ, je fenomenalen ne glede na rezultate, ki mogoče ta mesec niso bili najbolši.
                    Mogoče je malo vplivalo tudi to da sem začel dodajati kakšne 5evrske turnirje pa malo variance, pa malo zmedenosti v glavi ker se učim veliko novih spotov in se jih še navajam pa kakšne napake in potem je kar je. Vseeno sem zadovoljen z mescem, saj se iz dneva v dan učim novih stvari in mi pot na kateri sem, postaja čezdalje bolj všeč
                    Graf za pretekli mesec:

                    Trenutni Bankroll: 482 €
                    Plani za naslednji mesec so, da preigram čimveč, da delam vsak dan enako kot sem do sedaj, igram, se učim, športam, uživam in napredujem na vseh področjih. Sledi veliko veliko učenja in igranja, zato je pomembno da ob tem tudi uživam, kar pa seveda ni problem ko imaš voljo in "passion" do pokra in ko si obdan s čudovito ekipo, za katero sem iz dneva v dan bolj hvaležen.
                    "složno do kraja" bi rekel moj coach!
                    One loveeeee
                    BojLee



                    Comment


                    • #25
                      QUEE PASSAAAAAAAAAAAAA!
                      Še en super mesec za mano. Veliko giranja, veliko učenja veliko veselja, veliko muke, vsega kar rabiš za dober mesec
                      Volumen bi lahko bil večji, ampak sem odigral vse dneve katere nisem bil na šihtu + 1 dan sem imel čist frej od vsega tkoda sem vseeno zadovoljen z volumnom. Ko bo full time in ko bom igral še več miz na enkrat bo volumen še bolši, za enkrat je OK!
                      Še enkrat več sem zadovoljen s svojim učenjem, učim se vsak dan, produktivno, efektivno skratka super glede tega. V skupini smo spremenili nekatere stvari in urnil, postajamo še bolj in bolj organizirani skratka vse gre na bolše.
                      S samo igro sem zadovoljen, še ogroooomno se imam za naučit seveda, ampak vidim in vem da napredujem.
                      Ta mesec se je pokazalo res to, da je potrebno cel cajt delat na igri in kako pomembno je da ponavljaš stvari. Začel sem delat napake, ki so posledica samo tega da sem zaradi novih konceptov ki jih implementiral v igro, začel pozabljati starejše in bolj osvnovne kar pa seveda ne gre. In če se nebi vsak dan učil nebi tudi tega opazil tako hitro. Tako da sem super vesel s svojim in našim skupinskim ritmom.
                      rezultatsko uspešen mesec, lahko bi bilo seveda bolje, ampak se trudim in učim da bi odpravil še več napak in s tem naredil mesce še bolj profitabilne.
                      Prvič sem bil tudi na 1k role, zdej je mal uplaknil ampak zborbam nazaj! . 5 evrske turnirje zaenkrat še spuščam, s Coachem sva mnenja da morm bit na svojih stekjkih ubijalsko dober da se premaknem gor. Sam se s tem močno strinjam saj imam tudi sam tak pogled na igro.
                      Ne manjka več velik, mislim da sem že trenutno met top regi na microtih, ko bom pa ta najtabolši se pa premaknem na 5evrske turnije itd itd.
                      Tako da naslednji mesec mislim da bom že igral malo višje turnirje. Bomo vidl kko bo, če bo igra na mestu, BR taprav, če bom implementiral v igro vse kar si želim. Pol sm pa spreman pa gremo šamarat naprej 5evrske hajvaneeeeeee!!!
                      Graf za pretekli mesec:

                      Trenutni Bankroll: 880$
                      Plani za naslednji mesec nič posebnega, umes imam rojsni dan pa 3 dnevni oddih na morju (hopefully), kjer bom igral tudi live turnir (SPT), če bo vse po sreči seveda, če bom zdrav, pa če nebo kšna covid scena nova itd... Poleg tega pa nič novega, vsak dan grind, mogoče kšn dan šihta ampak ne prov velik v Juniju, tkoda večino grind in učenje intojeto.
                      POLAKO AL SIGURNO oziroma SLOŽNO DO KRAJA bi rekel moj vzornik in coach "AtaTheGreat" nevem zakaj nisem slikal vseh rezultatov ampak ja, tukej je tanajbl pomemben tega mesca, poleg tega sem zmagal še 2 druga turnirje in končal 2gi na treh turnirjih

                      Comment


                      • #26
                        Yooo!
                        Buren mesec za mano. ne glede na vse dogajanje v mesecu sem uspel narediti "OK" volume, veliko sem bil frej in pa za 3 dni smo bili z ekipo v Opatiji kjer smo igrali Slovenian Poker Tour. Tako da velik dni sem bil izven pisarne ampak sem neglede na to odigral kar nekaj turnirjev.
                        Graf za pretekli mesec:

                        Trenutni Bankroll: 1435$
                        Graf sicer lepo raste, učim se veliko, igral pa bom še več. Ne glede na rečeno sva se z Mihatom zmenila da bom za nekaj časa ugasnil twitch. Zdi se mi pravilna poteza sploh zaradi tega ker bi rad imel dober in kakovosten stream, ki pa ga trenutno ne morem imet saj ne posvečam twitchu niti 10% na dan. Preveč imam dela z učenjem in igranjem samim, preprosto nisem še na nivoju da bi lahko suvereno multitejblal in igral svojo A igro in zraven še stremal. Tako da sem za nekaj časa off s twitchom.
                        Začel sem igrat 5evrske in pa 7,5 evrske turnirje in pa en 10evrski turnir na dan. S tem bom probal priti do še višjega bankrolla in pa dokončno čisto pustiti službo.
                        Na žalost me vmes še enkrat (LOL) čaka selitev, po tem pa vsak dan grind.
                        Ker nebom več twitchal nekaj časa, bom forum updejtal bolj redno, verjetno kar vsako nedeljo, ali pa vsake 2 tedna.
                        Plan za enkrat je samo velik volumen in pa učenje in igranje vsak dan.
                        Tukaj pa nekaj utrinkov in pa par rezultatov prejšnjega meseca:






                        Comment


                        • #27
                          YO!
                          Po dolgem času se spet javljam. Tokrat s kratkim reportom za mesec julij. Nimam kaj velik za povedat, saj sem bil odsoten večji del meseca.
                          Novost je to da sem se dokončno preselil v svoje stanovanje, si vse uredil da zdaj lahko igram poker vsak dan. Še vedno bo prišel kakšen dan stran od ekrana zaradi določenih obveznosti ampak od danes naprej its all about poker.
                          Glede julija sem zadovoljen zelo, kar se tiče igre in volumna ki sem ga uspel naredit sem zelo vesel saj sem imel na razpolago zelo malo časa. Rezultatsko bi bilo lahko bolje, ampak važno da je igra na mestu.
                          Sedaj bom blog updejtal vsak konec tedna s kratkim tedenskim reportom, naslednjič že kar v nedeljo.
                          Tukaj pa par uspehov iz preteklega meseca.




                          Trenutni BANKROLL: 1630$

                          Comment


                          • #28
                            Živjo!
                            Kot sem rekel, bom postal vsako nedeljo. Današnja objava je za zadnjih 9 dni, saj sem nazadnje postal
                            v četrtek in ne nedeljo.
                            S tednom sem kar zadovoljen, kar se tiče same igre sem se za ta teden ocenil 3,8 (od 1-5), kjer mi še zmanjka je večino na fokusu, včasih pade fokus, včasih pa naredim kakšno nepotrebno napako, tako da prostora je že zelo veliko.
                            Vesel sem tudi da se mi je urnik končno malo umiril, uspešno sem preseljen in poleg parih malenkosti imam večino časa na razpolago za igranje in učenje, tako da v naslednjih mesecih, tednih, dnevih, pričakujem prvič svoj pravilen volumen.
                            Od prihajajočega tedna si želim samo da bi dobro kartal, da se lahko konec tedna še višje ocenim, za rezultate se ne obremenjujem, ker vem da če bom dobro kartal bodo prišli sami po sebi.
                            Graf tega tedna :

                            in pa par deeprunov:




                            In pa BANKROLL (peak) : 2011$

                            Comment


                            • #29
                              Slozno do kraja broski :heart:
                              22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                              Comment


                              • #30
                                Hey!
                                Drugi teden ni šlo tako dobro kot sem si zamislil, odigral sem 5 sešnov, od tega 3 super, enega zelo slabega in drugega povprečno.
                                Sem se pa veliko naučil od slabega dneva, saj sem bil zaradi igre in svojih napak (mental game napak) zelo slabe volje in sem se zvečer pred spanjem vsedel za mizo, se pogoviril sam s sabo, šel čez napake ki sem jih naredil, si prebral par strani knjige in prišel do zaključka, si vse zapisal v svojo beležko, ki jo preberem vsak dan pred igranjem in nato odpravil napake.

                                Teden bi ocenil z 3,7
                                rezultatsko slab teden.
                                Bankroll: 1795$


                                Comment

                                Working...
                                X