Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pot do igranja Pokra profesionalno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Lepa... Srečno še dalje! Da bi čim več zdržal ta prvi dober run... Pol je vse lažje
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #47
      niceee
      ..........

      Comment


      • #48
        Res neprecenljiv obcutek, ko si lahko doma, namesto, da resujes evolucijo clovestva in slonis na ograji pred supernovo in blokiras vstop ljudem brez ustreznih dokazil za 700€ mesecne nagrade.
        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

        Comment


        • #49

          ..........
          FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

          Comment


          • #50
            Yoyooo!
            Še en teden za mano. Vsak dan sem igral session, danes (nedelja) malo krajšega saj sem včeraj igral live cash (homegame) do pozno zjutraj in nism bil ready za full sesh. Tako da kar se tiče volumna bi lahko bilo bolje, imel sem tudi nekaj obveznosti ta teden tako a sem imel dva krajša sešna ampak vseeno vesel da sem igral 7/7 dni. Z igro nisem čist zadovoljen, rekel bi da sem igral solidno, ampak definitivno ne svoje A igre, vsaj ne vsak dan.
            Rezultatsko slabši teden, imel sem par res clooose run-ov za velike score, pa bil parkrat unlucky tako da sem ta teden končal z breakeven (ish). Sem pa extra zadovoljen z igranjem na finalkah, vsako finalko sem odigral "ko gospodin" in sem za to res vesel in se glede rezultatov ne sekiram preveč, ker vem da jih sledi še veliko tako da sem zelo samozaveste.
            Glede učenja samega sem bolj zadovoljen, naredil sem veliko, za vse sm si vzel malo več časa in fokusa in sem veliko odnesel od tega tedna, takoj vidim da si od posameznega spota več zapomnim tako da bom še naprej delal kot sem ta teden, malo manj spotov ampak tiste ki naredim jih delam počasi in bolj učinkovito.
            Graf za pretekli teden:

            Deep runs:
            2/56 5€ Deepstack PartyPoker

            3/216 5€ Breakfast Winamax

            4/939 5,5$ Monster Stack GGPoker

            1/85 10€ Deepstack PartyPoker

            1/114 10€ Deepstack PartyPoker

            Reeees dober občutek zmagat isti turnir back 2 back, mislim da je bilo v četrtek in petek
            Od naslednjega tedna si želim predvsem še več fokusa ko igram, da bi kartal bolje kot ta teden in nato rezultati pridejo sami od sebe.
            :club: Bankroll (peak) :club:
            Želim vam lep teden in veliko uspehoov!!!!!
            GLGL GREMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!
            "Feeling fine, playing great, life is good"

            Comment


            • #51
              Yoyooo!
              Še en teden za mano. Vsak dan sem igral session, danes (nedelja) malo krajšega saj sem včeraj igral live cash (homegame) do pozno zjutraj in nism bil ready za full sesh. Tako da kar se tiče volumna bi lahko bilo bolje, imel sem tudi nekaj obveznosti ta teden tako da sem imel dva krajša sešna ampak vseeno vesel da sem igral 7/7 dni. Z igro nisem čist zadovoljen, rekel bi da sem igral solidno, ampak definitivno ne svoje A igre, vsaj ne vsak dan.
              Rezultatsko slabši teden, imel sem par res clooose run-ov za velike score, pa bil parkrat unlucky tako da sem ta teden končal z breakeven (ish). Sem pa extra zadovoljen z igranjem na finalkah, vsako finalko sem odigral "ko gospodin" in sem za to res vesel in se glede rezultatov ne sekiram preveč, ker vem da jih sledi še veliko tako da sem zelo samozaveste.n
              Glede učenja samega sem bolj zadovoljen, naredil sem veliko, za vse sm si vzel malo več časa in fokusa in sem veliko odnesel od tega tedna, takoj vidim da si od posameznega spota več zapomnim tako da bom še naprej delal kot sem ta teden, malo manj spotov ampak tiste ki naredim jih delam počasi in bolj učinkovito.
              Graf za pretekli teden:

              Deep runs:
              2/56 5€ Deepstack PartyPoker

              3/216 5€ Breakfast Winamax

              4/939 5,5$ Monster Stack GGPoker

              1/85 10€ Deepstack PartyPoker

              1/114 10€ Deepstack PartyPoker

              Reeees dober občutek zmagat isti turnir back 2 back, mislim da je bilo v četrtek in petek
              Od naslednjega tedna si želim predvsem še več fokusa ko igram, da bi kartal bolje kot ta teden in nato rezultati pridejo sami od sebe.
              :club: Bankroll: 3955$ (peak) :club:
              Želim vam lep teden in veliko uspehoov!!!!!
              GLGL GREMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!
              "Feeling fine, playing great, life is good"

              Comment


              • #52
                Yooo.
                Zanimiv teden za mano. Kar se tiče samega volumna ga nisem uspel naredit zaradi par nepredvidljivih faktorjev. Prvi je ta da mi je crknila elektrika 29ga v sredo in ta dan nisem mogel igrat. Imel sem srečo da je električar lahko prišel že takoj v četrtek zjutraj in vse uredil, tako da sem v petek že lahko igral.
                Drugi faktor pa je bil ta da sem šel v četrtek zvečer igrati day1 live turnirja v Novo Gorico (Perla) in posledično bil pozno pokonci in v petek sem igral kratek večerni sešen. Tako da volumna ta teden nisem dosegel, sem pa vesel da sem šel igrat v živo in da imam sedaj steady elektriko in nisem več živčen kdaj bo kaj crknilo
                V Gorici sem igral zelo dobro, imel zelo soft mizo, cel čas sm imel nadpovprečno žetonov, nato pa nakoncu v zadnjem levelu zgubil 2 flipa, ter izpadel zadnji hand dneva Tako da nisem prišel v day2. Sem pa zelo zadovoljen z igro v celem tednu, sploh live sem odkartal res solidno in se veselim še več takih turnirjev v prihodnosti.
                V novem tednu si bom vzel 1 dan čist frej od pokra, tako da bom v petek po sešnu obiskal par prijateljev v MB in nato še obiskal očeta, ki tudi živi na štajerskem. Do petka nameravam igrati jutranji sešen vsak dan, potem pa nazaj v nedeljo itd.
                Tako da si ta teden želim odigrati vsaj 125 turnirjev.
                Graf za pretekli teden:

                DeepRuns:
                2/90 11$ Deepstack PartyPoker

                :club: Bankroll: 3925$ :club:
                "Feeling fine, playing great, life is good"

                Comment


                • #53
                  Hey!
                  Danes bom naredil post za pretekli mesec. Torej moj prvi mesec igranja pokra full time.
                  Z mescem sem zelo zadovoljen, kar se tiče same igranja mislim da sem večino časa igral zelo solidno, čutim pa da imam še vedno veliko lufta za improvement seveda. Svoje igranje ta mesec bi ocenil z 3.9 (1-5).
                  Kar se tiče volumna sem srednje zadovoljen, imel sem par tehničnih težav in zaradi tega mi je zmanjkalo 2-3 dni igranja, ampak glede na to da nisem proti temu mogel narediti prav nič sem vseeno "fine with it".
                  Rezultatsko sem seveda zelo zadovoljen, vem pa da bi lahko proti koncu meseca igral še nekoliko bolšje in s tem dosegel še kar rezultat več.
                  Graf za pretekli mesec:

                  V oktobru si želim odigrati 25 dni, vsaj 550 MTT'jev, želim si, da bi igral svojo A igro cel mesec, glede rezultatov bom pa zadovoljen če naredim vsaj 1,2K.
                  Trenutni Bankroll : 3,052$ (2637€)
                  Bankroll je šel malo dol in sicer zato ker sem si nakazal 800€ za stroške (hrana, položnice, itd,..)
                  Želim vam lep in uspešen mesec!!
                  "Feeling fine, playing great, life is good"

                  Comment


                  • #54
                    Bravo BojLee!!! Prav lepo je videti rezultate, pa čeprav ne več preko streama! Lepo sekaj naprej in obilo užitkov v igranju! alecgor: alecgor:

                    Comment


                    • #55
                      HardGain wrote: Bravo BojLee!!! Prav lepo je videti rezultate, pa čeprav ne več preko streama! Lepo sekaj naprej in obilo užitkov v igranju! alecgor: alecgor:
                      Hvala hardgain!!! )) Sem videl da gre tudi tebi super!! Kar tako naprej. LSGOOOO

                      Comment


                      • #56
                        Živjo.
                        Tele nedeljske poste bom probal bolj na hitro skp zmetat, ker imam trenutno veliko drugega dela
                        Vsak konec meseca ko pa bom mesečni graf postal bom pa malo bolj filozofiral
                        S tednom sem srednje zadovoljen, manjkalo mi je fokusa, posledično sem igral zelo srednje, in pa 1 dan manj kot sem si želel.
                        Nekej mi ni štimal v glavi čez cel teden, preveč sem bil napet in živčen, tudi ko nisem igral, čez cel dan. V petek zvečer sem se odloču da se grem mal "sprostit" in sem šel žurat s kolegi in punco. Mel sem se grejt!! V soboto sem si za to vzel frej in po sobotnem premisleku sem razčistil par stvari v glavi, danes v nedeljo sem igral zelo dobro in tudi počutim se bolje kot cel teden prej. I guess sem rabil dan na off, zdej sem super in se veselim novega delovnega tedna!
                        Tedenski graf:

                        Deep runs:
                        1/55 zodiac 15$

                        1/250 8$ zodiac Rat opener (Končno mam podganoo avatarjaaaaaaaaa )


                        :club: Trenutni bankroll: 3217$ :club:

                        Comment


                        • #57
                          Živjo.
                          Ta teden malo pozno, saj sem soboto in nedeljo igral ponoči in nisem imel časa za update.
                          Rezultatsko okej teden, z volumnom sem zadovoljen kar se igre tiče bi se pa skozi celoten teden ocenil z 4 (1-5)
                          Graf za pretekli teden:

                          DeepRuns:
                          1/ 146 10€ monsterstack Winamax

                          :club: Trenutni Bankroll: 3664$ :club:
                          "Feeling fine, playing great, life is good"

                          Comment


                          • #58
                            Živjo!
                            Dogajanje v tednu:
                            Teden sem začel zelo slabo, igral slabo, focusa nisem imel in pa mentalno nisem bil čist taprav. Konec tedna sem se spravil v red, šel na par daljših sprehodov in veliko bral in poslušal podcaste. V sredo sem bil že čisto drug, igra se je izboljšala in s tem tudi vse ostalo. Danes v nedeljo sem bil frej, z Miho sva naredila super coaching in sam sem naredil veliko spotov, ki mi jih je ostalo. Plus pospravil se cel flet in sem ready za nov teden.
                            Kaj sem v tednu naredil slabo in kaj sem v tednu naredil dobro:
                            SLABO: Mislim da najslabša stvar, ki sem jo naredil ta teden je da sem si zadal preveč stvari na enkrat v prekratkem časovnem obdobju, preveč sem bil "trmast" in preveč hotel narediti na enkrat. Ker nimam toliko časa sem seveda pofailal in se za to sekiral. Druga slaba stvar, ki sem ji naredil je ta da sem se TUUUMAČ sekiral za vse skupaj.
                            DOBRO: Dobra stvar je bila ta, da sem slabe stvari dokaj hitro opazil in tudi reagiral. Probal sem najt problem in ga rešit. To sem naredil s sprehodi, s pogovori z bližnjimi itd. Dobra stvar je da sem tudi več športal kot ponavadi, to mi res pomaga.
                            Kaj bom naredil v naslednjem tednu da slabo odpravim/popravim in kaj bom naredil da dobro obdržim/izbolšjam:
                            Odpravil slabo: Malo bolj si bom uredil urnik in se tega bolj držal. Da bom imel urnik malo manj natrpan in da se bom lažje znašel v situacijah, ko bi bo primanjkovalo časa. Basicly da bom bil bolj organiziran.
                            Obdržal dobro: Držal se bom svojega urnika za športanje, torej vsak drug dan grem ali igrat basket, ali skejtat, ali tečt, karkoli, samo da vsak drug dan športam vsaj 1 urco. In vsak večer si bom ponovil stvari, ki so zame najbolj pomembne za naslednji dan. In pa NEBOM SE SEKIRAL ZA VSAKO MALENKOST, vsaj ne tolk kot sem se sedaj.
                            Tedenski graf:

                            Kaj si želim od novega tedna:
                            - igrati 7/7 dni
                            - 150 turnirjev
                            - 300€ profita
                            - športat 4-krat v tednu
                            Tedenski utrinki:
                            2/149 10€ Monsterstack

                            2/129 16€ Deepstack

                            2/120 6€ ACR

                            2/493 5€ WakeUp KO

                            1/ 75 6€ ACR

                            Definitivno morm delat na HU igri LOOOL haha. Dva HU sem odigral vredu, ostale pa zelo slabo. Tako da v prihodnosti malo več focusa tudi na HU igri.
                            Trenutni Poker Bankroll: 2934$ (ta mesec sem vzel 1k iz bankrolla za življenje za naslednje 2 meseca (ish) )
                            "Feeling fine, playing great, life is good"

                            Comment


                            • #59
                              Živjo!
                              Dogajanje v tednu:
                              Ta teden se mi ni zgodilo nič posebnega, na začetku tedna sem imel par slabih dni kaj se tiče pokra, mislim da sem igral vredu in runnal malce slabše.
                              Nato sem v soboto imel rezultatsko zelo dober dan in praktično rešil teden. V soboto zvečer sem igral tudi live cash game, na katerem sem igral super in tudi tam
                              naredil par dodatnih €. Po cashu sem šel mal v "lajf" in nedeljo prespal ter se spočil. Ready na nov teden!
                              Kaj sem v tednu naredil slabo in kaj sem v tednu naredil dobro:
                              Slabo: Ko sem slabo runnal sem težko hendlal in sem ze zalotil da je to vplivalo na mojo igro in focus.
                              Dobro: Veliko sem športal in imel 2 zelo dobra study seshna od katerih sem vleiko odnesel in potem sem bil posledično
                              za mizami bolj zbran in suveren ne glede na karte, ki niso in niso sodelovale
                              Kaj bom naredil v naslednjem tednu da slabo odpravim/popravim in kaj bom naredil da dobro obdržim/izbolšjam:
                              Slabo odpravim: Vsak study sesh bom vzel malo bolj resno, ker mi to pomaga da ko slabo runam sem vseeno odločen in brez skrbi saj vem da igram dobro igro
                              in tako ne izgubim samozavesti.
                              Dobro obdržim: Še naprej bom športal vsak drug dan in se učil kot se učim sedaj. Trenutno mi urnik deluje super in se veselik vsakega dneva, ki je pred mano.
                              Tedenski graf:

                              Kaj si želim od novega tedna:
                              - igrati 6/7 dni
                              - 150 turnirjev
                              - 300€ profita
                              - športat 4-krat v tednu
                              Tedenski utrinki:
                              Prvič sem igral 4 finalke na enkrat (LOOL)

                              3/201 za 230€

                              2/206 za 200€

                              2/89 10€ monsterstack

                              1/201 7,5$ Deepstack

                              Trenutni Poker Bankroll: 3179$
                              "Feeling fine, playing great, life is good"

                              Comment


                              • #60
                                Čestitke Tim, bankroll raste

                                Comment

                                Working...
                                X