Announcement

Collapse
No announcement yet.

STAVE 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • STAVE 2013

    ce hoce danes kdo igrati,stave so vecina sigurne,res pa kaksen dan tudi spodleti
    FC Lausanne Sport - FC St. Gallen
    Pick: FC St. Gallen2.05
    Groningen - ADO Den Haag
    Pick: Groningen1.60
    Providence Bruins at Bridgeport Sound Tigers
    Pick: Providence Bruins2.50
    Kamloops Blazers at Portland Winter Hawks (Playoff Game 2)
    Pick: Portland Winter Hawks1.75

  • #2
    vceraj je bil res uspesen dan
    FC Lausanne Sport - FC St.Gallen 2 (1:3)
    Groningen - ADO Den Haag 1 (2:1)
    Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers 1 (3:0)
    Kemloops Blazers - Portland Winter Hawks 2 (0:4)
    lep pozdrav

    Comment


    • #3
      Danes boš pa sigurno spet igral na Providence Bruins. Pa najbrž na češki Zlin, pa Mlado Boleslav. Pa recimo še Rangerse..sem dobro napovedal?
      "Money won is twice as sweet as money earned"

      Comment


      • #4
        malogar wrote: Danes boš pa sigurno spet igral na Providence Bruins. Pa najbrž na češki Zlin, pa Mlado Boleslav. Pa recimo še Rangerse..sem dobro napovedal?
        nevem ,ker se nisem dobu parov
        ti javim ,ko dobim

        Comment


        • #5
          malogar wrote: Danes boš pa sigurno spet igral na Providence Bruins. Pa najbrž na češki Zlin, pa Mlado Boleslav. Pa recimo še Rangerse..sem dobro napovedal?
          zdajle dobu,a si se narocu pri njem

          Comment


          • #6
            Lahko tud tako rečeš.
            "Money won is twice as sweet as money earned"

            Comment


            • #7
              malogar wrote: Lahko tud tako rečeš.
              danes je blo mal pozno.tri sn placu normalno una ,ko je bla pa 3,4 kvota sm pa live placu ,ker se je ze zacela

              Comment


              • #8
                malogar wrote: Lahko tud tako rečeš.
                Hah, iz kje jih pobira njegov "bookie"?

                Comment


                • #9
                  fantje ne nasedat,mene največjega idiota je že vložo
                  na grobo povzetek,zasebno prodaja naštimane,kupljene tekme,ki so v bistvu glavni derbiji in prve lige,prvi par je že šlo mimo da bolj ne more it
                  razlaga podrobno sledi ko bom mel čas,ker je kr za napisat ,v glavnem da ne bo še kdo nafukal pa to ,vprašanje kolk jih je nasedlo,jaz sn pa tak standardno zraven pri nategih ,davek na idiote pa to more bit
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #10
                    V glavnem ja. nočem obtoževat na pamet,ampak ko bom vse napisal si naj vsak svojo mnenje ustvari,če upravičeno pišem ta post al ne, v končni fazi se mi nikoli ni problem javno opravičit al pa bilokaj. vnaprej priznam,da sn sam kriv in vlki idiot,ker me po vseh nategih še vedno vloži vsak ,ki ma pet minut časa,tak al drugače
                    povedal bom iskreno tak ko je na stvari,lahko določene stvari dokažem tudi s screenshoti sporočil,če treba,ta post pa pišem predvsem zato,da ne bo še kdo vložen tak al drugače.
                    No,včeraj mi je podmornica pisal na privat ,da mi ponuja za 100eurov na starse kupljen/naštiman/100% par in da je ponudbo poslal še pjeru,droju in še enemu in sn mislo,če je pjer zraven pa to bom pa pač probal in sn seveda shipno stotko še predn sn sploh vprašal pjera pa droja kak je na stvari ,jaz idiot naivni pač ..
                    in včeraj potem kao ni dal para ,ker bo dal danes in sta prišla privat dva para.jaz pa lepo na pijači prek telefona čakam na para in ju dobim in rečem naj mi stavi kr oba če je stoprocentno naštimano pa to. in potem ko pridem do compa komaj vidim da je prvi par feyenord-vitesse (x 2 100%) derbi leta za visoka mesta,drugi par pa prva španska liga osasuna -real sociedad 2 (petnajst minut do konca je trenutno 0:0 ) .. v glavnem valda mi je takoj blo jasno,da sn plačal 100ko za kurčevo predvidevanje ne pa za naštimano tekmo.sreča v nesreči pa je ta,da ker trenutno nimam nič na skrillu sn ga proso naj 300 eurov založi namesto mene in dobi jutri oz. odšteje od dobitka. vmes sn ga proso za ime priimek ,telefonsko in dobil neko ime ,telefonske pa ne,ne ve je na pamet ,kasneje pa ga telefon zajebava ..ko sn mu reko naj pošlje screenshot za stavo ,ki bi jo on naj plačal v mojem imenu je prvo reko da ne zna naret tega,čez par ur pa poslal screenshot s tema dvema paroma z vložkom plus dobitkom,brez vseh kod itd. v glavnem isto kot nič ob tem pa reko da naj pošljem njegovemu kolegu na starse 50 eurov kar na srečo nisn naredo..
                    no,ko sn vido da gre tekma v kurac sn mu napisal svoje in mu povedal,da nisem plačal derbija leta ,ampak 100% naštimano tekmo,ampak če mi naredi screenshot z vsemi podatki kodo itd. mu vseeno pošljem preostalih 200eurov,ker 100 bi naj dobil nazaj če ne gre skozi ..on pa me je šokiral in napisal da mu je žal da ni šlo skozi in da mu ne rabim pošiljat čisto nič razn prej omenjenih 50 eurov kolegu na starse,ki ga mimogrede niti topshark ne najde,verjetno na novo narejen account plus tega mi celo vrne nekaj dnara če sociedad zmaga
                    zanima me če je še kdo bil tak neumn kot jaz,tokrat me je stalo 100 eurov pa še to bi v bistvu mogo dobit nazaj al ?,malo je zakomplicirano vse skupaj,ampak ja,lahko bi še kaj dodal pa to. v glavnem ne bit neumni/pohlepni itd.
                    p.s. obe 100% tekmi sta šli mimo
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #11
                      Osasuna
                      0 - 0
                      Real Sociedad

                      Comment


                      • #12
                        Kaj ti naj recem-opravicu sem se ti,tudi jaz sem bil siguren ,da gredo tekme cez kot so mi zagotovili.Na koncu imam jaz najvecji minus od vseh.Poleg tega ,kar sem vlozil jaz ,sem stavil tudi za tebe 300 eur.Pa kaj naj zdaj naredim, razen tolazbe ,da bo drugic bolje.
                        Drugace pa ni bil namen neki nateg,kot omenjas.Jaz vsak dan ,kaj stavim so pac porazi in zmage
                        se enkrat-oprosti in vec srece naprej

                        Comment


                        • #13
                          1. lol
                          2. seveda sem tud sam vlki idiot,lahko bi prevero pomembnost tekme itd. bilokaj,ampak si me glih dobo na levi nogi ko nisn mel dostop do compa ne dolgo pred tekmo in sn pač zaupal
                          3. obljubo si mi 100% naštimano/zmenjeno/kupljeno tekmo ne pa derbi leta in prvo špansko ligo
                          4. dokaži da si vplačal dnar ,skor ziher nisi vplačal oz. če bi slučajno dobil te tak več ne bi blo za najt (spet jaz epski bumbar)
                          5. več sreče bom razumel kot izogibat se takim vloženkam
                          6. čakam sto eurov na starse pa makar jih šenkam človeku pod mostom, ker nisn dobil tega kar sem plačal .
                          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                          Comment


                          • #14
                            Hahaha..saj nevem če bi komentiral sploh. Naštimane tekme v 1. španski ligi in 1. nizozemski? Pa lepo vas prosim no. Nejc, sem mislu da si že imun na te bedarije. Sploh nisem vedel, da je podmornica želel tako zaslužiti z vami. Te pare, ki jih je nalimal v 1. post so od enega servisa in nima s temi "naštimanimi" tekmami nič. Verjetno pa je hotel nekaj zaslužit, ko ste videli da so šle vse štiri skozi.
                            Pa dajte si že zapomnit, da mi, navadni smrtniki, ne bomo nikoli imeli dostopa do kupljenih tekem. Ja, to se dogaja, a vseeno ne v takem obsegu, kot to vsi nateguni prodajajo. A takrat ko se zgodi, se ne razve v takem obsegu, da vsak drug kreten na FBju to prodaja. Pozabite na "naštimane" tekme, pa igrajte stave s potrpežljivostjo in pametjo ali pa se ne it tega špasa.
                            "Money won is twice as sweet as money earned"

                            Comment


                            • #15
                              mah tak fejst me je sram,da sn nasedo da bi se najrajši v zemljo pogrezno. . zdaj mi bo pa še občutek dajal ,da sn mu še jaz dolžn 200 eurov LOL. a ko mu napišem naj nardi print screen pa mi reče da je ok,da nisn nič dolžn,razen seveda dodatnih 50 kolegu na starse hahaha.pišem pa tak samo zaradi tega,ker vem da je zasebno na ful aktivn in pitaj boga kolk krat po sto eurov smo mu dali idioti in da se to prepreči.
                              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                              Comment

                              Working...
                              X