Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Rezultati day 4

    banka = 97,50 €
    dobitek = 0,00 €
    trenutno stanje = 97,50 €
    uspešnost = 20/37 - 54%
    zelo slab začetek!

    Comment


    • #47
      Day 5
      banka = 97,50 €
      vplačilo = 2,91 €
      trenutno stanje = 94,59 €

      Comment


      • #48
        Če je skladno s tvojim sistemom, bi ti predlagal, da preveriš kvote še na drugih stavnicah, ki znajo bit za enake dogodke ugodnejše, saj riziko ostane enak, vrednost potencialnega dobitka pa se ti zviša.

        Comment


        • #49
          Zlodej wrote: Če je skladno s tvojim sistemom, bi ti predlagal, da preveriš kvote še na drugih stavnicah, ki znajo bit za enake dogodke ugodnejše, saj riziko ostane enak, vrednost potencialnega dobitka pa se ti zviša.
          +1
          ti privoščim, da ti porata ta projekt, ampak nimaš šans s TREMI pari na listek in na naši stavnici!! sry,taka je realnost...

          Comment


          • #50
            mislim, da razlike v kvotah niso tako velike, da bi zaradi tega bil ogrožen projekt.
            razlika bo nastala takrat, ko bo imel 10k ali večrolce, pa bo stavil nekaj 10 ojrof, pa zadel in moral plačati davek.
            Kar mene malo moti, je to,daigraš kar vse povprek.
            turško, francosko, tadžikistansko, švedsko, nemško, avstrijsko, izraelsko, norveško,
            špansko, italijansko ligo......
            to ne more funkcionirati.
            Bi po moje dobilveč, če bi začel aktivno spremljati dve ali tri lige, pa stavil samo na njih.
            P.S
            a se da komu računati, koliko bi dobil,če bi začel s 100 €, pa v vsakem kolu stavil, da bo Bayern zmagal. Stavil bi 10% rolce, povprečna kvota 1,3, pa v celi sezoni od 34 kol max 5 x ne zmagajo.
            Letos so neverjetno močni......
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #51
              maliprofi wrote:
              razlika bo nastala takrat, ko bo imel 10k ali večrolce, pa bo stavil nekaj 10 ojrof, pa zadel in moral plačati davek.
              Sej takrat razbiješ listke, tako da vsi pridejo do 299.99 €, in se izogneš plačevanju davka

              Comment


              • #52
                maliprofi wrote: P.S
                a se da komu računati, koliko bi dobil,če bi začel s 100 €, pa v vsakem kolu stavil, da bo Bayern zmagal. Stavil bi 10% rolce, povprečna kvota 1,3, pa v celi sezoni od 34 kol max 5 x ne zmagajo.
                Letos so neverjetno močni......
                Ali pa Manchester United.

                Comment


                • #53
                  mali profi... ne bi šlo skozi, ker sem prepričan da se kvota s časom prilagodi njihovim predstavam
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #54
                    Ja ampak na tej bedni stavnici, so single stave zelo omejene, na tri pare pa ne moreš delati plusa dolgoročno. Sploh pa ne takšnega, kot si zastavil. In tako dolgo. No way! Sicer ti privoščim uspeh, ampak žal ne verjamem, da ti uspe, če ne boš prilagodil sistema.
                    TILTLESS!

                    Comment


                    • #55
                      @SoulCrew
                      Se ne strinjam, veliko stavničarjev (vsaj tistih dobrih) živijo od napak estav, ko nekje kvote popadajo že za 0.3-0.4, na SL pa zaspijo..Seveda najdeš fixe potem ala djokovic,nadal,barca gol,real gol,united gol itd ( kdaj te tud fixi zjebajo) in mislim da lahko tud delaš plus z tremi pari na listek

                      Comment


                      • #56
                        ... alesko20 je odgovoril namesto mene .
                        komaj začetek je, basket se še treba začet ter par kol je treba dat skozi!
                        lep sončen dan vsem!

                        Comment


                        • #57
                          poleg tega se mi zdi, da je način, na katerega bi naj stavil, torej samo statistični podatki, nekoliko nezanesljiv.
                          če se želiš resno ukvarjati s stvamai, moraš po moje poznati vsak detajl, ki ga lahko izveš.....
                          Recimo Hrvati na EP v košarki.
                          Na hrvaški TV sem zasledil, recimo, da so se na treningu pred tekmo z Makedonijo stepli. Če bi to vedel pred tekmo, prav gotovo ne bi stavil na njih. ROKONASRCE, tudi če se ne bi stepli, bi jih Makedonija, ki je tudi po statistiki bila daleč zadaj, verjetno vseeno premagala.
                          Ali pa recimo Olimpija -MB v nogometu.
                          Statistično gledano, bi moral zmagati MB. Olimpija ima proti MB samo dva neodločena izzida. Vse ostale tekme je zmagal MB. Ampak če si vedel, da so mariborčani imeli v četrtek težko tekmo na Škotskem, potem pa do sobote popoldan brez spanca pili in se veselili, potem pa šli še napol pijani v LJ, lahko samo jebeš statistiko, pa staviš na Olimpijo....
                          Pa še in še je akšnih primerov, kjer odloča marsikaj drugega, ne samo statistika. ....
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #58
                            No kakorkoli, to je pač moje mnenje. Hvala bogu da se ne strinjata in upam da mi dokažeta nasprotno! GoodLuck!!
                            TILTLESS!

                            Comment


                            • #59
                              maliprofi, se strinjam, sploh v času interneta se zdej najde veliko veliko informacij..
                              SoulCrew, jaz sem samo odgovoril na tvojo izjavo, ko si rekel da ne moreš delati plusa na dolgi rok z 3 pari, kar se ne strinjam. Za ta sistem pa želim stvnicar le najboljše

                              Comment


                              • #60
                                Napisal sem že vsaj 7krat v različnih temah pa bom še enkrat. Še pred tem pa nej dodam, da ti želim, da ti uspe in ne razumi tega kot napad nate.
                                Število tipov z +ev kvoto je na katerikoli stavnici močno omejeno (
                                I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

                                Comment

                                Working...
                                X