Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pot do igranja Pokra profesionalno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    YO!
    Tretji teden za mano. Kar se tiče kakovosti igranja sem izjemno zadovoljen, razen enega dneva sem ostale odigral super za svoje kriterije. Res je da sem malo bolj samokritičen od povprečja bi rekel, ampak še vseeno sem en dan igral res zelo slabo. Sem pa vesel da tudi na tak dan naredim kar je pravilno, se vprašam kje sem ga sral, grem čez vse spote, naredim še kaj več kot po navadi da popravim napake, ki so nepotrebne in vse zapišem, da naslednji dan pred igranjem preberem in nato odpravim napake.

    Teden bi ocenil s 4. (ni še odlično xD )
    Tudi rezultatsko dober teden, najverjetneje moj najboljši do sedaj, je pa tudi res, da šele sedaj lahko odigram soliden volumen. Tako da še na več takih, in še boljših tednov v prihodnosti!
    Od naslednjega tedna želim isto kot sedaj, odigrati vse dni ki so mi na razpolago ter igrati svojo " A" igro vsak dan.
    Trenutni BR: 2388$
    Še nekaj deeprunov:
    PS: Zadnja slika je "deeprun" od rojstnodnevnega darila, ki sem ga dobil od moje predrage. Za vse ki ne poznate izvajalca: Debora De Luca, vrti techno mjuziik in je ena mojih najljubših za poslušat ob grindanju





    Comment


    • #32
      Veliko sreče. Upam pa da veš v kaj se spuščaš. Če hočeš dandanes živet od pokra topomeni da moraš igrati vsaj 6 dni na teden po 8 ur + učenje pokra konstantno analize ipd in potem če si dober delas 2k do 3 na mesec kar pa nevem če je vredno pri tebi, ker si na začetku poti… Adijo prijatelji, adijo familija, punca, izleti… to je zelo trd kruh. Plus ni vse gto in dto ko prides enkrat na levele mttja 150$+ je potrebno tudi obilo talenta in ne samo znanja pridobljenega na solverjih. Plus dokler nimas 50k bankrolla boš od pokra težko živel brez da bi se res zelo sekiral. Kot ves v mtt pokru izgubljas vec kot 70% časa in višje kot greš višji so downswingi. Odloči se ali za staking ali nek bankroll zagotovilo. Drugače se bos tezko prebil iz teh low steakov. Realnostje pač taka. Z 5€ turniji pa se žal ne moreš živet oz zelo bogo. Vseeno pa ni vse tako crnogledo samo delo delo in delo pa ti mogoče enkrat uspe prove us wrong
      Lp

      Comment


      • #33
        flroijan.petek wrote:
        Odloči se ali za staking ali nek bankroll zagotovilo ?

        Če se človek ne rodi znova, ne more videti Božjega kraljestva. - Jezus Kristus
        22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

        Comment


        • #34
          flroijan.petek wrote: Veliko sreče. Upam pa da veš v kaj se spuščaš. Če hočeš dandanes živet od pokra topomeni da moraš igrati vsaj 6 dni na teden po 8 ur + učenje pokra konstantno analize ipd in potem če si dober delas 2k do 3 na mesec kar pa nevem če je vredno pri tebi, ker si na začetku poti… Adijo prijatelji, adijo familija, punca, izleti… to je zelo trd kruh. Plus ni vse gto in dto ko prides enkrat na levele mttja 150$+ je potrebno tudi obilo talenta in ne samo znanja pridobljenega na solverjih. Plus dokler nimas 50k bankrolla boš od pokra težko živel brez da bi se res zelo sekiral. Kot ves v mtt pokru izgubljas vec kot 70% časa in višje kot greš višji so downswingi. Odloči se ali za staking ali nek bankroll zagotovilo. Drugače se bos tezko prebil iz teh low steakov. Realnostje pač taka. Z 5€ turniji pa se žal ne moreš živet oz zelo bogo. Vseeno pa ni vse tako crnogledo samo delo delo in delo pa ti mogoče enkrat uspe prove us wrong
          Lp
          Živjo!
          Najprej hvala za lepe želje. ker vedno odgovorim vsem, bom tudi tebi.
          Kot drugo me pa zanima par stvari;
          1. Glede na kar si prebral v mojem blogu do sedaj, me zanima če nisi pomislil na to, da kot igralec, ki se podajam na profesionalno pot nisem pomislil o vseh teh faktorjih (izleti, prijatelji, punca, igranje 8 ur na dan, učenje itd)???
          2. Glede tega da s 5 evrskimi turnirji ne moreš služiti ?? Nevem kaj zate pomeni služiti, kaj je tvoj standard, ampak prosim pojdi na sharkscope.com in poglej graf od kakšnega rega na 5e avg turnirjih. če ne poznaš nobenega rega lahko poscopaš "atathegreat" in boš dobil svoj odgovor za "bogo življenje" na 5€ turnirjih.
          3. Glede na tvoje znanje downswingov in znanje GTO in DTO in 150+ buyin turnirjev pa predvidevam da si že kar veliko dosegel v pokru in sem zelo ferbčen če boš tudi ti kdaj objavil svoj blog ali kaj podobnega da si lahko pogledamo.
          4. Kaj si mislis z bankrollom in stake-om pa sam bog ve ? oziroma če lahko razložiš bi bil zelo vesel morda sem narobe razumel tvoj stavek.
          5. Se strinjam da ni črnogledo in se strinjam da z veliko dela se da!
          Še enkrat hvala za odgovor, vesel sem, ko vidim da ljudje prebirajo moj blog in dobim feedback, vsak odgovor spoštujem in ga previdno preberem in nanj odgovorim
          Lp Timi

          Comment


          • #35
            Itak da se je težko prebit iz low stejkov. Če ne bi se vsi. Ampak res je poker daleč od tragedije ki jo Florijan opisuje.
            Teh 6 dni na teden + 8ur + učenje je neka sci/fi zadeva, vsaj zame... Priznam sicer da poznam par ljudi ki tok delajo za poker, sam govorimo o miljonarjih zaradi tega, tako da je to stvar ambicije.
            Ko pa začenjšaš s pokrom in ti je vse zabavno pa itak da lahko več ur porabiš zato kot jih boš kasneje v tvoji karieri. Ko sm jst začel tudi ni blo problema cel dan o pokru gruntat in pogledat vse videje do katerih sem mel dostop.
            Ko pa prideš do nekega nivoja pa lahko bistveno zmanjšaš volumen igre in učenja. Tako da nič bat. Konc koncev če prilezeš proti vrhu se ti tudi ne bo splačalo igrat cel dan ker tvoje igre ne bodo runnale 24h.
            Če ti uspe v pokru maš neštetokrat več svobode kot če bi mel nek navaden šiht. Sam svoj šef si, dopust kadar hočeš. Maš mačka? Ni problema, ne igraš. Bi spal zjutraj? Ni problema, samo spi. Se splača probat in dat vse od sebe. Če rata je res dober life.
            Sam je jeba uspet. Sam poglej mal zgodovino blogov na tem forumu boš vidu kok jih je vrglo puško v koruzo in kok jih je uspelo. Ampak če ti uspe ne samo da ni "adijo punca, familija, izleti" ampak popolnoma obratno.
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #36
              Anubis88 wrote: Itak da se je težko prebit iz low stejkov. Če ne bi se vsi. Ampak res je poker daleč od tragedije ki jo Florijan opisuje.
              Teh 6 dni na teden + 8ur + učenje je neka sci/fi zadeva, vsaj zame... Priznam sicer da poznam par ljudi ki tok delajo za poker, sam govorimo o miljonarjih zaradi tega, tako da je to stvar ambicije.
              Ko pa začenjšaš s pokrom in ti je vse zabavno pa itak da lahko več ur porabiš zato kot jih boš kasneje v tvoji karieri. Ko sm jst začel tudi ni blo problema cel dan o pokru gruntat in pogledat vse videje do katerih sem mel dostop.
              Ko pa prideš do nekega nivoja pa lahko bistveno zmanjšaš volumen igre in učenja. Tako da nič bat. Konc koncev če prilezeš proti vrhu se ti tudi ne bo splačalo igrat cel dan ker tvoje igre ne bodo runnale 24h.
              Če ti uspe v pokru maš neštetokrat več svobode kot če bi mel nek navaden šiht. Sam svoj šef si, dopust kadar hočeš. Maš mačka? Ni problema, ne igraš. Bi spal zjutraj? Ni problema, samo spi. Se splača probat in dat vse od sebe. Če rata je res dober life.
              Sam je jeba uspet. Sam poglej mal zgodovino blogov na tem forumu boš vidu kok jih je vrglo puško v koruzo in kok jih je uspelo. Ampak če ti uspe ne samo da ni "adijo punca, familija, izleti" ampak popolnoma obratno.
              Hey Anubis!
              Hvala tudi tebi za reply. Se zavedam da ni vse črnogledo, tudi sam ne vidim tega tako. Z veseljem vstanem vsak dan, prižgem sešn, nardim spote, grem na coaching, si poslušam kašn seminar. Za to pa sem si izbral stvar, ki jo z veseljem delam.
              Pred tem sem polagal parket, od 10-12 ur na dan sem delal neki kar mi ni blo všeč. Navajen sem velik delat, tudi pristaš tega sem da je fajn velik delat, vsaj jst osebno sem zadovoljen če delam kot norc, da potem ko si kaj privoščim ima tolko večji pomen. Tko vidim žviljenje, da brez trdega dela nisem zadovoljen s frej časom.
              Se pa ne strinjam čist s tem kar si povedal za tem. Strinjam se da si v pokru sam svoj šef, da sam razpolagaš s časom, tega se zavedam in to svobodo obožujem. Ampak sem pa mnenja da brez reda in discipline v turnirskem pokru težko uspeš, oziroma težko ostaneš uspešen. Pri CG-ju je najbrš malo drugače ker greš lahko stran od mize kadar hočeš, pri MTT'jih pa definitivno potrebuješ nek ritem ki je konstanten, vsaj na začetku, ko so enkrat na računu milioni kamioni je verjetno drugače, ko pa začenjaš je pa red in disciplina po mojem mnenju na prvem mestu
              Seveda je pri vsakemu malo drugače, meni je pri pokru všeč to da če že delam nekaj veliko večino dneva, je to stvar ki jo obožujem, se jo rad učim, rad igram in z veseljem zjutraj vstanem in se lotim dela. Za to mi tudi v pokru ni težko delat 12 ur na dan, saj to delam z veseljem
              Vem da jih veliko obupa ja haha, pri vsaki stvari jih veliko obupa. Zato pa nikoli ne rečem "meni bo uspelo boste videli", ampak bodo rezultati govorili zase, ker beseda ne pomeni nič, dejanja pa vse
              Hvala še enkrat za reply pa good luucK!! )))

              Comment


              • #37
                Bankroll zagotovilo.
                Ker sam pač tega nihče ne zmore? :lol:
                Wtf...

                Comment


                • #38
                  flroijan.petek wrote: Veliko sreče. Upam pa da veš v kaj se spuščaš. Če hočeš dandanes živet od pokra topomeni da moraš igrati vsaj 6 dni na teden po 8 ur + učenje pokra konstantno analize ipd in potem če si dober delas 2k do 3 na mesec kar pa nevem če je vredno pri tebi, ker si na začetku poti… Adijo prijatelji, adijo familija, punca, izleti… to je zelo trd kruh. Plus ni vse gto in dto ko prides enkrat na levele mttja 150$+ je potrebno tudi obilo talenta in ne samo znanja pridobljenega na solverjih. Plus dokler nimas 50k bankrolla boš od pokra težko živel brez da bi se res zelo sekiral. Kot ves v mtt pokru izgubljas vec kot 70% časa in višje kot greš višji so downswingi. Odloči se ali za staking ali nek bankroll zagotovilo. Drugače se bos tezko prebil iz teh low steakov. Realnostje pač taka. Z 5€ turniji pa se žal ne moreš živet oz zelo bogo. Vseeno pa ni vse tako crnogledo samo delo delo in delo pa ti mogoče enkrat uspe prove us wrong
                  Lp
                  Bojle vemo kolk delas, vemo kje si začel, vemo kaka je trnova pot, vemo kdo si, vemo kako ti gre in predvsem kaj si želiš....vemo pa tudi da je ta forum poln indijancu. Ustrajaj pri tem kar ti gre odlično in pri tem kjer se zelo dobro počutiš. gl bro

                  Comment


                  • #39
                    Mamokisho wrote: Bankroll zagotovilo.
                    Ker sam pač tega nihče ne zmore? :lol:
                    Wtf...
                    99% folka tukaj ne zmore...in pač zraven koristijo socialno :lol:
                    Pa GL BojLee! :heart:

                    Comment


                    • #40
                      Pinkman wrote: [quote=Mamokisho]Bankroll zagotovilo.
                      Ker sam pač tega nihče ne zmore? :lol:
                      Wtf...
                      99% folka tukaj ne zmore...in pač zraven koristijo socialno :lol:
                      Pa GL BojLee! :heart:
                      haha mogoče ne lih 99%, ampak se strinjam da velik
                      Hvala in enako tebi!!!! :heart:

                      Comment


                      • #41
                        mikison20 wrote: [quote=flroijan.petek]Veliko sreče. Upam pa da veš v kaj se spuščaš. Če hočeš dandanes živet od pokra topomeni da moraš igrati vsaj 6 dni na teden po 8 ur + učenje pokra konstantno analize ipd in potem če si dober delas 2k do 3 na mesec kar pa nevem če je vredno pri tebi, ker si na začetku poti… Adijo prijatelji, adijo familija, punca, izleti… to je zelo trd kruh. Plus ni vse gto in dto ko prides enkrat na levele mttja 150$+ je potrebno tudi obilo talenta in ne samo znanja pridobljenega na solverjih. Plus dokler nimas 50k bankrolla boš od pokra težko živel brez da bi se res zelo sekiral. Kot ves v mtt pokru izgubljas vec kot 70% časa in višje kot greš višji so downswingi. Odloči se ali za staking ali nek bankroll zagotovilo. Drugače se bos tezko prebil iz teh low steakov. Realnostje pač taka. Z 5€ turniji pa se žal ne moreš živet oz zelo bogo. Vseeno pa ni vse tako crnogledo samo delo delo in delo pa ti mogoče enkrat uspe prove us wrong
                        Lp
                        Bojle vemo kolk delas, vemo kje si začel, vemo kaka je trnova pot, vemo kdo si, vemo kako ti gre in predvsem kaj si želiš....vemo pa tudi da je ta forum poln indijancu. Ustrajaj pri tem kar ti gre odlično in pri tem kjer se zelo dobro počutiš. gl bro
                        letsgoooo miki modraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! hvala za pozitivne mislii

                        Comment


                        • #42
                          Yoooo!!
                          Ta teden žal nisem izpolnil svojih pričakovanj. Odigral sem samo 4 dni, saj mi je prišlo nekaj vmes in 2 dni nisem bil doma. En dan pa sem ga sam usral, ker sem slabo spal in drug dan nism mogu igrat ker sem jokica.
                          Nič za to, saj sledi zanimiv mesec, odločil sem se da bom probal odigrati 30 dni zaporedoma, brez dneva off. Seveda če bom preveč utrujen ali pa da bom videl da kakšn dan nebom spreman za igrt nebom silil, ampak glede na trenutno kondicijo in psihično in fizično mislm da zmorem tkoda lets try
                          Cilj za ta mesec vsaj 700 turnirjev rezultatsko bi pa rad 1k naredu. Bomo vidl konc mesca kko bo LSGOOO
                          Graf za pretekli teden:

                          Deepruns:



                          Bankroll: 2106$

                          Comment


                          • #43
                            velik support bojlee!
                            mam pa eno prošnjo, a lahko ko limaš screenshote deeprunov, zraven napišeš mal več informacij za kakšen turnir je šlo (buyin, št. igralcev) al pa ko delaš fotko zraven še potegn v gyazotu čez turnir info, da se vid
                            če se ti pa ne da, pa ni treba
                            peace in srečno!

                            Comment


                            • #44
                              QUEE PASSAAAA
                              Super teden za mano. Izpolnil sem vse svoje cilje, odigral 7/7 dni, igral super poker, vsak dan sem veliko odnesel od učenja, skratka teden bi ocenil s 4,7. Ta majhen delček ki manjka do 5 bi predvsem rad da sem pri učenju še bolj suveren, ne v smislu da se učim še več ampak mogoče bolj počasi in bolj učinkovito, včasih se opazim da se mi preveč mudi ko delam spote.
                              V tem tednu bi rad popravil samo to da ko se učim si vzamem bolj na izi, naredim mogoče kakšen spot manj, ampak se bolj poglobim in razčistim da si bom več zapomnil.
                              Vse ostalo enako kot ta teden, želim si samo dobre igre in da bi odigral 7/7 dni.
                              Trenutno sem mentalno in fizično super pripravljen in všeč mi je flow ki ga imam, tako da se veselim vsakega novega dneva, tedna, mesca itd.
                              Tudi rezultatsko sem zelo zadovoljen s tednom!
                              Graf za pretekli teden:

                              Deep runs:
                              2. Mesto(119 igralcev) na 10€ Saloon (KO Winamax)

                              2. Mesto(228 igralcev) na 5€ Breakfast-u (6-max winamax)

                              1. Mesto(56 igralcev) 5€ deepstack na PartyPokru

                              1.Mesto(133 igralcev) na 10€ Monsterstack (6-max winamax)

                              10€ Monster je tut moj najvišji online binkkkk do sedaj hehe. Ta teden pa po še višjegaaaaa, lsgoooooooooooo!!
                              Bankroll (peak): 2925$
                              Vsem želim lep teden in velik sreče!!!!! LSSGOOOO
                              "Feeling fine, playing great, life is good"

                              Comment


                              • #45
                                Dober večer!
                                Še en nor teden za mano. Ne samo da sem izpolnil vse svoje cilje, uspel sem narediti tudi rezultatsko najboljši teden do sedaj in doseči svoj največji binkkkk.
                                Še bolj pomembno kot to, sem zelo vesel da sem vsak dan zelo dobro kartal in se veliko učil po sešnih.
                                Od novega tedna si želim isto, da bi dosegel vse svoje cilje (odigrati 7/7 dni, igrati svojo A igro, 300$ profita) in pa rad bi dodal še več fokusa pri učenju. Opazil sem da včasih naredim malo preveč in ne dovolj učinkovito, ta teden bi rad dal poudarek na to da ko delam spote si vzamem še več časa in predelam še bolj učinkovito.
                                Overall sem s tednom zelozelo zadovoljen Tudi rezultatsko je to moj najboljši teden do sedaj.
                                Graf za pretekli teden:

                                Deep runs:
                                2/55 players 16$ 6max ACR

                                1/62 players 8$ Zodiac GGPoker

                                1/101 players 11$ Deepstack PartyPoker

                                1/640 players 6$ ACR

                                LJEPOTIIICEEEEE AMERICAS CARD ROOM GIFT FROM THE GODS!! Nov največji score, upam da v novem tednu še povečam ta score in morda prvič dosežem 4 digit score ????
                                Bomo vidl, želim si samo dobre igre, fokusa in pa uživat v tem da lahko poker igram vsak dan in biti za to hvaležen!
                                Trenutno sem odigral 15 dni zaporedoma brez dneva off, nameravam igrati še 15 dni zaporedoma potem pa si vzeti 2 dni off in nato spet dalje drgntt drgnt drgntttttt.
                                :club: Bankroll (peak): 3983$ :club:
                                Vsem želim lep in produktiven vikend!!
                                GLGL LSGOOOOOOOOOOOOOOOOO
                                "Feeling fine, playing great, life is good"

                                Comment

                                Working...
                                X