Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

    Lep pozdrav vsem poker projevcem in ostalim obiskovalcem!
    V tej rubriki bom updejtal dnevno moje stavniške podvige. Cilj je enostaen - s pomočjo sistema poskusiti zaslužiti 30k v enem letu iz 100tih €. Vsi boste zmajali z glavo in si mislili - še eden od mnogih.... No iskreno upam, da bom zadovoljil svoje apetite in pokazal ŠE tukaj, da lih ni nemogoče. Blog bom imel za eno vrsto motivacije.
    V spodnji objavi bom dodal še sliko ciljev bankrolla po dnevih.
    Kako poteka sistem nebom razlagal - če bo kdo hotel vedeti naj mi čez nekaj časa napiše PM-
    No dosti besed - jutri se prične projekt in ....

  • #2
    veliko sreče

    Comment


    • #3
      optimist :P :P

      Comment


      • #4
        Možnost pri glasovanju bi mogla bit: Če mi rata ti častim pir SREČNO :club:

        Comment


        • #5
          Če slučajno mislš na sistem podvajanja uložka ti bo teško ratal.

          Comment


          • #6
            imaš pm
            ..........
            <a href="http://www.tekmovalen.si"></a>

            Comment


            • #7
              Glede na veliko število matematičnih genijev, ki vsak dan odkrivajo statistično proftabilne stavne sisteme bi človek pričakoval, da bo večina stavnic hitro ugasnila...
              Kako si pa naredu sistem? S pomočjo programske opreme? Kaj si pa uporabil, spss? Matlab? Wolfram Mathematico? Količina vhodnih programov? čas računanja?
              [x] sarcasm mode on
              I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

              Comment


              • #8
                sirfredon - thnx
                denko88 - vedno optimist
                amaterox - tebi častim gajbo pira
                winer76 - nisem padu s hruške ))
                nperkooo5 - bom pogledal
                sleepyidiot - nažalost nimam AI - only human resorsis sistem pa nebom objavljal

                Comment


                • #9

                  no, kot obljubljeno sem objavil še moje cilje po dnevih ...

                  Comment


                  • #10
                    Veliko sreče ti želim...pa upam, da boš kakšen stavni tip tud objavu

                    Comment


                    • #11
                      ko vidiš cilje po dnevih je easy game..vprašanje je samo,če se boš držal tak ko treba vsega kaj si si zadal,da ne boš tiltal vmes al pa zgubo potrpežljivost..na prvo žogo bi reko,še en stavni bolnik,če boljše pomislim pa zdaj ko sn vido tabelo pa ti celo lahko uspe..
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • #12
                        Problem bo nastal ko te bodo stavnice začele limitirat, če boš seveda uspešen razen če boš igral na azijskih oz. na tistih, ki nimajo limitov na posameznike.

                        Comment


                        • #13
                          hrenovka wrote: Problem bo nastal ko te bodo stavnice začele limitirat, če boš seveda uspešen razen če boš igral na azijskih oz. na tistih, ki nimajo limitov na posameznike.
                          sprtna loterija oz. avstrijski aparati - cash in hand

                          Comment


                          • #14
                            Day 1
                            banka = 100,00 €
                            vplačilo = 2,50 €
                            trenutno stanje = 97,50 €

                            Comment


                            • #15
                              Sistem je, da igraš 3 na listek, 5 listkov, 2/5=+ ?

                              Comment

                              Working...
                              X