Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vizija POKERPRO v prihodnosti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vizija POKERPRO v prihodnosti

    Živjo!
    Evo, cajt da bom vse tole skupaj sestavil, si jemljem od svojega grinda/spanca/časa za učenje. Pa vam ne bom zaračunal, ker sem dobra duša ( :P )in tudi, ker problem zadeva oziroma skrbi tudi mene!
    Preprosto me zanima, kakšna je vizija za točno tole stran v prihodnosti (SI.POKERPO.CC). Mogoče izgleda, kot da je povod za ta post tisto, kar me je razpizdlo v določeni stejking temi, ampak dejstvo je, da so stvari na tej strani peljejo v določeno smer, ki mi osebno nikakor ni všeč. Najprej par opazk:
    1.) Stran postaja, kot neka prodajalna "ponudbe", ki je namenjena samo ožemanju nas ovc. 80% novih postov je le reklam za različne promocije in nove kliente. Propagira se samo še, kateri nov klient se je odpru in da naj se folk prijavo pod pokerpro. Mislim da vsi vemo o čem govorim.
    2.) Stran dobesedno ne proizvaja več nobene dodane vrednosti. V preteklosti so se pisali razni zanimivi in poučni članki (predvsem sekcija strategija). Spomnim se Rush videov Pjera, potem en del HUSNG Hyper serije Zorzaka, pa neki videi Kosca, in še mnogo drugih. Spomnim se, da je nekoč laufala Poker Šola (ne vem kako je vse skupaj točno izgledalo, ker nikoli nisem sodeloval), lahko da še vedno, ampak zadnje čase ni slišat nič o tem.
    Spodbujalo se je k pisanju blogov, bilo jih je malo morje. Podeljevali so se stojkoti, kjer se je na zabaven način nagrajevalo aktivno sodelovanje na forumu.
    Jaz sam poznam nekaj slovencev, ki bi lahko dali kakšno dodano vrednost forumu, če bi se jih le pritegnilo sem. Konec koncev jih je veliko začeli tu, predvidevam, da bi z veseljem vrnili skupnosti, če bi bile zadeve tu malo bolj urejene. Pa ne vem, koliko je strani, iz kjer bi se lahko pobralo veliko zanimivih idej, da se naredi stran bolj interaktivno in tako, da bi folk prihajal sem in souvstvarjal dodano vrednost.
    3.) Folk izginja. Ne vem če ste drugi opazili, ampak jaz ne opazim na forumu več ljudi, ki sem jih rad "prebiral". Prvo je seveda tu Pjer, katerega sem vedno rad spremljal, sedaj pa niti ne vem več če je živ. Pa potem Wonderkid, pa Pajk, pa MTV, pa AmonRaa, Edismah, Michi, Hovnik, MatejK992SLO, mihahr, 1wayman, zelenizmaj, nejc (in še veliko ostalih, ki se jim opravičujem, da jih nisem omenil, govorim na pamet!). Verjamem, da velika večina teh še vedno "prebira" forum, tako kot tudi jaz, ampak nekako nimajo motivacije, niti razloga da bi kaj pisali (no, Biaggo se še trudi, pa še on bo verjetno nehu pisat, potem ko ugotovi da ma una hudamačka itak lulčka pa ga že cel čas scat vozi ).
    4.) Stejk oddelek. Najbolj debilna in zgrešena stvar, ki je bila narejena tu gor. Ok razumem, tudi če je bil namen dober, je žalostno, da se zadeve ne rešujejo na nikakršen način (oziroma zelo klavrno). To je trenutno rak rana tega foruma. Zaradi tega oddelka, je postal Pokerpro znan po nategunih, po tem, da zaproša za stejke zaproša že vsak kekec, ki ima 50 postov in malo časa za igrat (ne mislim nobenega točno določenega). Koliko je bilo že predlogov, da se ta oddelek ukine (kar bi bilo po mojem mnenju najboljše), obstajajo druge (bolj profesionalne strani na tem področju) za stejke, ali pa da bi se oddelek vsaj strogo moderiral (v smislu, da nima noben kaj pisat v teme, ki se jih ne tičejo, da se da kakšno opozorilo, kak časovno omenejen ban (dan, dva) in podobne sankcije). Zarad tega stejk oddelka je tale forum ratu k en kavbojski salon lol.
    To je samo na hitro, vse to je bilo napisano na pamet iz glave, če bi si malo pripravil argumente, bi se dalo napisat še marsikaj, ampak mislim, da boste dojeli point.
    Pač jaz osebno sem tak tip človeka, da ko se nekje "ustalim" tam rad ostanem in se fajn držim tistega placa in sem povsod drugje bolj manj aktiven (v mojem primeru je to pokerpro, ker sem tu nekako začel s pokrom oziroma se povezal s slo poker skupnostjo). Vsak dan zvesto prebiram forum, še z večjim veseljem pa bi tudi sodeloval če bi imel za to razlog, voljo in motivacijo (ki bi morala priti s strani foruma).
    Vem, da se marsikomu ne bo dal tega prebrat, in tudi konec koncev ni treba. Prosil pa bi, da to preberejo vodilni na tem forumu in mi lepo odgovorijo.
    Že lep čas imam občutek, da je to samo še en komercialno "kapitalistični" forum, ki je sam sebi namen in obstaja za to, da se promovira razne promocije in nove kliente, da se samo še privablja nove igralce in živi od rejka, ki ga ti ljudje potem naklepajo.
    Vem, da verjetno ni namen ustvariti neko skupnost, in imeti stran kot je recimo pokerstrategy, ampak saj je razvidno, da se je v preteklosti ustvarjala izobraževalna vsebina (članki, videi, coachingi, sodelovanje dobrih SLO igralcev,...), ki je danes ni.
    Zdaj če to ni več namen foruma, ni problema. Bi pa prosil, da si vodilni (Pjer, Vule, Corey/Kady, kdorkoli že) vzamejo par minut, da si tole preberejo in mi odgovorijo, kakšna je vizija POKERPRO v prihodnosti, v katero smer gre stran, kakšen je dolgoročni načrt, kakšni so kratkoročni načrti (če so kakšni) in konec koncev, zakaj smo, kjer smo. Oziroma če sem vam zdi, da se motim, da mi to mirne vesti to poveste, ampak tudi, da konkretno argumentirate.
    Sprašujem zato, ker sem imel namen istočasno kot na pokerstrategy, tudi tu ponovno začeti svoj blog in primarno zato, ker me preprosto zanima, ali naj POKERPRO ohranim med zaznamki, kot stran kamor bom dnevno hodil, jo prebiral, sodeloval (z veseljem, napisal kak članek, posnel video, ponudil kakšne live coachinge (kot na ps.com), ali bil aktiven kako drugače). Ali pa je dejansko cilj te strani bolj monetaren in jo bom preprosto izbrisal iz svojega internetnega brskalnika, ker sam pač tega ne potrebujem in od tega nimam več nobene koristi.
    lp, Jaka.

  • #2
    Super si tole zložu in grem koj svoje misli na tole zalept na frisbuk.Men nisi neznanka.
    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

    Comment


    • #3
      Kapo dol za tale post, se popolnoma strinjam s tabo.....

      Comment


      • #4
        Par stvari sva se že pogovarjala na Skypu, argumenti so itak na mestu, vseeno bom pa prepustil, da na to temo odgovori kak bolj primeren od mene.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Ce ne bi bilo stejking dela na forumu sploh ne bi bilo novih postov. Fora je da vecina ljudi ki stejka totano na random kupuje deleze brez razmislat.
          Drugo o tem da stari uporabniki izginjajo je pa isto kot na hrvaskem pokerpro vecina ima skype grupe kjer lahko vprasas kaj rabis in dobis odgovor ki ga zelis v parih minutah in ni random oseb v pogovorih.

          Comment


          • #6
            Že ko sm vidu kdo je začel temo bi stisnu alecgor: , ko sm začel brat 2. alecgor: , potem pa samo alecgor: alecgor: alecgor:
            Sam se ne rad oglašam glede teh stvari, ampak to je res da ta "affiliate" ne odvrne kar bi lahko ... Al je recesija, al je kdo greedy?
            Community bi lahko postal zelo zelo močen, tako za vas, kot uporabnike - če bi se delalo na tem.
            Brez zamere, sami super fantje, ampak kdor ve kako stvar deluje, vidi da tole :/
            Se popolnoma strinjam z Jako in želim da se bo počasi spremenilo, ne da bo to samo poker branje neumnosti in preganjanje časa
            Velikokrat smo s prijatelji imeli pogovore na to temo in smo zelooo podobnega mnenja.

            Comment


            • #7
              mAg1c wrote: ni random oseb v pogovorih
              No ja,v konkretnem primeru je stejkanec navdušeno sprejel uletavanja "random"folka(stran2) in prav je tak.Ta sajt naj bi biu tudi druženje in spoznavanje različnih ljudi,kakor tudi njihovih dogodivščin.Tisti,ki hočjo med use popucan in oh in ah resnobo u nulo,so pa na skypu u skupinah in???????.Kolikor vidm so to uvedl tuki-rezultat je tu,kwa je narobe??????,fajn ku pes.Lej še resnemu jkobu ni ok,pa je blo to narjen prov za take nooooooooooo.
              Sem folk uletava,da začne pamet prdajat,žalt,srat ipd.Men je dotični stejk zanimiv,zabavn in vreden ogleda.........ma brez vjeze nabijat,preveč se gre tuki za materialne dobrine,edn ubrne neki flik in je že u vesolji.Use se gleda čez $$$$$$$$$,ampak usi vemo,da še tolk cvenka ne nardi lajf srečen.
              bi še nadaljevou,ampak nvem,če se ne bo spet kej brisal,saj so zadnja 3 leta zateg pravila,bom pučaku ene 2 urci in če se nebo kej urejal................
              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                bozick wrote: Se popolnoma strinjam z Jako in želim da se bo počasi spremenilo, ne da bo to samo poker branje neumnosti in preganjanje časa
                Ti in tvoji prjatli,bi lahk mel tuki verjetn en svoj kot,kjer bi mel top diskusije,mi bi lahk bral in ne uletaval-to bi blu nacccccc.Men bi blu fajn ku pes,sam isto bi pa mi tud tuki mel svoj ovca debatni krožek o vaših debatah---to je prov,ker če to ni prow,morte met skyp-e sešne,forumi so za vseeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!---naj bi bli no,da se nmal pupravm
                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #9
                  Ne vem če si me pravilno razumel samo ni vazno hocem povedat da vsi ki so leta nazaj pisali in se trudili lepli hande so napredovali in logicno je da ratajo skupine in vsi so na skypu. In ce kdo kaj rabi zalepi hand in dobi takoj resen odgovor in lazje je debatirat. Se vedno vsi beremo forum samo nobedn nic ne pise nekih novih resnih ljudi pa tud ni ...

                  Comment


                  • #10
                    Menim, da je mAg1c napisal bistvo: ' Ne vem če si me pravilno razumel samo ni vazno hocem povedat da vsi ki so leta nazaj pisali in se trudili lepli hande so napredovali in logicno je da ratajo skupine in vsi so na skypu '. TO JE TO !!! Zakaj pa ne pišejo več imenovani: MTV, pa AmonRaa, Edismah, Michi, Hovnik, MatejK992SLO, mihahr, 1wayma... bi najbolje lahko sami pojasnili. Temu, kar je navedel mAg1c, bi jaz dodal še 'pomanjkanje časa' (beri lenobo). Tistim, ki so napredovali, se ne da več pisati. Nekateri so pisali celo dnevnike, lastne bloge, pa so njihovi blogi tudi ugasnili.

                    Comment


                    • #11
                      Delno valid argument. Razumem, da je bilo tok pa tok ljudi, ki so igrali npr NL25-NL100 in jim je bilo +EV sodelovat in pisat tu, so napredovali, šli na višje limite in pač pozabili na ta forum (can't blame them). Samo saj vedno pride nov folk, k spet pride iz mikro limitov in sedaj igra NL25-NL100 in bi jim bilo +EV sodelovat tu. Ne mi trdit, da je šel ves folk višje in je nastala totalna luknja in obstajajo samo te in potem so pa že še samo tisti ki igrajo tja do NL10. Vem, da je v SLO dost folka, ki igra neke srednje limite (ne samo NL, tut SNG, MTT, da ne bo pomote), bolj je problem to, da se na tem forumu ne ustvarja dodane vrednosti, ki bi te nove ljudi pritegnila. To je bistvo mojega posta in moja glavna kritika.
                      Sicer pa lepo, da se razvija debata, čeprav mene še vseeno zanima mnenje ta zgornjih, kam imajo namen peljat zadevo. Ker če je namen ohranit trenutni status quo in delati samo v smeri privabljanja novega folka le prek komercialnih zadev in ne interaktivne/izobraževalne vsebine, potem se jaz ne najdem več tu oziroma ne morem več nič prispevat v to skupnost na tej strani in se pač raje usmerim drugam.
                      P.S.: Magic, že res, da se večino kar se piše, piše zaradi stejking oddelka, ampak zakaj je temu tako? Oprosti, že 3 leta sem dokaj aktiven tu, in če pogledam danes, bi raje vsako jutro prebral samo tisti 1 ali 2 super in kvalitetna posta, kot pa en kup sranja s stejking oddelka, kjer se večinoma krega, lepi neke bedne hande, kako jih vsi krekajo, etc etc. Brez veze.
                      lp, J.

                      Comment


                      • #12
                        Kakšna je prihodnost pokerproja? Zelo dobro vprašanje in iskreno povedano enostavno nevem. Žalosten odgovor od enega od vodilnih, ampak raje povem tako kot je kot da se izogibam odgovoru.
                        Na žalost tako kot (skoraj) vse v življenu je tudi pokerpro odvisen od denarja. V preteklih 2eh letih, je prihodek pokerproja padel za skoraj 75%. Zakaj je temu tako? Marsikdo bo rekel "sej ste si sami krivi". V določeni meri morda res, ampak definitivno ne v celoti.
                        Razlogi:
                        1. Nezanesljiva industrija: Ogromno igralnic (kot sami veste) je propadlo in nekatere od teh so bile naše ključne, pri katerih smo imeli 50-60% celotne baze naših igralcev. Npr. na Poker Nordici smo bili vodilni affiliate in je na koncu propadla. Prišlo je zaprtje Full Tilt Pokra, kjer smo imeli daleč največ prometa in je propadel. Po prevzemu s strani PokerStarsa, so nam vzeli vse igralce za nazaj, torej nismo imeli dejansko nič od Full Tilta. Potem je tu še 888 network, kjer so nam tudi zaprli račun in vzeli igralce, brez detaljnega pojasnila.[/*]

                        1. Razlog je tudi, da danes lahko vsak postane affiliate in s tem razlogom so določeni bivši pokerpro člani oz. igralci odprli svoje spletne strani in seveda pripeljali svoje prijatelje (oz. naše člane in igralce) kar je seveda logično in čisto normalno. Določeni so naše člane tudi rekrutali prek skypa, ker kot vsi vemo so skype chati danes vse bolj popularni kot forumi.[/*]

                        1. Potem določeni bivši veliki grinderji, so zmanjšali št. hendov, ter se spustili za kakšen limit nižje, kajti kot vsi vemo je igra vse težja za premagovati predvsem na višjih limitih in vsak ima svoje razloge zakaj lahko ali nemore napredovati.[/*]

                        1. Vlagali smo v projekte kot so pokerpro šola ter pokerpro srbija itd, vendar se nam noben od teh ni obnesel.[/*]


                        Kot praviš, smo včasih ogromno delali na člankih, videjih, novicah, rake rejsih itd. in to zato, ker smo si takrat lahko privoščili vzdrževanje takšnega projekta in plačevanje določenih ljudi za vodenje v zvezi s temi projekti. Glede videov in blogov je pa težava v tem, da težko spodbujamo igralce da snemajo videje, ker jim je to odveč (večini). Tekžko motiviraš nekoga ki igra nevem NL1000, je coach in mu že to vzame dosti časa, pol pa še za nas naj posname video. Vprašal si glede Pjera, to je najboljše da ti on sam odgovori zakaj ne objavlja več videov.
                        Vsakemu smo ponudili možnost (tudi klasičnim pokerpro članom) da lahko posnamejo video ter ga objavijo na pokerpro, ampak kot vidimo večjega povpraševanja po tem ravno ni bilo.
                        Na pokerpro šoli smo celo objavili coaching sekcijo, vendar je ta počasi umirala, kajti vse več coachov nam je sporočalo, "dej me dol, nimam časa za coaching". Ideja je bila dobra in marsikdo je bil sprva za, ampak s časom so videli da morajo več časa vložiti v to kot so sprva menili in zato so se odločili da pač prekinejo s coachingom. Edini ki me je konektal in je bil zainteresiran je bil zorzak, ampak tik pred objavo coachinga na pokerpro portalu (ker smo selili pokerprošolo) se je odločil da se bo posvetil faksu in zato ni bilo nič od tega.
                        Težko je motivirati dobre igralce naj ostanejo na forumu glede na to, kaj lahko vse dobijo od drugih strani kot je tudi ps in redki so bili tisti (eden od teh si tudi ti Jkob), ki so si vzeli čas in tudi postali na forumu, čeprav bi lahko kvalitetneje preživeli čas na kakšnem mednarodnem forumu, kjer je več izkušenih igralcev in kjer lahko več poberejo. Ampak tudi ti redki so počasi odšli in vsi vemo zakaj.
                        Marsikdo ve, da je forum zelo težko moderirati, sploh v Sloveniji. Zbrišeš enem post, si diktator, ne zbrišeš drugem, mu popuščaš in si pristranski itd. Potem so določeni, ki postavljajo neumesna vprašanja oz. preusmerjajo temo na drugo tematiko ki nima nobene povezave s prvim postom. Zato je tudi 99% kvalitetnih posterjev odšlo drugam oz. ne posta več, ker se jim neda ubadati z vsakim trolom. Spet z naše strani smo na čase poskušali moderirati, celo klicali člane naj se vrnejo. Celo ideje so bile za privat - javen forum (ja, se smešno sliši). To je dejansko del foruma, ki je odprt vsej javnosti, ampak lahko postajo samo "priznani člani". Ampak tudi tu ni bilo nobenega večjega zanimanja z njihove strani. Potem smo tudi določenim ponudili zaprte privat forume, kjer bi npr. coach delil znanje svojim učencem v eni temi in v katero bi se lahko vsak pridružil ob odobritvi coacha, ampak tudi tu ni bilo povečanega zanimanja.
                        Potem je pa tudi tu "rak rana" kot praviš, torej stejking. Stejking je bil enostavno kreiran zato, da pomaga tistim, ki imajo težave z bankrollom, premagujejo igro in da se celo deli znanje. Določeni so izkoriščali stake, zato smo postavili pravila podobna tistim, ki jih imajo večji stejkerski forumi in vseeno je prišlo do izkoriščanja. Na eno stran je dobro da se ve, kdo so tisti, ki so enostavno nepošteni in ne držijo svojo besedo, ker če bi bilo to privat nekje zmenjeno, najverjetneje nikoli nebi zvedeli za 100jkote itd. Na drugo stran pa to samo zmanšuje kvaliteto foruma in meče slabo luč na celotno pokerpro stejking sekcijo.
                        Dostikrat smo se administratorji pogovarjali o tem ali bi ukinili stejking sekcijo ali ne, ampak nikoli ni bilo enostavnega odgovora in ker se je v določeni meri vsaj tu nekaj dogajalo smo ga tudi obdržali.
                        Glede na to, da je marsikdo neželi stejking foruma, se lahko zmenimo za "referendum" (anketo), kjer se bo glasovalo s strani pokerpro članov ali obdržimo stejking sekcijo ali ne. V primeru da se večina odloči NE, jo enostavno umaknemo.
                        Skratka redki so člani, ki so pripravljeni brezplačno delati na communitiyu in deliti znanje. (Eden je bil Corey, zato smo ga zaposlili). Osebno sem pripravljen sprejeti kakršn koli predlog od kogar koli glede izboljšanje kvalitete foruma ali celo spletne strani in vedno sem bil in bom na razpolago. Edin pogoj je, da zadeva nesme biti preveč odvisno od finančnega vložka, kajti v tej fazi si tega več nemoremo privoščiti. Če imaš ti Jkob željo da izboljšaš pokerpro skupnost, potem mi lahko sporočiš tu ali na zasebna sporočila svoje predloge in z veseljem te bom poslušal ter jih poskušal relizirati. In to velja za vse, ne samo za Jkoba.
                        Zaključek: Normalno da smo v večini krivi mi vodilni, ampak enostavno vodenje portala je težavno, sploh v poker industriji. Dosti je zadev s katerim smo se soočali in katere niso za v javnost, vendar so nam krepko oteževale delovanje samega portala.
                        P.S. Glede tega da stran postaja vse bolj "prodajna" se ne strinjam s tabo. Z isto mero objavljamo promocije kot smo včasih (pomoje celo manj, npr. nismo objavili newsletterja s promocijami že mesece), razlika je v tem, da je trenutno veliko manj postov in komentiranja in zato zgleda da je vsaka druga objava promocija. Bannerji in ozadja so vedno bila, tako kot na 99% aff. straneh, saj je to edino kar omogoča delovanje poker portala.

                        Comment


                        • #13
                          ta forum je postal čist primer medgeneracijskega konflikta. ta forum je potomec starega na katerem se je zbirala druščina entuzijastov in nato tud online pro heftačev, ki so prišli v poker iz konvencionalnih služb. niso začel sekat online in delat eni mafijaši al pa mutibariči, k so cele noči gemblal po klubih, zdej bomo pa online delal. skoraj vsi so (smo) imeli redne zaposlitve , k je blo treba oddelat 6-8 ur. in smo bli navajen delat. večina za kurčev denar. zato je bil poker dobra alternativa. in zato smo se tud zastopl med seboj in je nastalo iz tega prijateljstvo. aja pa še kej druga smo vedl in se menil o tem, ne samo oddse. razgledanosti manjka mladini.
                          sedaj se je pa generacija zamenjala. je en kup študentarije in smrklovja, k še ni melo redne zaposlitve, vsakodnevne obveznosti, odgovornosti in potem jamra na forumu, kako mu je hudo k mu vzamejo 6$ na SNGjih. Pejt kelnart za 2,30€/uro , bumbar, pa pol jamri! in pa komentarji da od 150ur pokra se ti zmeša. hahaha.
                          itak se tako ne more pridit do konsenza in medsebojnega spoštovanja. jst sem pač uvidu, da je tukaj problem in sprejel to nerganje smrklovja. O pokru nočem pametovat, ker al je večina že dost naučena al se jim pa ne da nič dopovedat. Napišem pa kdaj še kako obstransko zadevo, če se koga prime mogoče. Nekaj pa glede na kilometrino še vseen vem.
                          vule je kr prav povedu, stvari se razvodenijo, proji so suhi. kolkrat sem že povedu da je poker way of life. alternativa konvencionalnem življenju.
                          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                          Comment


                          • #14
                            Jaka alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor:
                            Biaggo alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor: alecgor:
                            Jaz sn še gor drugače,samo mam dopust že dva tedna.pun ku.rac pokra pa tak od drugega dne,ampak tak ko je biaggo reko, gremo en tedn kelnarit al pa kaj drugega pa se bomo vrnili nazaj klikat pa nikol več pomislili na jamranje .
                            drugače pa je težko vse v isti koš metat,eni so klasične prodane duše ,ko dobijo svoje,ne vrnejo več ničesar,ki so zrastli in pač spizdli iz foruma,ker so pač enostavno predobri za ta forum.drugim pa gre enostavno forum na k.urac,ker če se ne hecaš preveč rad in si tu zaradi tega ,da bi se kaj naučil/napredoval je to res forum za v tri pizde materne zadnje čase,tak je pač realno stanje.
                            kar se tiče stejkinga pa je itak to bla največja napaka,ker zaradi tega pa ne samo,da je forum znan da je v kurcu,ampak da je to forum ,kjer smo najbolj znani po tem ,da se krade in te oznake se zlepa ne morš rešit.
                            Pohvalil bi pa vseeno vse,ki držijo še ta forum pokonci,predvsem pa Coreya (človek je stroj,24ur na dan na voljo,res se trudi ) ,takoj za njim pa Kadija ,čeprav je tud njega zadnje cajte redko za slišat,zgleda ma tud sam pun ku.rac vsega hahaha..
                            Biaggo nad mano je pa itak mojster za analize , psihoanalize ipd. in je mojstrsko kot vedno opisal še glavno plat te zgodbe.
                            Drugače pa je itak kvaliteta foruma odvisna predvsem od uporabnikov,tak da se sam ne bi preveč zgovarjal nad samim sistemom,je pa res ,da se bi dalo marsikaj izboljšat tak kot vsepovsod
                            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                            Comment


                            • #15
                              Kej novga? Spet štrajt? Nazaj u ilegalo za pol leta. Se slišmo

                              Comment

                              Working...
                              X