Announcement

Collapse
No announcement yet.

Is Crypto Paradise, lets all get filthy rich :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Super tema, lepo da se je nekdo opogumil. V mojem portfelju od sredine decembra: ADA, XRB, XVG, TRX, od prej držim SNC, COB, SNT. V preteklem tednu prodal VIB, MTH, RPX, EOS.
    Zadnji mesec se več poslužujem tudi trejdanju, v začetku ko sem šel v crypto sem bolj ali manj vse držal. Vlaganje v ICO-te ne priporočam (edino če mislite takoj prvi dan prodat ko pride token na borzo.
    Kaj, zakaj, kako...več na zs....

    Comment


    • #17
      Tale gospod je lepo napisal zakaj sem kupil in drzim VEN;
      https://www.reddit.com/r/Vechain/com...aservice_with/
      Greytex mene zanima zakaj odsvetujes ICOte in se mi cudn zdi da bos na ZS odpisal kle pa ne bi napisal. Sam se ne morm ZSja poslat.
      Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

      Comment


      • #18
        Crypto Paradise wrote: Tale gospod je lepo napisal zakaj sem kupil in drzim VEN;
        https://www.reddit.com/r/Vechain/com...aservice_with/
        Greytex mene zanima zakaj odsvetujes ICOte in se mi cudn zdi da bos na ZS odpisal kle pa ne bi napisal. Sam se ne morm ZSja poslat.
        Če pogledaš kaj se je dogajal z ICO-ti v zadnje pol leta ti je lahko marsikaj jasno. 95% kovancev ko so prišli na borzo se je zgodil dump kljub obetavnosti projekta, dobri ekipi, itd.......Je prezasičeno.
        Namesto vlaganja v ICO-te raje vloži v kovance, ki naredijo večji donos v tem času ko ti čakaš da ICO kovanec pride na borzo.....

        Comment


        • #19
          TŠC182 wrote: Zanima me kako to da nameravas delat vecje trade kot si v prvem postu omenil in se sedaj ko je ripple tik pred tem da ga dodajo na coinbase pohvalis, da si ga ne lastis oziroma si celo vsega pred casom prodal?
          Nism se pohvalil da ga nimam, samo omenil sem ker je to blo dejstvo. Sej sem napisal da ce bi moral zdej zbirat Apple in Amazon med coini bi zbral Ripple in Cardano, ampak nism pricakoval da bosta se naprej tako hmalu spet rinila. Jebat ga. Tud ta coinbase fuss ne kapiram ja ok najbolj priljubjen med americani so what? Glek raje kolk premiuma na tele glavne coine azijci placujejo(Bithumb, Korbit) in ti bo takoj jasno da americani dejansko niso gonilna sila kripto valut. Kar je dost boljs ker azijcev je mnogo mnogo vec
          Ripple mi ni vsec zarad monogo razlogov glavna sta:
          1. je centraliziran med tem ko ena izmed velkih poant blockchainov je ravno obratno,
          2. samo 38,5% jih je v obtoku (vem da VEN je priblizno isti % sam ta coin ima dosti dosti manjsi market cap).
          Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

          Comment


          • #20
            Pa le zgleda d so tej Raiblocksi legit zacelo se je trejdat na 2h novih exchangih. 3 2 1 Izstrelitev?

            Comment


            • #21
              TŠC182 wrote: Pa le zgleda d so tej Raiblocksi legit zacelo se je trejdat na 2h novih exchangih. 3 2 1 Izstrelitev?
              Raiblocks je bil ta teden izglasovan za nov trading coin na binance. Tako da v parih dneh pride na binance, kar pomeni up.

              Comment


              • #22
                Tukaj je clanek od enga o ripplu kar dobr zajame zakaj ni vse zlato kar se sveti bi se lahk reklo:
                https://cryptoyoda1338.wordpress.com...-about-ripple/
                Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                Comment


                • #23
                  Zdravo,
                  mogoce bi mi kdo tukaj znal pomagati oz. je imel podoben problem. Pri Coinbase imam problem moj account verificirat. Problem je da zivim ze nekaj let v tujini ampak imam se vedno slovensko drzavlanstvo. Pri Coinbase pravijo (support), da za ta problem se nimajo resitve. Predvsem gre za to ker bi rad vlozil v Cardano in za enkrat gre to samo tako da na Coinbase kupim BTC oz. ETH potem poslem na binance tam zamenjam za ADA in potem poslem v Daedalus.
                  Verjetno postojijo se druge poti, ki ji zal ne poznam. Mogoce lahko kdo da kak nasvet koko bi lahko slo drugace.
                  Hvala!

                  Comment


                  • #24
                    Zdravo...zelo super tema...mene zanima ali obstajajo " različne stopnje prijaznosti bank" do cashouta kriptovalut? Katero banko priporočate za cash oute ali je vseeno? Oz. ali obstajajo druge možnosti cash outa? npr. na spletne denarnice (skrill, neteller...)? Ali kaj drugega?

                    Comment


                    • #25
                      Banko je vseen kero maš,. Država ne obdavčuje dobičkov iz swing trejdanja za enkrat, samo rudarjenje tko da maš lah prilive kokr te je volja ne glede na račun. Obstajajo tut spletne denarnice, recimo skrill dovoljuje 1k€ bitcoin deposita u 24 urah oz nekaj takega, nism gledal.
                      PS: Kripto went Krejzi. Folk čaka u vrsti da investira, menjalnice so zaprle vrata novim uporabnikom, ker nemorjo hendlat sistemi. Leto 2018 bo sigurno še zanimivo.
                      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                      Comment


                      • #26
                        Jaz sem cisto opustil poker. Kripto je vecji roi

                        Comment


                        • #27
                          A ste stestirali neblio? Top zadeva hitre transkacije, denarnica zelo enostavna in celo kar samodejno v slovenščini :O Imajo zelo zelo zanimiw staking ko z potrjevanjem transakcij proof of stake zaslužiš cca 1% balansa mesečno... Zgleda res dobro cena nori že 2 dni...

                          Comment


                          • #28
                            Pa mamo maaasssssaaaaaaakkkkkeeeerrrrrrr.
                            Kakor gledam okol so mnenja deljena ali bo slo se dol ali se bo obrnilo. Sam HODLam in planiram se mal fiata not dat. Ampak bom pocakal se vsaj kak dan, da bo mogoce slika malo bolj jasna.
                            Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                            Comment


                            • #29
                              Mnenja deljena = ugiba se kot pri 99% kripto stvareh
                              Sploh pa za pokeraše to ne bi smelo bit nič, ko smo vajeni downswingov. Portfolio mi je padel na vrednost 3. januarja. Big deal... Zaenkrat
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #30
                                Mene je mal bolj vzgal, ampak sej je blo za prcakvat.
                                No Bitconnect zapru vrata!
                                https://bitconnect.co/system-news/94...hange-platform
                                Coin padu cez 90% na trenutno 20$.
                                Me prov zanima kolk kesa bo dejansko folk nazaj dobil!
                                Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                                Comment

                                Working...
                                X