Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    včasih sem sam dosti stavil in bil en izmed stavnih bolnikov,ki so zidali gradove v oblakih..
    Redko katera stvar mi gre bolj na živce,kot stavni guruji,ki se nonstop pogovarjajo o stavah in stavlajo noč in dan brez koncepta in jih nonstop zajebe en par,ponavadi zadnji..
    Pa vendar ta stavni projekt mi je pa všeč, kaže na disciplino,nepohlepnost in ma neki rep in glavo,če ti bo uspelo al pa ne,sploh nima veze,samo probaj izpeljat tak ko si si zamislo stvar do konca..
    Največ pa majo za povedat preko takih projektov tisti,ki so odvisni od stav in kuglice in stavlajo po 20 eurov na 10 parov in vidijo drugi dan mercedesa pred bajto..
    samo drži se plana pa bomo vidli,srečno..
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #32
      lepo povedano nejc
      v življenju nism bil nikol pohlepen - skratka nism materialist in držal se bom zastavljenega prođekta do konca - uspel ali ne!
      pri online pokru mi nikoli ( ? ) ni šlo saj nimam potrpljenja čakat karte in čakat da mi hemoroidi pojejo še taki mali anus ( hec ). V živo je čisto drugače - večja zabava in večja kontrola saj si skoncentriran na tistih par pogledov in svoje karte, ki jih DRŽIŠ v rokah. Stave so mi bile vedno izziv. Izziv je bil in je najti pravi način kako se spopasti z njimi. Po nekaj desetih različnih sistemih sprobanih v zadnjih 2h letih sem se odločil za ta zadnjega saj mi je v prvi polovici 2011 prnesel kr nekaj denarja čeprav nism imel ciljev in nism igral konstantno ( + 1800,00 € ). Čez poletje sem se usedel in vrgu na papir vse kar sem izvedel pri tem sistemu igranja in tu je nov začetek. Stave pa jemljem kot poker saj je pri pokru veliko odvisno od verjetnosti in "malo" od sreče. Enako je pri stavah ( s čim se nekateri nebodo strinjali ) kjer je 85% možnosti da domača ekipa nebo zgubila :P
      By the way - tabela je le zaradi motivacije in ciljev. Vemo vsi, da življenje brez ciljev je kot jafa keks brez čokolade.
      aja še to. Iz ankete je razvidno, da me imate za bolanega. Moram k psihiatru

      Comment


      • #33
        Srečno, bom spremljal

        Comment


        • #34
          zanimiu projekt
          gl

          Comment


          • #35
            ko bomo pogledali na svoje iluzije zviška bomo mogoče zvedeli kdo sploh smo....

            Comment


            • #36
              Day 3 rezultati
              banka = 97,50 €
              dobitek = 3,41 €
              trenutno stanje = 100,91

              uspešnost = 19/32 - 60%

              Comment


              • #37
                Day 4
                banka = 100,91 €
                vplačilo = 3,41 €
                trenutno stanje = 97,50 €

                Comment


                • #38
                  Bila dva mrava u šumi i kako su bili jako gladni, odluče uhvatiti slona i da ga pojedu. Jedan ode naložiti vatru, a drugi uhvatiti slona. Dok je ovaj prvi ložio vatru, drugi se vratio bez pljena.
                  - Gdje ti je slon care?
                  - Pobegao mi je.
                  - Lažeš, lopove, sam si ga pojeo
                  *
                  Razgovaraju Rus i Amerikanac tko je hrabriji. Amerikanac:
                  - Ja sam se popišao na Bijelu Kuću.
                  - A ja sam se usrao pored Lenjinovog mauzoleja usred bijela dana nasred Crvenog trga.
                  - Bravo! Samo, moram ti nešto priznati. Ja sam se popišao na Bijelu Kuću tako da me nitko nije vidio.
                  - I ja ti moram nešto priznati. Ja čak nisam ni hlače skinuo.
                  *
                  Kandidat za načelnika u nekom selu drži govor, pa kaže:
                  - Do vašeg sela ćemo napraviti asfaltirani put! Napravit ćemo i vodovod! Izgradit ćemo i školu!
                  Netko iz mase:
                  - Ali u selu nema djece!
                  - I djecu ćemo vam napraviti!
                  *

                  Comment


                  • #39
                    Dobri Zanima me kak % zadetih stav si zastavil? Oziroma kaj pričakuješ?

                    Comment


                    • #40
                      % zadetih stav bi naj bil okoli 59 - 66%
                      ričakujem pa, da bom imel skupno okoli 60 - 65% uspešnost zadeti stav saj igram stave samo po staističnih podatkih zadnjih 5 tekem ekip - nič drugega ne spremljam - niti kdo ne igra v ekipi. Nagibam se ( do zdaj še ne ) večino tekem igrati na domača moštva.

                      Comment


                      • #41
                        Zakaj pa ne staviš samo 1 tekmo ? Single stave ?

                        Comment


                        • #42
                          RUS wrote: Zakaj pa ne staviš samo 1 tekmo ? Single stave ?
                          single stave sem od vedno sovražil but i like the number -3- :P

                          Comment


                          • #43
                            mam občutek da te bo ta statistika zjebala ampak useen velik sreče ! =)

                            Comment


                            • #44
                              lunatic wrote: mam občutek da te bo ta statistika zjebala ampak useen velik sreče ! =)
                              upam da ne :P

                              Comment


                              • #45
                                Se ne spoznam na stave, ampak glede nato da si napisal da se zanasas na statistiko iz zadnjih 5 tekem se mi zdi da igralnice ko postavljajo kvoto naredijo vsaj isto kot ti oziroma pomoje precej vec. Nekako ne vidim kje je tvoj edge nad njimi.
                                Drugace pa ni nic narobe ce imas visoke oziroma tezje uresnicljive cilje, dokler se tega tudi zavedas in ob morebitnem neuspehu tako tudi ne bos prevec razocaran.
                                GL&HF
                                [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                                Comment

                                Working...
                                X