Announcement

Collapse
No announcement yet.

3-mesce garanja obrestovane!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pajk wrote: dej dej stanič, pejd rajš grindat tist tvoj mega velik BR, da ne bo treba za nl25 ponarejat HandHistorijev
    A si zihr da je tolk mjhn da ne gre igrt NL25 + Love all RB proje like pajk
    Rolca bo :

    Comment


    • #47
      ti pa si res bolan stanko
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #48
        RUS wrote: [quote=Pajk]dej dej stanič, pejd rajš grindat tist tvoj mega velik BR, da ne bo treba za nl25 ponarejat HandHistorijev
        A si zihr da je tolk mjhn da ne gre igrt NL25 + Love all RB proje like pajk
        hahahahah retard fish,teb pa še tablete nebi pomagale :lol:

        Comment


        • #49
          fish vs pozdravlja :lol: :lol:

          Comment


          • #50
            sm že mislu da sm js talent zarad tega HM...samo vidim da obstajajo tudi extremi.

            Comment


            • #51
              lol, peskovnik z samimi retardiranimi otroci.

              Comment


              • #52
                welcome j-kob :lol: :lol: :lol: S samimi se napiše,ti retardek mali :lol: :lol: :lol:
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #53
                  prvo se nauči maternega jezika ( slovenščine) potem pa govori o retardih hahahha

                  Comment


                  • #54
                    Prvo se nauči smejat, potem pridi na forum. Noben se ne smeje z dvema h-jema. NOREC!

                    Comment


                    • #55
                      A jest to prov razumem, pa so RUS pa dabuu pa kotnikdenis vsi Stanič, a kva?

                      Comment


                      • #56
                        Tiljandur wrote: Prvo se nauči smejat, potem pridi na forum. Noben se ne smeje z dvema h-jema. NOREC!
                        mi je žau ker nimam tak popouen smeh ko ti

                        Comment


                        • #57
                          mihahr wrote: A jest to prov razumem, pa so RUS pa dabuu pa kotnikdenis vsi Stanič, a kva?
                          ja dougčas mu je malo

                          Comment


                          • #58
                            Pejdi se malo spočit, že od jutra si na forumu.

                            Comment


                            • #59
                              kotnikdenis wrote: prej pa za zajbancijo in ves dnar šel v pogubo enkrat pred petimi leti sem mel dvih iz ene igralnice 500 ... od tej naprej sem za zabavo filav vse igralnice .. ampak bol malo!
                              kotnikdenis wrote: ja sej pravim od novega leta imam on-line poker kot službo ... pa grindam !
                              kotnikdenis wrote: a nisi prej rekel, da si mi predn si mi prodal povedal ??? tu je bla zadeva že zaključena ... pač če mi ne dela .. a ti je težko 30$ vrnit ??? AJA ne morš jih ker si drogeraš pa fiksar pa rabiš keš ... sej zastopim, a rabiš še 100$ ? ti nakažem ?? da ne boš rabil ostalih nategovat !! kotnikdenis mam nick na full tiltu .. še 30min maš časa ! pa sploh ne jebem, takih smrdlivcov drogerašov goljufov pedrov, ADMIN čimprej ga livetime banite! lp denis ... zdej pa naprej grindat !
                              kotnikdenis wrote: ja no ti kr bluzi... ob pravem trenutku boš na slamco jedel! sploh ne vem kaj lahko dela tak drek na POKERPRO FORUMO KO NATEGUJE FOLK!!!
                              kotnikdenis wrote: vrjetno nas je več, ko si nam dolžn .. kot pa vas ciganov dola + tega smo pametnejši,lepši in močnejši ...
                              kotnikdenis wrote: a je trgovina prišla do mene me vprašala če bi kupil solato ... js bi se strinjal .. prodala bi mi pa gensko spremenjeno solato!
                              kotnikdenis wrote: pree-flop je blo loose Passive ... na flopo pa tight agressive ... pa foldat ne mislim!!!
                              Tiljandur wrote: Spet ljudje niso prebrali navodil na Prilu.

                              Comment


                              • #60
                                Tiljandur wrote: Pejdi se malo spočit, že od jutra si na forumu.
                                kaj ti gledaš kok H-jev ljudje pišejo in kolko časa so na forumu...get a life.

                                Comment

                                Working...
                                X