Announcement

Collapse
No announcement yet.

Is Crypto Paradise, lets all get filthy rich :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Double post by mistake.
    Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

    Comment


    • #32
      Kr naredte paniko, lahko ceneje dokupujemo zj
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #33
        Ce je treba iti v pokru skozi downsing, pri kriptovalutah ni treba. Upam, da vse skupaj pade na 10 % danasnje vrednosti in potem skocim na vagon. Slovenski SNC je sel centa al dva na 60 centov, zdaj pa tudi pada
        play wit heart not wit ego

        Comment


        • #34
          zelenizmaj wrote: Ce je treba iti v pokru skozi downsing, pri kriptovalutah ni treba.

          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

          Comment


          • #35
            Btw kjer lahko kupim ethereum z skrillom/nettelerjem
            play wit heart not wit ego

            Comment


            • #36
              zelenizmaj wrote: Btw kjer lahko kupim ethereum z skrillom/nettelerjem
              Js na bitpandi kupim. So pa kr mal ogabni fee-ji
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #37
                Jp,sem že sprobal. Račun imam, zdaj mi samo še povej kaj morem kupit
                play wit heart not wit ego

                Comment


                • #38
                  Hej poker prijatelji.. zanima me če je kakšen ki ima na skrillu 100e... jaz pa mu v zameno posljem za 100e BTCja na wallet njegov.. bi bil kdo tako prijazen?
                  Lp

                  Comment


                  • #39
                    Kakor zdele berm zadne poste.. mi lahko kdo pomaga oz jaz njemu, saj se izogne feeja s strani tržnice :d

                    Comment


                    • #40
                      Ce hoces da ti kdo 100€ tako menja povej v kere coine lahk das, ker da posles 100€ BTCja placas vec kt 10% feeja se pravi ne prsparas lol plus traja lahk par dni haha in bos pol ker bos moral prvi poslat ves jezen ze cez par ur pisal da te je ta pa ta nategnil!
                      Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                      Comment


                      • #41
                        Dolg ni blo updata ker nisem skor nic trajdal. Kar pa sem, sem dejansko se vec skode naredil
                        Recap januarja je bil +4,5%, ampak z danasnjim dnem sem letos ze v minusu Mocna pozicija v VEN me je resila da sem ostal zelen, ostalo je vecinoma vse bilo mocno rdece.
                        Nakazal sem si se eno dozo denarja, ki caka trenutno lepo v fiat. Tiste ki spremljam (in dam nekaj na njihovo mnenje) vecina meni da bo BTC padu pod 8k$, kar bi pomenilo total market cap pod 400B$, preden se mogoce obrne. Tako da kar imam kovancev HODLam, z nakupom novih pa bom pocakal vsaj par dni.
                        Lep pozdrav in srecno!
                        Nism financni svetovalec samo malo pisem traparije :P Srecno

                        Comment


                        • #42
                          Katastrofa januar. Prava apokalipsa. Folk si žile reže. Portfolio je šel gor samo 30%.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #43
                            Dober si če ti je portfolio šou gor tut v januarju
                            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                            Comment


                            • #44
                              http://www.dolenjskilist.si/2018/01/...k_kriptovalut/
                              moj prjatu je šel v biznis...

                              Comment


                              • #45
                                Anubis88 wrote: Dober si če ti je portfolio šou gor tut v januarju
                                Ne vem, ni blo nekaj posebnega. Že ETH je šel več gor kot BTC dol. Največ gor VIBE, del sem ga celo prodal, nisem niti štel zraven.
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X