Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tiljandur wrote: Sistem je, da igraš 3 na listek, 5 listkov, 2/5=+ ?
    NOPE

    Comment


    • #17
      stvnicar wrote:
      no, kot obljubljeno sem objavil še moje cilje po dnevih ...
      Dobra ti je tale tabela...črno na belem....vbistvu sploh ne vidim varijante, da ti ne uspe

      Comment


      • #18
        10% vsakih 6 dni brez down days. Excellent !! Mladost je norost.

        Comment


        • #19
          Podobn sistem, k sem si ga jest zadal, k sem stavu na šihtu ponoč - tri nule (kvota 4) na NHL pa 1 EUR vplačila, ni vrag da mi enkrat na 64 listkov ne bi uspel No, pa sem prej obupal, preden bi mi uspel Ni kej, na papirju fajn zgleda, samo tud pri pokru je podobno - ko si v upswingu in si rečeš 'poker je pa ja izi, sej ne rabim po 5 BI na dan plusa delat, dost je 1 na dan, pa bom konc leta mu par tisoč evrov..."

          Comment


          • #20
            V dnevih 336-366 naj bi zaslužil 13k€. A se ti ne zdi to mal nerealno?
            Pa še zanima me zakaj ne stavljaš na keri drugi stavnici, kjer maš višje kvote. Glede na to da nameravaš odigrat veliko tekem se mi zdi da bi se ti kar poznalo...

            Comment


            • #21
              če to rata pol bom sam še stave igrou!
              Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

              Comment


              • #22
                Ej a maš rakeback na e stavah da tu igraš?
                To stavnico bi mogli vsi bajkotirat, da bi šla na kant kr imajo sramotno nizke kvote! Zj še pa pou dobičeka, k ga naredijo hočejo odvzet invalidom kot je bila stalna praksa loterije slovenija in ga stlačit u svoj žep.
                Tko da če boš tle igral si že zaj zgubu in ne šele čes 3 tedne (tok časa ti maxsimalno dam za ta projekt pred propadom )
                Drugač pa v anketi glasujem za - vsako tele ma svoje veselje

                Comment


                • #23
                  zdj vem zakaj js pušim na stavah; nimam tabele..

                  Comment


                  • #24
                    DAY 1 - REZULTATI

                    en listek šel skozi - 1,88 €
                    BANKA = 99,38 €
                    USPEŠNOST - 8/14 - 57%

                    Comment


                    • #25
                      Day 2
                      banka = 99,38 €
                      vplačilo = 1,88 €
                      trenutno stanje = 97,50 €

                      Comment


                      • #26
                        real te je zj......
                        sicer pa, fantje dragi, zakaj takšna negativa???
                        fant si je naredil nekakšne izračune, mu je pokazalo, da se gre skozi, sedaj pa bomo videli, če bo zadeva uspela v praksi.
                        če ne bo, ga bomo raztrgali, ter pametovali, da smo itaq vedeli, da mu ne bo uspelo, če mu uspe, pa ga bomo trepljali po rami in mu pisali kakšen car je in da smo itaq vedeli, da mu uspelo, istočasno pa škrtali z zobmi.......
                        sicer pa en primer o teoriji in praksi:
                        saj vsi poznate WD-40?
                        A kdo ve, zakaj ima takšno ime? WD-40?
                        WD-40 je kratica za water displacment, experiment 40.
                        Torej je možakar naredil kar 39 eksperimentov, preden mu je štiridesetič uspelo.....
                        Pa je bil znanstvenik, stvnicar pa ni matematik, pa bo pač rabil 80 poskusov, preden mu uspe......
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #27
                          REZULTATI DAY 2!
                          KATASTROFA

                          USPEŠNOST - 9/17 - 53%
                          Svaka čast mali profi )) WD - 40 - ))
                          jast tud nevem zakaj toliko negativnih misli - saj po eni strani sem pričakoval po drugi pa ne toliko.Že dosti jih je probalo z različnimi projekti na pokerpro ( eni uspešni eni ne ) in sem eden od tistih, ki nekaj poskuša. Vkolikor mi ne uspe pa kot pravi mali profi me pol raztrgajte ne pa ubijat moralo že po prvem dnevu. Preveč bluzim ali pač...

                          Comment


                          • #28
                            take in podobne projekte fura več al manj vsak. eni na pokru drugi na stavah, sam večina nima jajc da bi javno povedala kaj počne, ker bi potem pokasirali točno to kar sami talajo drugim.
                            Če fant verjame vase in v svoja dejanja, naj proba in deli izkušnjo z nami. V tem ne vidim nič slabega. Če komu kaj ne paše naj ne odpira in bere več te teme.
                            stavnicar tebi pa želim da ti rata 100%+ izpolnit zadana pričakovanja...
                            Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                            Comment


                            • #29
                              Day 3
                              banka = 97,50 €
                              vplačilo = 2,50 €
                              trenutno stanje = 95,00 €

                              upam na pregovor: Slab začetek dober konec !
                              lp

                              Comment


                              • #30
                                lol kot sem že povedal v eni temi nekje enkrat vsi mešajo drek tam ko ga ni treba ...
                                "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                                Comment

                                Working...
                                X