Announcement

Collapse
No announcement yet.

3-mesce garanja obrestovane!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vse bolj se mi zdi da je kotnik tole nalimal zato da bi kao pokazal da mu HUD kao ne dela , ker tu na sliki ni viden pa še takrat ni mel pa še rush mizo je igral (tu mu kao ne dela) ne zdi se mi smiselno da bi odpru tole temo po 1 tednu in glede na črto se mi zdi da je rahlo bustnil in bi rad stem da zajamra na forumu da sem ga nategnil dobiti denar nazaj.No to je samo moje mnenje...sj zto je forum ane??

    Comment


    • #17
      RUS wrote: Pumpanje ega ? No da ti mal zbijemo

      Pa tud na topsharku je en lep - graf do takrat ko je FTP dovolil trackanje ...
      To je bl : please one time baby
      ta zadeva je full stara ... sej pravim od novga leta se ukvarjam resno z onlinom .. prej pa za zajbancijo in ves dnar šel v pogubo enkrat pred petimi leti sem mel dvih iz ene igralnice 500 ... od tej naprej sem za zabavo filav vse igralnice .. ampak bol malo!
      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

      Comment


      • #18
        dabuu wrote: Vse bolj se mi zdi da je kotnik tole nalimal zato da bi kao pokazal da mu HUD kao ne dela , ker tu na sliki ni viden pa še takrat ni mel pa še rush mizo je igral (tu mu kao ne dela) ne zdi se mi smiselno da bi odpru tole temo po 1 tednu in glede na črto se mi zdi da je rahlo bustnil in bi rad stem da zajamra na forumu da sem ga nategnil dobiti denar nazaj.No to je samo moje mnenje...sj zto je forum ane??
        no vidiš ... uganka dneva rešena !
        Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

        Comment


        • #19
          No kamorkoli pogledam je -

          in to je samo 100 MTT iger ...
          Pokaži celotn graf pa da vidmo.

          Comment


          • #20
            RUS wrote: No kamorkoli pogledam je -

            in to je samo 100 MTT iger ...
            Pokaži celotn graf pa da vidmo.
            za prikaz celotnega grafa lahko uporabiš HM. ta opcija ti dela 100% haha

            Comment


            • #21
              dabuu wrote: [quote=RUS]No kamorkoli pogledam je -

              in to je samo 100 MTT iger ...
              Pokaži celotn graf pa da vidmo.
              za prikaz celotnega grafa lahko uporabiš HM. ta opcija ti dela 100% haha
              100 iger pove največ... kaj pa ostalo?
              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

              Comment


              • #22
                sn mislu, da ne igraš velik onlajn, 100 turnirjev je že velik

                Comment


                • #23
                  ja sej pravim od novega leta imam on-line poker kot službo ... pa grindam !
                  Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                  Comment


                  • #24
                    kotnikdenis wrote: [quote=dabuu][quote=RUS]No kamorkoli pogledam je -

                    in to je samo 100 MTT iger ...
                    Pokaži celotn graf pa da vidmo.
                    za prikaz celotnega grafa lahko uporabiš HM. ta opcija ti dela 100% haha
                    100 iger pove največ... kaj pa ostalo?
                    To pa ti pokaži jst sm ti že dvoje pokazu Če si res hud player in nisi bebček pol to pokaž

                    Comment


                    • #25
                      ja kr letel bom pa pokazal že iščem ... pač pokazal sem, da sem zmagal .. in to je to .. če imam pa minus ali plus je pa moja stvar, jaz že vem kako stvari stojijo ! .. kar si pa drugi mislite je pa vaš problem .. lahko me pa spremljaš, če želiš:P
                      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                      Comment


                      • #26
                        stanić ti si pa zadnji tu gor ko ma kaj za cvilit,lahko pa mu na hitro sfotošopaš en lepi graf pa malo prirediš limite itd.,tak ko si sebi delal..
                        admini v čem je finta bana,če ma človek v naslednji minuti nov nick?
                        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                        Comment


                        • #27
                          če že od novga leta grindaš, je to že skor 5 mesecev polno leakov je v tvojih postih

                          Comment


                          • #28
                            kotnikdenis wrote: ja kr letel bom pa pokazal že iščem ... pač pokazal sem, da sem zmagal .. in to je to .. če imam pa minus ali plus je pa moja stvar, jaz že vem kako stvari stojijo ! .. kar si pa drugi mislite je pa vaš problem .. lahko me pa spremljaš, če želiš:P
                            Pol je blo kokr sm napisal one time baby in pumpanje ega ( bebček obv. ) ..., da bi te pa spremlal ( kolk mi plačaš da to delam :lol: :lol: ) pa na žalost ( srečo ) ne hvala

                            Comment


                            • #29
                              zosoplant85 wrote: če že od novga leta grindaš, je to že skor 5 mesecev polno leakov je v tvojih postih
                              3 mesece MTT-je igram
                              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                              Comment


                              • #30
                                nejc1805 wrote: stanić ti si pa zadnji tu gor ko ma kaj za cvilit,lahko pa mu na hitro sfotošopaš en lepi graf pa malo prirediš limite itd.,tak ko si sebi delal..
                                admini v čem je finta bana,če ma človek v naslednji minuti nov nick?
                                je blo to men namenjeno? ker imam izkušenj s photoshopom...mam ga pa z prodat skrekan.. lol

                                Comment

                                Working...
                                X