Announcement

Collapse
No announcement yet.

Is Crypto Paradise, lets all get filthy rich :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Is Crypto Paradise, lets all get filthy rich :)

    Srecno, zdravo in uspesno 2018 Vam zelim.
    Sem dolgoletni clan tega foruma(pod drugim nickom), a sem se pred kratkim resno vrgel v crypto svet, in me tako zelo lepo spominja na zlate case slovenske borze, samo da je se 10x boljse Zdej upam da mi admini pustijo da za ta blog uporabljam tale nick ne mislim nobenih mahinacij delat, samo lepo nova zgodba nov racun.
    Naj v naprej povem da nisem noben financni svetovalec, guru ali oh in sploh vseved o crypto podrocju! Predvsem sem zelo fasciniran nad prihodnostjo, ki ga trenutno ta svet omogoca se pa zelo lepo zavedam da je vse zelo hypan in da enkrat bo baloncek pocil(vendar sem sam mnenja da letos se ne ali ce proti koncu leta. Bomo vidli kak bo vse rastlo).
    Ta baloncek primerjajo z dot.com bubblom, ki btw bil ene 7x vecji kot je trenutno market cap od Crypto plus 20 let je minil v tem casu se je verjetno poduplal kes na svetu(to je predvidevanje pac inflacija in tudi populacija se je velik povecala plus seveda same GPD rasti).
    Tako da sem mnenja da do baloncka je se zelo veliko prostora in tudi treba se zavedat da ko bo prislo do baloncka ne bo vse propadlo.
    Tale clanek dodajam predvsem da vidite graf kako sta Apple in Google kot zmagovalca dot.com balona izsla:
    https://hackernoon.com/mastering-shi...h-2e469b762ba9
    Trenutno ce bi mi pritisnil pistolo na glavo da zberem crypto Apple in Amazon bi zbral Ripple in Cardano, vendar sem mnenja da se zna stvar hmal spremenit. Btw trenutno nimam v lasti niti 1XRP ali ADO! Sem imel in prodal z lepim dobickom a trenutno sta coina zelo visoko zrasla in vidim druge priloznosti za boljso rast.
    Pokerasi smo vecinoma malo bolj nagnjeni k tveganju, kar vsi svarijo da nalozbe v crypto valute so. Sam sem sicer mnenja da trenutno so pravi Paradise in se nekaj casa bojo. Pa kje si ti se videl da skoraj dnevno en coin zraste 100% ali vec in cel market pade za 30% v dnevu etc. Ce kaj dolgcas 100% ni. Vem da kar nekaj Vas je ze v tem svetu in lepo dejmo si pomagat skupaj obogatet.
    Tukaj mislim objavlat vecje trade k jih bom delal. Sledite mi na lastno odgovornost!
    Trenutno moje vecje nalozbe:
    27% verge- je ful zrastel(moje do sedaj dalec najboljsa nalozba), nekaj prodal zdej cakam na ta Wraith ali bo uspeh ali ne,
    20% VEN- to sem verjetno mal prevec rolce not dal planiram zmanjsat hitr,
    12% OMG
    6% BCH
    6% DASH
    5% stratis
    ostali coini so pa pod 5% trenutno.
    To je dost za prvi post uzivajte!
    Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

  • #2
    Kdor trenutno na kripto valutah ne dela 100% v roku meseca dni, ta enostavno nima pojma o trgovanju. In long term (5+ let) bo 90% vseh kriptovalut imelo vrednost 0, ker trenutno je priliv v kriptovalut precej večji od odliva.
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

    Comment


    • #3
      Good luck, bom spremljal! Trenutno je tudi zelo dobra naložba REQ (Request network), zelo dober projekt, ki naj bi dolgoročno zamenjal paypal in kreditne kartice kot sredstvo za plačilo transkacij. Po mojem mnenju ima možnost za zelo lepo rast v letu 2018. Sam sem vložil še v: ICX. XRB, XLM in VEN.

      Comment


      • #4
        Conko si pa naredil skor x50 v mescu ce si v zacetku decembra to kar si reku kupu lol. XRB sem tud sam gledal samo je samo na malih exchangih in me tudi preseneca da je tolk hitr tolk zrastel pri tako malem prometu- 50M prometa a ze 3,5B market cap tole.
        Verge bi moral instinkt poslusat in prodat vecino vcer ja ampak ok se se ucimo
        XLM jih je pa samo 1/7 v obtoku atm, kar je zelo zelo malo.
        Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

        Comment


        • #5
          Crypto Paradise wrote: Zdej upam da mi admini pustijo da za ta blog uporabljam tale nick ne mislim nobenih mahinacij delat, samo lepo nova zgodba nov racun.
          Ker si, kdor si, naj ti bo :P
          Crypto Paradise wrote:
          Conko si pa naredil skor x50 v mescu ce si v zacetku decembra to kar si reku kupu lol.
          Ah, saj veš da večina gre v te "dobre projekte" potem, ko gre zadeva že +x25 Če je 100% yielda je še vseeno odlično, seveda :P
          Malokdo pa dejansko govori o projektih izven Top100 na Market Capu, kaj šele kaj globje
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Crypto Paradise wrote: Conko si pa naredil skor x50 v mescu ce si v zacetku decembra to kar si reku kupu lol. XRB sem tud sam gledal samo je samo na malih exchangih in me tudi preseneca da je tolk hitr tolk zrastel pri tako malem prometu- 50M prometa a ze 3,5B market cap tole.
            Verge bi moral instinkt poslusat in prodat vecino vcer ja ampak ok se se ucimo
            XLM jih je pa samo 1/7 v obtoku atm, kar je zelo zelo malo.
            Vložil sem ob koncu decembra, tako da nekaj profita je, daleč pa od 50x .. Zanimivo bo videti kakšno vrednost bo XRB dosegel, ko bo prišel na Binance. Pričakuje se zopet velika rast, tako da mogoče je zdaj še pametno vložit pred tem mejnikom.
            Po mojem mnenju se bo tudi ETH vse bolj približeval bitcoinu po vrednosti. Za kupovanje altcoinov se vse bolj uporablja ETH, ker je hitrejše in ceneje. Poleg tega ima ETH stable price, je funkcionalen in bi znalo bit to leto ethereuma.

            Comment


            • #7
              Na kateri borzi pa trgujete s kriptoti? Kje je investicija najvarnejša?

              Comment


              • #8
                BitStamp kot "vstopna" borza za BTC/ETH, "šitkoine" pa potem na Bittrex, Binance, Kraken če ne gre drgač, YoBit, HitBTC, ...
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Trg lepo raste mal sem premesal coine(za male %) ce uspesno bomo videli. Odlocil sem se da bom se malo prihrankov dal v crypto.
                  Mam najprej dve vprasanji. Ze obstaja da lahko depositiras preko skrilla, netellerja kam brez da placas sick 5% fee?
                  Je se kaksna dobra opcija za depositirat fiat? Kraken sucks vec napisem spodaj, bitstamp se cakam verifikacijo.
                  No Kraken me je s svojo birokracijo kostal zelo velik kesa saj sem rabil skoraj 1 mesec da sem dejansko prisel do kesa k sem ga depositiral plus ce bi slo vse smooth bi se ene 3x tolk depositiral pol mi je vse dol padl.
                  No bom probal na kratko povedat. Depositiram cakam 5 delovnih dni kesa se vedno no na racunu. Pisem support. Naj takoj povem da support rabil VSAKIC 2 vecinoma kar 3 DNI DA ODPISE NAZAJ! Odgovor da so dobil kes a da nisem pravilno izpolnil obrazec. Posljem SS izpolnjenega obrazca recejo da vidijo da sem prov izpolnil a da ocitno un na banki ni in da morem se verificirat tier 3 ce hocem dobit kes. Se verificiram tier 3 hocejo tier 4. Kle tier 4 hocejo sliko tebe+ osebni dokument + na listu napisan cel esej z podpisom datumov da se vse vidi v glavnem cela stala.
                  V glavnem katastrofa. No pol koncno dobim kes grem trgovat in vse pocasno v pm skoz neki errorji. Ne zmisljujem se da sem order spravil skozi sem povprecno rabil tipkat 10x cel narocilo!!!!!!! Pa kaj takega clovek se ni vidu no. Sem pol vprasal prjatla in pravi da je vsaj ze pol leta tko lol
                  Tako da kraken mocno res mocno odsvetujem ce nocete ze kuj velik zivcev zgubit!!!!
                  Zdej cakam da overijo na bitstamp. Ce bojo prevec casa rabli fuck it bom depositiral kraken zdej sem itak tier4 in se bom pac psihicno pripravil kupit ripple da transferam.
                  Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                  Comment


                  • #10
                    Priporočam Coinbase kot "vstopno borzo". Verifikacija je takojšnja in tudi deposit s kreditno kartico gre brez problema. Tudi stran je pregledna in se hitro znajdeš.
                    Kdor hoče se lahko registrira prek tega linka: https://www.coinbase.com/join/5a1d338e0bd12d00cb8403cf
                    Dobiva oba za 10$ bitcoina, če opraviš transakcijo za min 100$, kar ti pokrije provizije, ki jih plačaš.

                    Comment


                    • #11
                      Za nakup altocionov pa priporočam Binance. Verifikacija niti ni potrebna in ko narediš acc lahko takoj začneš s trgovanjem.

                      Comment


                      • #12
                        Že par dni se skušam upret, sam vsakič ko vidim naslov me prime...

                        Drgač pa že če pišete o kojnih bi blo ql napisat zakaj se vam zdi da je ta naložba dobra. Sam rečt da se ti zdi da bo šou coin gor je čista špekulacija s katero sm se v začetku tut sam lepo speku (kokr se da v kripto zaenkrat, itak gre vse prej al slej gor).
                        Pol se pa naučiš bit skeptik, pa pogledaš nek REQ, pa si misliš eh to verjetn nebo nič, pa vložiš sam 1eth v ico namest da bi se mal bol pozanimal pa več dal not pa se z lambotom vozu naokol konc leta
                        Za laike pa definitvno priporočam investirat v BTC. Če verjameš v kripto je to še vedno najbolj sigurna naložba longterm
                        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                        Comment


                        • #13
                          Ok prodal BCH in DASH oboje mali profit ampak kokr vse raste je meh haha. Su v EOS CVC.
                          Zdej da bi pisal cele romane zakaj mi je en coin vsec sorry tega je dost na internetu bom pisal mogoce samo za tiste k bom vzel vecje poziciji.
                          Trenutno budno cakam da pride na exchange en ICO, ki ce bo sentiment ostal tako dober zna letet hmal. Zelo vsec pri njih mi je zelo dober team, imajo ze res veliko stevilo sledilcev na twiterju, sploh za coin k sploh se se ne trejda. Tako da bom zelo veliko pozicijo naredil v ta coin(odvisno od market capa ko se zacne trgovat).
                          Se malo moje mnenje o exchangih.
                          Sam trenutno trgujem na bittrex https://bittrex.com/ in binance https://www.binance.com/?ref=13803819 (ce se kdo slucajno vclani pod mano najlepsa hvala).
                          Oba sta hitra (tukaj ni pretirane razlike) in oba imata zelo veliko coinov na izbiro, a na uc okol 20% razlicnih.
                          Razlika je v feejih. Bittrex je fixed 0,25%, binance je 0,1% BTC ETH pare in pol manj ali 0,05% ce trgujes z BNB(njihov binance coin ampak zelo malo parov).
                          Binance je se nadlezno da ti fee vzamejo od kupljenega coina in tako recimo ce kupis 100 EOS mas na racunu 99,9 EOS in coine k so vrednost pod 10$(tako nekako sem zasledil do sedaj) lahko prodajas samo celo stevila ETH, BTC pare se pravi prodas lahko 99EOS. Naj bi lahko prodal te malo coine tudi BNB par sam teh je res malo in EOS ni med njimi tako da za nedolocen cas(verjetno bojo enkrat spremenil k bo dost folka tezil) mas pac to na racunu in nic nemors narest!
                          Bittrex svetujem da ne kupujete NEO ker ne placujejo GAS, medtem ko na binance dobivate GAS tudi ce je pri njih.
                          Pol razlike so tudi recimo pri withdrawal feejih, samo to si najlazje pogledate pri njih in primerjate za coin ki Vas zanima.
                          Ko bom imel vec financ mislim uporabljat se kucoin https://www.kucoin.com/#/?r=1ubt7 (ce se kdo slucajno vclani pod mano najlepsa hvala).
                          Je zanimiv k prvi listajo kar nekaj novih coinov k so prisli iz ICOtov(sploh UTRUST se mi zdi obetaven, prej je bil recimo DRGN). Ampak trenutno se premale finance da bi se saem sredstva nalozil in cakam tist special coin za januar.
                          Feeji 0,1% imajo zanimiv referral program 4min. video razlozi kak razdelijo(https://www.youtube.com/watch?v=53dDygI3Gcg)
                          Srecno
                          Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                          Comment


                          • #14
                            Zanima me kako to da nameravas delat vecje trade kot si v prvem postu omenil in se sedaj ko je ripple tik pred tem da ga dodajo na coinbase pohvalis, da si ga ne lastis oziroma si celo vsega pred casom prodal?

                            Comment


                            • #15
                              Sem pa zelo vesel da si odpru temo in da bomo lahko kaksno rekli in eden drugemu namignili kje je kaj potenciala...

                              Comment

                              Working...
                              X