Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo bi rad povedal,da si izbral skoraj najslabšo stavnico na svetu,kjer je index krepko čez 120 (ponavadi) ,kjer se zgodi tudi da pride do 140.Na internetu je povprečje 108-110.(veliko boljše ).Vidim da igraš po tri tekme.Najbrž zato ker je na ŠL ponavadi minimum tri
    Ljudje,ki živijo od stav igrajo singole in to ne proti stavnici,temveč proti igralcu.to pomeni da počaka da rulja igra na eno kvoto,kjer se istočasno ta niža in ona druga pa viša.( ne kakor na ŠL)In ko le ta prebije matematično vrednost se pojavijo profiči in to odigrajo.Zgleda čudno,ampak stavnice rabijo take profiče da jim balansirajo stavni denar.Upam da si vsaj malo razumel,saj so to osnove stav.Sicer pa vidim da igraš za majhen denar in če si športni fan in te ti listki še bolj pritegnejo k TV in livescore je to super.Pač en hobi več.Sicer pa ti želim čim več uspeha in upam da boš zlomil matematični izračun

    Comment


    • Rezultati day 3
      dobitek = 0,00 €
      trenutno stanje = 94,34 €

      tenis = 1-0 - 100%
      košarka = 5-3 - 60%
      nogomet = 15-13 - 54%
      rokomet = 0-3 - 0%
      hokej = 3-2 - 60%
      uspešnost = 24/45 - 53%

      Comment


      • Day 4
        banka = 94,34 €
        vplačilo = 2,50 €
        trenutno stanje = 91,84 €

        Comment


        • Lep pozdrav vsem,
          skupno bom odgovoril na komentarje in nebom citiral posameznike.
          Hvala vam za vse nasvete ter pripombe ampak bom ostal še vedno pri začrtanem projektu! Zakaj? - Zato! Vem, da je športna loterija oderuška ampak mi je enostavno najboljša saj nerabim dat nobenih podatkov. Samo izpolnim košarico in usput ko grem v službo mi na petrolu oz. pošti izpišejo listke tako, da se ne rabim jajcat s karticami in podobnimi rečmi. Vem, da je najbolje odigrati single saj so jih stavnice najkasneje uvedle in so najprofitabilni ampak skratka se mi neda igrat single in pika. Poleg tega nimam časa se ukvarjat s stavami cel dan saj poleg sluŽbe in pol imam še enainpol letnega pubeca s katerim se morm ukvarjat. Ko izpolnim listek oz. zberem tekmo gledam zadnjih 5 odigranih tekem ter malo po občutku. Projekt pa je nastavljen več kot zguba časa kot kaj drugega in če mi bo uspelo kaj večjega narediti iz tega ( izpolniti projekt ) bom z blejsko kremšnito organiziral 1000€ added poker turnir na bledu kjer bo žurka do konca. Vkolikor mi ne bo uspelo ustvariti začrtan cilj pa ko ga jebe. Sem se imel vsaj fajn ter v 2 mesecih zgubil 100€ kar ni neka katastrofa. Poleg tega pa se ne sekiram če je na kaki stavnici 0.2 kvota večja os šl saj ko grem na pivo niti ne gledam če je kje pivo 1,90 al 2,30€.
          Lep dan vsem pa dosti uspeha za mizami - jast nimam časa
          LP

          Comment


          • stvnicar wrote: Lep pozdrav vsem,
            skupno bom odgovoril na komentarje in nebom citiral posameznike.
            Hvala vam za vse nasvete ter pripombe ampak bom ostal še vedno pri začrtanem projektu! Zakaj? - Zato! Vem, da je športna loterija oderuška ampak mi je enostavno najboljša saj nerabim dat nobenih podatkov. Samo izpolnim košarico in usput ko grem v službo mi na petrolu oz. pošti izpišejo listke tako, da se ne rabim jajcat s karticami in podobnimi rečmi. Vem, da je najbolje odigrati single saj so jih stavnice najkasneje uvedle in so najprofitabilni ampak skratka se mi neda igrat single in pika. Poleg tega nimam časa se ukvarjat s stavami cel dan saj poleg sluŽbe in pol imam še enainpol letnega pubeca s katerim se morm ukvarjat. Ko izpolnim listek oz. zberem tekmo gledam zadnjih 5 odigranih tekem ter malo po občutku. Projekt pa je nastavljen več kot zguba časa kot kaj drugega in če mi bo uspelo kaj večjega narediti iz tega ( izpolniti projekt ) bom z blejsko kremšnito organiziral 1000€ added poker turnir na bledu kjer bo žurka do konca. Vkolikor mi ne bo uspelo ustvariti začrtan cilj pa ko ga jebe. Sem se imel vsaj fajn ter v 2 mesecih zgubil 100€ kar ni neka katastrofa. Poleg tega pa se ne sekiram če je na kaki stavnici 0.2 kvota večja os šl saj ko grem na pivo niti ne gledam če je kje pivo 1,90 al 2,30€.
            Tako mi je všeč.Jst dampa na vsakega igralca,ki se udeleži turnirja dve pive.Navijam zate
            Lep dan vsem pa dosti uspeha za mizami - jast nimam časa
            LP

            Comment


            • zmenjenoi
              ti dva pira, jast 1000€ added, pokerpro pa eno kremšnito

              Comment


              • Se opravičujem, ker si sposojam temo, ampak me vseeno zanima če bo kdo stavil na tole k smo glih na poker forumu:

                Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                Comment


                • lepo si razložo situacijo stvnicar
                  bosko ti pa daj da bo lamb zmagal
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • tale listek je za stavo kdo bo prvi izpadu... :P
                    Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                    Comment


                    • jaaaa vem,jaz ti pravim,da najdi stavo na zmago pa daj na jagnjetino
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • ...projekt umru...?

                        Comment


                        • +
                          tomorrow is a new beginning
                          dont need to explain anything!
                          hello to everyone!
                          cya

                          Comment


                          • Aja glede tvojih stav, se mi zdi, da bi lahko odigral mal večje kvote, če že igraš 3 tekme in celo kakšno tekmo več. Js osebno bi igral od 3-5 tekem, od tega 2 listka po 3,4,5 in v vsakega vložiš 0,5€.
                            Lp

                            Comment


                            • Day 1
                              banka = 000,00 €
                              vplačilo = 2,50 €
                              trenutno stanje = -2,50 €

                              Comment


                              • Komentar listka
                                1. Tekma - ljubljancani se bodo najedli lepinje ter cevapov in wc v dvorani bo na pune zaseden, gladka zmaga sirokega
                                2. Tekma - ibro bo ze poskrbel za red in mir - 1:1
                                3. Tekma - mislim, da bodo indijanci znali ukrotiti hawkse
                                4. Tekma - saj veste, nula neizbezna se posebej med tednom
                                5. Tekma - odigral po statistiki ceprav me je savenhoff vedno zj....
                                6. Tekma - mislim, da olimpija nebo imela tezav s porazom
                                7. Tekma - nevem zakaj nisem nulo odigral
                                8. Tekma - avstrici, karlovacko, puna dvorana fanaticnih hrvatov - neprecenljivo za medvescak
                                9. Tekma - rondo bo ze poskrbel za trojni dvojcek ter zmago Bostona
                                10. Tekma - ?
                                11. Tekma - poslusal Planinca
                                12. Tekma - Bynum!!!
                                13.- 15. Tekma - pustimo se presenetit
                                Lp

                                Comment

                                Working...
                                X