Announcement

Collapse
No announcement yet.

STAVE 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    andraz wrote: [quote=podmornica]jaz imam vlozek 20 € na tekmo trenutno stanje vlozenih 4680 €,dobljenih 7482€ plus 2802 € za 13 tednov kolker igram Zaenkrat sem ful zadovoljen,moral bi edino mogoce povecati vlozek na 50 €,da bi vec zasluzil,vendar strah je gospod
    podmornica wrote: Drugace sem pa res skoraj jurja pusno in ka naj zdaj,neham spilat.Normalno da bom igral naprej.Vi tud pusnete v pokru ko mate slab dan,pa pol igrate dalje.
    Bullshit.
    ps: podmornica, kako zdej z uno hišo za 100k? Je kej napredka?
    ne vem al je dobla kupca al ne .nisem nic govoril z njo.

    Comment


    • #32
      podmornica wrote: [quote=andraz][quote=podmornica]jaz imam vlozek 20 € na tekmo trenutno stanje vlozenih 4680 €,dobljenih 7482€ plus 2802 € za 13 tednov kolker igram Zaenkrat sem ful zadovoljen,moral bi edino mogoce povecati vlozek na 50 €,da bi vec zasluzil,vendar strah je gospod
      podmornica wrote: Drugace sem pa res skoraj jurja pusno in ka naj zdaj,neham spilat.Normalno da bom igral naprej.Vi tud pusnete v pokru ko mate slab dan,pa pol igrate dalje.
      Bullshit.
      ps: podmornica, kako zdej z uno hišo za 100k? Je kej napredka?
      ne vem al je dobla kupca al ne .nisem nic govoril z njo.
      ce pa sprasujes glede stav sem pa ze presaltal na 50 eur .
      vceraj pa sem mislil ,da je res nastimana tekma in sem igral vec.

      Comment


      • #33
        Podmornica je kralj, navkljub vsem nategom, je še vedno eno ribo našel. :lol:
        Sorry Nejc, samo si pa res radodaren z svojimi evri, upam da ne greš brat teme hepi, hepi, hepi, tam so mal večji vložki..
        TILTLESS!

        Comment


        • #34
          pravzaprav je en razlog, zakaj bi janezkom povedal tip za naštimano tekmo.
          se dogovorim, da igrajo neodločeno, dam polovici janezkov tip na 1, drugi polovici na 2, meni pa kvota na x zraste, pa zaslužim več, kot bi normalno.....
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #35
            ja ja,res sn idiot,priznam še osmič. vsake tolko pač še vedno hočem verjet v poštene ljudi ,ampak sn nafukan skor vedno
            gre se pa še vedno zato,da me je olupal za sto kr z nekim njegovim zmišljenim tipom in brez da bi sploh stavo.
            maliprofi saj tebe pa je slevin vložo pa še verjetno marsikdo ,tak da nisi primern za pametovanje pa to
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #36
              slevin me je, ampak to je bil stejk, pa za 25 ojrof.....
              sicer pa ne bodi tako oster proti samemu sebi, ni idiot vsak, ki se da nategniti, prej naiven.
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #37
                SoulCrew wrote: Podmornica je kralj, navkljub vsem nategom, je še vedno eno ribo našel. :lol:
                Sorry Nejc, samo si pa res radodaren z svojimi evri, upam da ne greš brat teme hepi, hepi, hepi, tam so mal večji vložki..
                kam pošljem ?
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #38

                  tak nekak me je vložo
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #39
                    nejc1805 wrote: [quote=SoulCrew]Podmornica je kralj, navkljub vsem nategom, je še vedno eno ribo našel. :lol:
                    Sorry Nejc, samo si pa res radodaren z svojimi evri, upam da ne greš brat teme hepi, hepi, hepi, tam so mal večji vložki..
                    kam pošljem ?
                    daj se te meni 50 bos hapi celo leto dobro bi bilo na PS scotty piipen

                    Comment


                    • #40
                      si je kdo upal danes poknit kaj na Barcelono, glede nato, da ima po 10 letih kvoto 3,40 ?

                      Comment


                      • #41
                        Seveda
                        ..........

                        Comment


                        • #42
                          Opa
                          ..........

                          Comment


                          • #43
                            a je bla ta tud kupljena 4:0

                            Comment


                            • #44
                              meni je žal, da sem na Bayerna poknil samo 20 ojrof.
                              pa 10 ojrof na nemški finale
                              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                              Comment


                              • #45
                                podmornica wrote: a je bla ta tud kupljena 4:0
                                Ne, mal poškodb, slaba forma barce, bayern pa veliki favorit te tekme, tko da je kr blo po napovedih ampak učas greš mal pogemblat.

                                Comment

                                Working...
                                X