Announcement

Collapse
No announcement yet.

prođekt 30 milja na stavah v 365 dneh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jaz se bom obesil na na včerajšnjo tekmo Bayern-Mancity
    praviš, da stave izbiraš po nekih statističnih merilih.
    Torej:
    Bayern pred včerajšnjo tekmo že devet tekem ni prejel gola, strokovnjaki pravijo, da je Bayern edini klub, ki lahko letos ustavi Barco, ti pa staviš, da Bayern ne bo zmagal doma??
    Pa nevem, zakaj nisi stavil recimo proti Dinamu. Kvota na Lyonje bila 1,35, malo manjša od kvote s hendikepom na Manu.
    Saj je res, da se svet ne bo podrl zaradi teh 100 ojrof, če jih boš izgubil, ampak kar nekaj ljudi ti je že napisalo, da malo zožaj izbor lig ki jih igraš, ti pa še vedno vsepovprek. Ruski hokej, nemški rokomet, češlka košarka, tenis, ......
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • Glede na to da jih vas 25% v anketi odgovorilo da je mogoče da bo prišel do 33k iz teh 100e, me zanima če je kdo pripravljen staviti, recimo 1:50 da mu bo to res uspelo?

      Comment


      • Rezultati day 11

        banka = 93,00 €
        dobitek = 1,39 €
        trenutno stanje = 94,39 €
        uspešnost = 63/111 - 57%

        Comment


        • Day 12
          banka = 94,39 €
          vplačilo = 2,60 €
          trenutno stanje = 91,79 €

          Comment


          • Ma ze to da stavi na sportnih stavah je cisti polom. Sej ne bom rekel kaksno(ampak samo res kaksno) tekmo se dobi boljse kvote ampak na dolgi rok zgublja okol 10% value kar ce gledamo samo koliko listkov je ze do sedaj napisal bi verjetno ce bi uporabljal vsaj 5 ok stavnic namesto v minusu bil sedaj na pozitivni nicli(kar se profita tice).
            Sej je reku da je za foro pa naj uziva
            F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

            Comment


            • slikec wrote: Ma ze to da stavi na sportnih stavah je cisti polom. Sej ne bom rekel kaksno(ampak samo res kaksno) tekmo se dobi boljse kvote ampak na dolgi rok zgublja okol 10% value kar ce gledamo samo koliko listkov je ze do sedaj napisal bi verjetno ce bi uporabljal vsaj 5 ok stavnic namesto v minusu bil sedaj na pozitivni nicli(kar se profita tice).
              Sej je reku da je za foro pa naj uziva
              ... za foro ...

              Comment


              • Rezultati day 12

                banka = 91,79 €
                dobitek = 1,90 €
                trenutno stanje = 93,69 €
                uspešnost = 72/126 - 57%

                Comment


                • Dva dni sem obležal v postelji tako, da bom kr nadaljeval s...
                  ... Day 13
                  banka = 93,69 €
                  vplačilo = 2,65 €
                  trenutno stanje = 91,04 €

                  Comment


                  • Cilj end of day 12 = 121,00 €
                    trenutno stanje = 93,69 €
                    razlkika = -27,31 €

                    Comment


                    • Toj to za ta dnar, a kva?

                      Comment


                      • finito??
                        ..........
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • maliprofi wrote: finito??
                          mihahr wrote: Toj to za ta dnar, a kva?
                          Ni finito. Ni to za ta dnar. V preteklih dveh tednih sem imel malo osebnih pizdarij, ki sem jim šele danes bil dokončno kos. Obležal sem v postelji za 8 dni, pizdarija z materialnimi dobrinami, obolela bolša polovica ter čuvanje otroka in posledično sem moral še fuuul nadoknadit v službi in nism mogel nič.Opravičujem se vsem svojim fanom
                          Zaradi tega tako dolgega posta bom začel s projektom iz točke nič in upam, da se mi nebo zgodilo kaj takega. Skoraj mislim, da se ne more več kaj takega zgoditi. Black two weeks.
                          Ok - jutri se ponovno začne day1 in zategnite si varnostne pasove saj bo stvnicar dal v osmo brzino :P
                          lep pozdrav vsem ter veliko uspeha v kockarskih krogih!

                          Comment


                          • LET S START AGAIN
                            kot sem napisal sem mel pizdarije, ki sem jih moral nujno rešit in pozdravit. s PROJEKTOM BOM PRIČEL OD ZAČETKA. tOREJ...
                            ... day 1!!!
                            BANKA = 100 €
                            VPLAČILO = 2,50 €
                            TRENUTNO STANJE = 97,50 €

                            Ajde - upam zdaj na boljši start!
                            Lp

                            Comment


                            • GL, bomo vidli če zalaufa zdaj ne!

                              Comment


                              • Thnx J-kob
                                ja upam res da BO!!! in da bomo meli kaj od tega.

                                Comment

                                Working...
                                X