Announcement

Collapse
No announcement yet.

3-mesce garanja obrestovane!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nejc1805 wrote: stanić ti si pa zadnji tu gor ko ma kaj za cvilit,lahko pa mu na hitro sfotošopaš en lepi graf pa malo prirediš limite itd.,tak ko si sebi delal..
    admini v čem je finta bana,če ma človek v naslednji minuti nov nick?
    Da veličasni nejc klanjam se ti :lol: :lol: :lol: I love you man :heart: Lohka moj graf z 10 niki gledaš na ptrju :P
    Finta bana je da bana ni ker lohka izvedem tud da jim zrušm cev sajt :lol: :lol: :lol: Sick life :heart:

    Comment


    • #32
      RUS= Stanić
      midva mama mir do 27ega ,saj veš
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #33
        kotnik a tvoj BR znaša nad 50$ po tem ko si zmagal turnir?

        Comment


        • #34
          Nejc kolk morm pa teb dt :P a mava vojno :lol: :lol: :lol: :lol:

          Comment


          • #35
            se umikam iz norišnice,noč
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #36
              lahko noč nejc.

              Comment


              • #37
                Stanič js sem pa tisti ko si ga lahko v portorožu 4ure gledal kk igra med tem ko ti nisi bil: ON TIME BABY tisti večer, pač hočem ti povedat da si že davno bil med gledavci !! ... dabuu midva pa sma končala do ponedeljka, sej veš ko mi moraš dat 30$ da bom potem mel 80$ BR, če ne pa kupi 2 novi sim kartici za telefon za 30$ zarad mene(dobesedno) lahk si pa prišparaš pa vsaj za 10€ nafilaš telefon da neboš rabo prek spleta pisat ko je zastonj!
                Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                Comment


                • #38
                  kotnikdenis wrote: Stanič js sem pa tisti ko si ga lahko v portorožu 4ure gledal kk igra med tem ko ti nisi bil: ON TIME BABY tisti večer, pač hočem ti povedat da si že davno bil med gledavci !! ... dabuu midva pa sma končala do ponedeljka, sej veš ko mi moraš dat 30$ da bom potem mel 80$ BR, če ne pa kupi 2 novi sim kartici za telefon za 30$ zarad mene(dobesedno) lahk si pa prišparaš pa vsaj za 10€ nafilaš telefon da neboš rabo prek spleta pisat ko je zastonj!
                  pokaž life time graf in ne one time baby glede situacije iz Portoroža pa pač cooler ( če sploh veš kaj pomen to ) 3 bet z AA , lose call ss 78s in mu flop pade 569 all in na flopu pač cooler

                  Comment


                  • #39
                    g. Stanič ... ko boš vsaj med top 100 tak turnir pa le prilepita sliko se ne bomo norca delali ... oblubim ), lahko noč vsem
                    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                    Comment


                    • #40
                      ti si pa nakaži za novo baterijo...al pa šparaj za enga psihologa za , ker maš težave z agresijo oz. po mojem mnenju si skrenu

                      Comment


                      • #41
                        sm bil že v Portorožu med top 100 Zakaj ne postneš graf a a a ? skos eno izgovarjanje, ti se profesionalno ukvarjaš s tem ? Thx god for fishes

                        Comment


                        • #42
                          Mam posebej tel. za takšne zadeve, posebej za takšne tičke kot si ti ! ... lahk sem bedak norc skrenu bebček idiot peder, vem pa le da sem pošten in ne goljuf!
                          Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                          Comment


                          • #43
                            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                            Comment


                            • #44
                              dej dej stanič, pejd rajš grindat tist tvoj mega velik BR, da ne bo treba za nl25 ponarejat HandHistorijev
                              <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

                              Comment


                              • #45
                                100 turnirjev je absolutno premalo za nek resn prikaz premagovanja variance,to je 3 dni dela za resnega grinderja...recimo je to lahko 3 ponesrečene nedelje in 6k minusa,kar mi je tut že uspelo
                                @stanič kako pa kaj rolca,kak nov projekt ?

                                Comment

                                Working...
                                X