Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ste dosegli, da vas punca/žena podpira pri igranju pokra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Opa 1 leto nazaj smo tle pisal!
    Je bil praktično mir, nocoj pa "poker je igra na srečo" in sm znoru in no, povedal da je to zelo slaba in groba definicija. In še zmeraj ne ve kako se igra ne nič.
    Pol mi citira wikipedio in kar piše na neki slovenski kao pomembni strani. Morm zdj najdet neko hudo definicijo na netu.
    Sem ji dal tole za prečitat http://www.blackrain79.com/2016/11/i...-luck.html?m=1
    Mislim, da bo kar v redu za ZAČETEK (skrajni čas).

    Comment


    • #47
      Večina igralcev pokra bi večkrat zmagala na ruleti kot v pokru. Prosim razloži kako to ni gemblanje.
      Omenjati poker svojim puncam ni nikoli pametno. Tudi če služiš od tega.

      Comment


      • #48
        ZKesic wrote: Omenjati poker svojim puncam ni nikoli pametno. Tudi če služiš od tega.
        Se da prosim tole na malce daljši način obrazloži zakaj ni nikoli pametno tega omenjat (ker me res zanima teorija tega zakaj ne)?
        Lp okerpro: :spade: :club: :diamond: :heart:

        Comment


        • #49
          plyxi wrote: [quote=ZKesic]Omenjati poker svojim puncam ni nikoli pametno. Tudi če služiš od tega.
          Se da prosim tole na malce daljši način obrazloži zakaj ni nikoli pametno tega omenjat (ker me res zanima teorija tega zakaj ne)?
          Lp okerpro: :spade: :club: :diamond: :heart:
          Veliki večini puncam taki hobiji (ali službe) niso privlačni.
          "S čim se tvoj fant ukvarja? - "Kaj naj svojim staršem/prijateljem reče? Moj fant se ukvarja s pokrom? To ni zelo produktiven ali časten hobij. Večina ljudi te bo imela za gamblerja.
          Če ji omenjaš svoje poker rezultate, ji boš moral prej ali slej tudi izgovoriti besede: "danes sem zgubil 500€". Večina punc ne bo dobro odreagirala na to. Ustvarjaš jim nek dodaten stres, če nič drugega.
          Jaz živim od pokra že več let, pa ga punci ne omenjam sploh nič. Edini razlog, da sploh ve s čim se ukvarjam je, ker sem ji moral nekako obrazložiti svoje dohodke.
          Najboje je imeti poker in družino ločeno. Vprašanje tega threada je: "Kako ste dosegli, da vas punca/žena podpira pri igranju pokra?". V kolikor ji pokra sploh ne omenjaš, te bo po mojem mnenju še najbol podpirala. V kolikor služiš, ji reči "služim xxxx/mesec in bo vzela to za tvoj stranski dohodek. V kolikor zgubljaš, ji pa povej "to je moj hobij, ki me v povpreču stane 200€/mesec" in bo to še najbolje sprejela.
          Tako jaz mislim.

          Comment


          • #50
            Jaz tud ne štekam, zakaj ni pametno to. Sej če nimaš neke glupe babe, bo štekala, da je to pač služba kot vsaka druga.
            Druga stvar je, če si losing player, pol je pa problem dojet komurkoli, zakaj delaš to sploh

            Comment


            • #51
              Ja če delaš 30k+ na leto je čist drugače kot če delaš 1k na leto, pa si vseeno po 4 ure vsak dan na kompu punci je pa dolgcajt na postli v sobi.
              Če je skill al ne je sekundarnega pomena. Nevem kaj igrate drugi, sam če delaš 100€ na mesec pa igraš 90 ur in pol razlagaš okoli kako je za to potreben skill in ne sreča se bodo spraševal če maš ti ta skill al sam zapravljaš čas.
              Pa tudi če si 18 star pa maš punco 16 let staro je mal drugače kot če sta oba 30+ spet.
              In seveda odvisno kak odnos maš s punco. Spet drugače če živiš z nekom 5 let + pa res poznaš, al pa govorimo tle o nekih tinder dejtih
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #52
                Uffffff, če nemoreš punci raložit kaj je EV+ in EV- (karkoli od tega pač si), potem bi toplo priporočal da na dolgi rok najdeš kako alternativo

                Comment


                • #53

                  https://med.over.net/forum/tema/fant-in-poker-3331890/

                  Comment


                  • #54
                    Povprečnemu uporabniku FB grupe Pokeraši Slovenije ne moreš razložit, da je poker igra znanja, da online ni rigged in kaj je to varianca. Vso srečo razlagat to nekomu, ki v življenju ni slišal drugega kot negativne zgodbe glede pokra, zasvojenosti in zakockanih bajt
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #55
                      Problem je, ker si noben ne vzame več časa, da bi vsaj malo razumel kako se da služit pri pokru.
                      Sej js sm dosegel, da me moja podpira, ampak da pa še zmeraj izjavi, da je poker igra na srečo pa je name vplivalo, kot da bi me s kladivom po glavi. No in članka si ni prebrala. Ma fakof in aroganca. To be continued...

                      Comment


                      • #56
                        Jaz pa mislim, da je tukaj zadeva zelo preprosto rešljiva…če si kot poker igralec tako dober, da se lahko preživljaš s tem (oz da si vasj konstanten z ev+), potem domnevam da si (leti na vsakega poker playerja) kar precej inteligenten oz. priden pri ucenju, da si prisel na taksen nivo…in ce imas ob sebi partnerko, ki tega koncepta pokra ne razume ali noce razumeti, potem bos moral verjetno zamenjati…ne poker sobe se razume, partnerko…????mogoce se na prvi pogled slisi malo “gamblersko”, ampak….veza z nekom je podobno kot poker, igra na dolge proge…lahko da imas sedaj vrhunski seks, da ta tvoja “tetika” hudo dobro zgleda, ampak ce ne razume nekega preprostega koncepta matematike (dokazane matematike), potem verjetno ni na tvojem mentalnem nivoju…in ne gre se samo za poker, ampak vse pomembne stvari v zivljenju…in ce te imam tvoja res rada ti bo prisluhnila z vsemi svojimi usesi, tudi spodnjimi????, in ce ima se kaj v glavi ji bodo klikercki hitro proradili..ce ne, se pa lahko celo zivljenje trudis razlagat, opravicevat itd, mir bos imel le ce se odreces pokru (ali igras skrivaj)…odlocitev je na tebi….
                        Pa se ena ne tako nedolzna misel za konec…za vsakim uspesnim moskim stoji uspesna zenska….uspesna je pa ze s tem, da svojega partnerja razume in mu stoji ob strani…ter na vsake toliko zapravi kaksen izplen dobrega turnirja????????

                        Comment

                        Working...
                        X