Announcement

Collapse
No announcement yet.

STAVE 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kaj govoris bedarije,da sem jih nevem kolk nategnu.Sem ti povedal ,da ste stirje dobili ponudbo.Pac sem jaz tudi izpadel bedak ,ker sem mislil da so tekme nastimane.nNaj se javijo ,ko govoris kolk je nategnjenih.Sploh pa se ne mislim nekaj kregat ,zaradi tega.ker se mi enostavno jebe.Pac ni sla tekma cez .Javte se kolk sem vas nategnil
    lep vecer

    Comment


    • #17
      naredi print screen oz. pošlji kodo od listka ki si ga vplačal za mene .zakaj bi nekdo šenkal nekomu,ki ga ne pozna 200 eurov ,ker pač ni šlo skozi ? bolj možno je to,ker si se bal da bom javno povedal kak je na stvari in je boljše meni kao pustit 200eurov,da bom vesel in tiho,ker si mi kao šenkal 200,v bistvu pa vložo v osnovi za sto plus tega če bi bil jaz še večji butl in ti verjel na besedo in mel dnar na skrillu bi pa komot jurija pušno . 13x sn ti reko v zadnjih dveh dneh da mi daš cifro,da si nardiš skype ,da me pokličeš ,vse kaj sn dobo je blo en kurčev sms iz neta da te telefon jebe . naj se javijo tisti,ki jim je blo ponujeno,ker idiotov ki so nasedli kot sem sam tak res ni dosti.
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #18
        In pol se zgovarja da je sam štirim povedal. In kaj ima to veze..tudi če bi samo enemu bi bil nategun. Tud Hriberšek ni vzel milijona ampak samo 650 tisoč..pa to ne spremeni kaj veliko. Si pa lepo izpeljal vse skupaj, to ti je treba priznat.
        "Money won is twice as sweet as money earned"

        Comment


        • #19
          Pa vi niste normalni.Zato ker sem dal informacijo naprej sem nategun zaradi 100 eur
          Ce bi pa stavo dobili pol bi pa bil najvecja faca ,ko bi nejc 1700 eur vzel.
          HVALA

          Comment


          • #20
            malogar wrote: In pol se zgovarja da je sam štirim povedal. In kaj ima to veze..tudi če bi samo enemu bi bil nategun. Tud Hriberšek ni vzel milijona ampak samo 650 tisoč..pa to ne spremeni kaj veliko. Si pa lepo izpeljal vse skupaj, to ti je treba priznat.
            Stirimi sem pa povedal zato,da se ne bi razvedelo,ker sem resno mislil da je nastimano

            Comment


            • #21
              Resno si mislil da je naštimano? Pol si dal vsaj jurja gor najbrž?
              "Money won is twice as sweet as money earned"

              Comment


              • #22
                Feyenord -Vitesse v boju za ligo prvakov si mislo ,da je naštimano ? prva španska naštimano ? saj pravim,jaz sn mel to nesrečo da sploh nisn prek telefona vredi prebral,ker če mi rečeš da je naštimano me tak ne zanima kdo igra,ker je vseeno in sn ti v onem trenutku pol ure do tekme samo odpisal da založiš pa staviš.kaj ti je reko,da feyenord nima dovolj vlkega štadiona za v ligo prvakov in bojo pustli tekmo ? raje povej,da nisi prodal naštimane tekme ,ampak kr dva tipa izmed onih 100 za katere plačuješ 25 eurov meni za 100eurov
                podmornica wrote: Pa vi niste normalni.Zato ker sem dal informacijo naprej sem nategun zaradi 100 eur
                Ce bi pa stavo dobili pol bi pa bil najvecja faca ,ko bi nejc 1700 eur vzel.
                HVALA
                če pa me nisi nategno ,če si mi še šenkal 200e. ti si celo junak te zgodbe
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #23
                  Saj ti je Malogar povedal ,kere pare nam je poslal un za 25 eur.Drugace sem pa res skoraj jurja pusno in ka naj zdaj,neham spilat.Normalno da bom igral naprej.Vi tud pusnete v pokru ko mate slab dan,pa pol igrate dalje.

                  Comment


                  • #24
                    pri takem minusu in ko se ti jebe naj ti še ne bo onih sto nazaj na starse za shipnit pretežko,da bo fer pa to.
                    pa koda listka itd. še je vedno dobrodošla
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #25
                      ojojoj prodana tekma za 100 ojrof? to zihr kaka dojava iz facebooka ne nasedat, ce bi reku 10k eurov pa bi slo za italjane (tut serie a) bi se vrjel, sam zakaj bi nekdo prodal namesceno tekmo za 100 eur? bookijev je morje, če ma info pa če da na usak bookie po 200 eur na tekmo bo bogatejsi za 1m
                      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                      Comment


                      • #26
                        Tko no sicer nisem mel nič pri temu, ampak shipnit iz prve 100€ nekomu (sploh na tem forumu ), ki še 1 mesec ni registreran na forumu brez, da bi kdorkoli garantiral zanj. Nejc no, come on ni sam za poker igrat glava.

                        Comment


                        • #27
                          organizirite piknik pa dam 100 € od nejca pa 100 € mojih,da ne bo kake zamere .
                          sem se pac najebal in verjel ,da je nastimana tekma.nekej tekem je slo cez ,te ko bi pa mogle pa ne
                          zal mi je ,da je tk izpadl.Tud jaz sem nasedel(parkrat ko mi je prodal je trofu,zdaj pa cista katastrofa.
                          Dobro da me je hokej mal iz dreka potegnal

                          Comment


                          • #28
                            šipn ti men prvo 100€ na starse, pol ti pa jst takoj 200€ nazaj.
                            You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                            Comment


                            • #29
                              nejc, sicer ti večinoma dam prav, ampak tukaj si kriv sam.
                              nekdo, ki ga sploh ne poznaš, ti da tip na naštimano tekmo, ti mu daš 100 ojrof. Na srečo nisi doma na compu in mu ne moreš dati še 300 in potem, ko si nategnjen, pa jokcaš, kako si nategnjen.
                              Mene bi bilo sram napisati sem gor, da sem bil nategnjen na tako poceni način.
                              Kot je nekdo že napisal:
                              a ti res misliš, da bo nek navadni janezek dobil tip za prodano tekmo?
                              Navadni janezki niti za tekmo 3. medobčinske lige Ptuj (to je tista, iz katere ne moreš izpasti, ker nižje ne gre), ne izvedo pred tekmo, da je naštimana, ampak mogoče 3 dni po koncu tekme, ne pa neko 1. špansko ali nizozemsko ligo....
                              Glede na to, da veliko visiš na tem forumu, bi človek mislil, da si videl zapis Biaggiota, ki je nekje napisal približno takole:
                              Pričakovati, da bodo drugi pošteni do tebe samo zato, ker si ti pošten do njih, je enako, kot če bi pričakoval, da te lev ne bo pojedel samo zato, ker ti ne boš njega.
                              Počasi preberi, pa razmisli, kaj je hotel s tem povedati.
                              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                              Comment


                              • #30
                                podmornica wrote: jaz imam vlozek 20 € na tekmo trenutno stanje vlozenih 4680 €,dobljenih 7482€ plus 2802 € za 13 tednov kolker igram Zaenkrat sem ful zadovoljen,moral bi edino mogoce povecati vlozek na 50 €,da bi vec zasluzil,vendar strah je gospod
                                podmornica wrote: Drugace sem pa res skoraj jurja pusno in ka naj zdaj,neham spilat.Normalno da bom igral naprej.Vi tud pusnete v pokru ko mate slab dan,pa pol igrate dalje.

                                ps: podmornica, kako zdej z uno hišo za 100k? Je kej napredka?
                                FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                                Comment

                                Working...
                                X