Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vizija POKERPRO v prihodnosti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ahhh, meni se zdi da so ti forumu totalna bedarija, se vecja bedarija pa se mi zdi objavljenje video posnetkov, analiz, komentarjev projev,... Zakaj bi kdo s svojimi izkusnjami, znanjem, strategijo,... Delil in ucil ljudi igrat poker, a ni osnovna logika da se poslovnih skrivnosti ne izdaja!! Posledicno vec regularcev in seveda upad online pokra!!
    Vem da je sebicno, ampak tko pac je!!

    Comment


    • #32
      Ja no tak je, ko sem začel na forumu sem bil velik fiš, zdaj sem fišreg malo boljše je. Nisem lih veliko odnesel od tod, pa saj ne krivim skupnosti. Pač kolko sem dal not sem dobu ven.
      Blo je nekaj fajn videjev, od pjera, nejca, zorzoka pa še kdo pa se ne zrajtam zdaj.
      Za resen študij igre moraš itak sam največ narediti, gledat not v databazo, kje so leaksi, pokerpro je tak bol za zajebancijo. Več maš od 2+2, ps, skype... Ni pa slabo za začetnika, se jih malce usmeri, kje lahko dobijo kako literaturo itd. Pa tudi neka slovenska skupnost je, da se lahko malo drkamo, ko nam gre malo slabše, fejst slabo ali pa predobro
      play wit heart not wit ego

      Comment


      • #33
        zelenizmaj wrote: Več maš od 2+2
        mogoče ti,sam tud ta sajt je za človeka z nekaj kilometrine za sabo malo nežnejše drkanje kurca,na pa sem spet uljatu grrrrrrrrrr,nkol noum neč meu
        ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

        Comment


        • #34
          mAg1c wrote: [quote=veter][quote=Kady]Dajmo no fantje, razvija se konstruktivna debata, dajmo se vzdržat otročj ih enovsrstičnic.
          Se mi zdi, da vsi mal pogrešajo une videje od reno-ta.
          To so bli casi ja Se posebi na starem forumu ahhhhhhhhhh
          Tuki situacija z đoliji, on tak nikdar nič nima, pa sem ga kluno pol lunce, me takoj kluno nazaj ... ma sem še malo špilu, pa so mi vse vzel , ma vraga so mi vzel, sem sem jim dao

          Comment


          • #35
            Ta pprvi sajt je biu drugačen,pa ne zarad mene,ampak zarad različnga folka.Tam je še komunalc in ajznponar najdu neki zase,pa čeprou ga heft ni zanimu.Blo je vsega in svašta,izmenjavale so se izkušnje ta resnih heftaču,ostali smo te teme spremljali z spoštovanjem in uletavali vedno,ko so nam dali nasvet.Niso pa učil,ker to se mora res usak sam.Utopija je prčakvat,da bo možic ko doseže svojo ceno plačevau do nezavesti rejk na tem sajtu nooooooooooo.In ta folk je šou,če bi bli pa odnosi malo bolj človeški in ne sam materialno usmerjeni,bi jih mel pa še vedno tukaj,kot zelo spoštovane člane.Pa kje mate pamet??????,u telem smrklovju????????,ki vas žal in jebe u glavo in vrti mojo dnevno malco pa bencin.Njahat no,nkol noute neč mel.Lahk je še tuk tehnično podkovan mulc in ga kupte,sam nima pa TISTO,kva vam tu ni jasn.Pa da bi bli butli,bi še šteku,sam niste in tu mje že dolg čudn tuki.
            Cajti se spreminjajo,pa kwa no,a bomo usi crknel prec,garantirano ne.Ponudit je treba širiiiiiiiiiino in ta resne spoštovat in ne uletavat z bedarijam umes,nas svobodnjake pa ne omejevat tuki s pucaji in mirna bosna.
            Nism hotu,pa sem mogu,juter mi bo žou,zatu raj grem preden samga sebe zbrišem.In ja mačka prlepm,pa ga brište ovce
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #36
              Vidim, da Reno tole brisanje zelo velikokrat omeni (ali pa na to namigne) in ker vem, da marsikdo med vami (ki v tem času berete forum) ne veste o čem teče beseda, bom razložil.
              Kakšne dve leti, morda še več nazaj, sem Renotu zbrisal sliko mačka, v eni izmed tem. Na žalost mi je Reno tako zameril, da se ni hotel več vrniti na PokerPro in tako smo izgubili enega izmed najbolj aktivnih in uglednih članov foruma.
              (Predvsem njegovi videi so bili legendarni in so bili zanimivi za širšo množico.)
              Od takrat naprej sem njegov sovražnik številka 1 in očitno je še vedno tako :/ Žal.
              Toliko, da boste na tekočem, ko se govori o "pulcajih, brisanju" ipd. Ta krivec sem jaz.
              Reno wrote: Ta pprvi sajt je biu drugačen,pa ne zarad mene,ampak zarad različnga folka.Tam je še komunalc in ajznponar najdu neki zase,pa čeprou ga heft ni zanimu.Blo je vsega in svašta,izmenjavale so se izkušnje ta resnih heftaču,ostali smo te teme spremljali z spoštovanjem in uletavali vedno,ko so nam dali nasvet.Niso pa učil,ker to se mora res usak sam.Utopija je prčakvat,da bo možic ko doseže svojo ceno plačevau do nezavesti rejk na tem sajtu nooooooooooo.In ta folk je šou,če bi bli pa odnosi malo bolj človeški in ne sam materialno usmerjeni,bi jih mel pa še vedno tukaj,kot zelo spoštovane člane.Pa kje mate pamet??????,u telem smrklovju????????,ki vas žal in jebe u glavo in vrti mojo dnevno malco pa bencin.Njahat no,nkol noute neč mel.Lahk je še tuk tehnično podkovan mulc in ga kupte,sam nima pa TISTO,kva vam tu ni jasn.Pa da bi bli butli,bi še šteku,sam niste in tu mje že dolg čudn tuki.
              Cajti se spreminjajo,pa kwa no,a bomo usi crknel prec,garantirano ne.Ponudit je treba širiiiiiiiiiino in ta resne spoštovat in ne uletavat z bedarijam umes,nas svobodnjake pa ne omejevat tuki s pucaji in mirna bosna.
              Nism hotu,pa sem mogu,juter mi bo žou,zatu raj grem preden samga sebe zbrišem.In ja mačka prlepm,pa ga brište ovce
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #37
                Bom reku drugač.Svet bi biu zelo pust,če ne bi bli tolk različni,jest bi umru ud dougcajta.in kaj sem hotu sploh zalept,je pa to.
                Možicli so eni zelo resni,pametni,šolani,željni cekinu,ipd.... in blagostanja,al po domače lačni.Ti so najbolj nevarni heftači,ker grizejo do amena in nekoč pridejo na cilj,kot Tina evo.Kasneje zaživijo v svetu,kateri jim je biu pred uspehom všeč,kasnjeje pa vidijo,da ni to to,razen redkih izjem----sej vemo,tam nekje10%,mogoče še manj.Tu pa prideš pred nabito cev in dokler je fajn,ne verjameš da je polna in prst na sprožiclu.Sam sem to doživu že u puberteti in končal z vrečko osebnih stvari na žel.postaji,smer močvirje.In začeu znova.
                Podobno je na tem sajtu,človek uspe,naredi nekej 10k flik in se ne psti več jebat.Zalep neki ta pametnih,pride učas na tv (24 buč)in tam pokaže svoj fris,mi tuki crkavamo in dones????-tema,izgovor?????-----vaš sajt je u kurcu,ni debat na nivoji ni tega ni unga in gre.Pa??????,ko ga jebe,cajt gre naprej,ne nazaj.Niso pa vsi taki,da nebi spet kdo tuki štrajt napelu.
                Pol pa nastanejo,pisarne,grupe,skyp-ovci in blalblabla kakršne kol skupine use,ki se zaprejo pod pretvezo,mi bomo zase,sej uni tam na sajtu so sami konji.Prov,ni blema,mejte se fajn,sam pol ku kak tak sajt mal zadiha,pa pridejo iz vseh lukn pukazat,kaki uspehi so pri njih in pamet prdajajo.In zakaj ?????,zastonj?????,dons so na tem sajtu sam še ta resni,lahk bi zdej oni pisarnarji svoje resne teme ala 2+2 tuki nardil ,sam nvem,zakaj mamo pol 2+2 .
                More bit sajt neki drugačnga in posebnga, drgač crkne ali pa stagnira,(ker ma sponzorje zadi),nasprotno usak ugasne.Naša kura je res majhna,sam ne dela velik škode na svet če drugač kokodaka in ko vid,da pr švabih ni koruze zanjo,proba pr jodlarjih,rusih,ta bledih ipd.
                No ja,mal je treba dešifrirat use skup,itak se vam pa jebe in je vse ok,pa čeprou nism nabou usega kar sem hotu---jebe se tud men
                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #38
                  Kaj pa je bilo s tistim mačkom tako posebnega, da si mu ga zbrisal?
                  "Money won is twice as sweet as money earned"

                  Comment


                  • #39
                    Spam je bil v neki temi.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #40
                      pa še ena misel glede videov, ki naj bi jih lepili raznorazni proji:
                      naj mi nekdo pove, zakaj bi nekdo sploh učil drugega igralca??
                      pa vzemimo mtvja.
                      recimo, da je na njegovih limitih baza 1000 igralcev.
                      od tega jih je 100 totalnih fišev, ki si jih deli preostalih 900 igralcev.
                      top 10% še potem nekaj malega vzame ostalim 800 igralcem, nekaj gre v rake in na koncu ostane nekaj cvenka za življenje.
                      in kdo od teh 900 igralcev, ki živi od preostalih 100, bi si vzgojil in natreniral igralca, da bo prišel na njegove limite in mu odžiral njegove fiše?
                      ne ga srat fantje.
                      če si ne bomo sami pomagali, nam ne bo nihče.
                      ampak zato se je treba kultivirati in začeti konstruktivno pisati v teme, ki zahtevajo konstruktivno debato, razne pametne kockarje, pa je treba izločiti, da ne smetijo foruma, kajti, kot je rad rekel moj profesor, če ne iz zaboja pravočasno ne odstraniš gnilega jabolka, bodo segnila vsa.
                      in prav to se dogaja.
                      vsi mi smo segnili in hodimo sem gor spamat in smetit, ker za kaj drugega itaq ni vseskupaj.
                      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                      Comment


                      • #41
                        live weekend turnir v sklopu pokerpro.cc z main eventom + nižji buy-in turnirji. Kaj tajga ne bi bilo zgrešeno. Drugače pa sodelovanje med nami lahko dvigne kakovost in ustvari neke veze-vezi, če pa ne smeš koga kaj vprašat, je že vse v lufto, heh. No nima veze, dokler bo...
                        Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                        Comment


                        • #42
                          sicer sem še nova tukaj, tako da še moje mnenje nima veliko teže, ampak koliko ljudi dvomljivega intelekta je na tem forumu kaže to, da ima mali profi kar 5 minusov pod to objavo.
                          http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...150970#p150970
                          Po moje ni povedal nič takega, kar ne bi držalo. Res je, da je, kot se ga spomnim, ostrih besed, direkten, ampak ima pa prav.
                          Sem prebrala kar precej tem v odseku strategija, pa se prej ali slej najde nekdo, ki daje komentarje v stilu kotzkarja v prej omenjeni temi, potem pa se razvije kreganje in tema počasi zamre, saj se nobenemu pametnemu ne da več pisati, ker ga nekdo, ki ne zna sestaviti niti enega stavka, ki bi lahko človek prebral, ter razumel brez da bi moral nekaj minut razmišljati o tem, kaj je hotel umetnik povedati s svojo izjavo, takoj napade in žali.
                          Jaz osebno sem prišla sem, ker sem upala, da se bom kaj naučila, pa da se lahko komu pohvalim, ali pa mogoče iščem tolažbo, saj bi me prijatelji, predvsem pa v službi kar čudno gledali, ko bi jim rekla, da igram poker, pa čeprav za zabavo.
                          Res škoda.
                          Mislim, da na prste ene roke lahko preštejem člane, o katerih imam dobro mnenje. Vsi ostali pa.....
                          No ja,
                          enovrstični stavki, napadi na osebe, ki niso njihovega mnenja, vsepovsod bi radi govorili, pa nimajo pojma o ničemer. Še jaz, ki igram poker dober mesec, pa imam prebrano eno celo knjigo in nekaj vrstic druge literature o pokru, bi bila sposobna bolje analizirati kakšno situacijo, kot razni uporabniki, ki znajo samo žaliti druge, ter izražati nestrinjanje z drugimi, svojega mnenja, pa verjetno zaradi pomanjkanja intelekta sploh nimajo.
                          Kot je napisal biaggio takoj na začetku, najglasnejši so verjetno tisti, ki niso končali nobene šole, nimajo niti enega dneva delovne dobe, so pa zato mojstri v pametovanju na internetu....

                          Comment


                          • #43
                            huda mačka wrote: Kot je napisal biaggio takoj na začetku, najglasnejši so verjetno tisti, ki niso končali nobene šole, nimajo niti enega dneva delovne dobe, so pa zato mojstri v pametovanju na internetu....
                            alecgor:

                            Comment


                            • #44
                              Tvoja prva predstavitev tukaj je pa bla,pametovanje o tem,kak tvoj ex dec nima pojma,njahi no ,sej profi je kul,dubu je nekej minuzu iz kontra ekip pa????.Tuki je več vrst baz heftaču,ki se poznajo med sabo in to je to.
                              Kotzkarja jest ne poznam,sam mogoče je pa jedu heft govna že takrat,ko jer tebe še poberteta prekucavala,tud tebe malokdo pozna,pa že upletaš na polno in to je itak fino za vse
                              Prvi ki te bo nmal grdo prjeu,upravičeno al pa ne,boš pa štrajt nardila,al nardil.Eni mi celo pravjo,da si dec??,vidiš kam gre ta sajt buh pumagi
                              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                              Comment


                              • #45
                                nasvete dajat je brez veze ker pametni jih ne rabjo neumni jih pa ne upoštevajo
                                Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                                Comment

                                Working...
                                X