Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a tole si že probal
    http://si.pokerpro.cc/novice/1343-in...er-strani.html

    Comment


    • Pr men istu od fursa sporocilo in nemorm nc igrat. Racun je u preverjanu

      Comment


      • Na kateri točki vas FURS ustavlja? Ni mi čist jasn.
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • Edino kar mi pade na pamet je, da namesto pokerstars.EU vpišete pokerstars.COM?

          Comment


          • Logiras se lahku pol pa nc ne mors igrat, in tut transfer money ne mors. Pokerstars.eu strani pa sploh ne mors odprt

            Comment


            • No to sporočilo od FURSA in preverjanje računa nimata povezave. Igrat in transferat denarja ne moreš zaradi slednjega, ne zaradi FURSA. Zakaj te preverjajo, moraš pa PokerStars vprašat.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • Jaz načeloma nimam računa v preverjanju oz. Vsaj vem ne da bi mel... odpre mi pa od fursa stran, ko odprem na safariju pokerstars.eu

                Comment


                • A bi kdo mogoče vedel zakaj mi kar naenkrat ne dela več HUD za Zoom na Pokerstars ? Od updatea naprej mi ne dela več. Prej mi je normalno. Sedaj mi pa dela HUD normalno na vseh normalnih cash game mizah, turnirjih, na Zoom mizah pa nikakor ne.
                  Če ma kdo kak nasvet
                  Hvala!

                  Comment


                  • brko999 wrote: Jaz načeloma nimam računa v preverjanju oz. Vsaj vem ne da bi mel... odpre mi pa od fursa stran, ko odprem na safariju pokerstars.eu
                    http://si.pokerpro.cc/novice/1343-in...er-strani.html
                    Očitno pa so nekateri ISP-ji začeli blokirat pokerstars.eu? Do sedaj se je blokiralo samo .com domene.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • Janadamko7 wrote: A bi kdo mogoče vedel zakaj mi kar naenkrat ne dela več HUD za Zoom na Pokerstars ? Od updatea naprej mi ne dela več. Prej mi je normalno. Sedaj mi pa dela HUD normalno na vseh normalnih cash game mizah, turnirjih, na Zoom mizah pa nikakor ne.
                      Če ma kdo kak nasvet
                      Hvala!
                      Povej kaj uporabljaš, HM2? HM3? PT4?
                      Najlažje je pa, če greš na njihov forum in downloadaš zadnjo (beta) verzijo. Če uporabljaš HM2, potem ni rešitve, če so res kaj updatal na PokerStars.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • CoreySteel wrote: [quote=Janadamko7]A bi kdo mogoče vedel zakaj mi kar naenkrat ne dela več HUD za Zoom na Pokerstars ? Od updatea naprej mi ne dela več. Prej mi je normalno. Sedaj mi pa dela HUD normalno na vseh normalnih cash game mizah, turnirjih, na Zoom mizah pa nikakor ne.
                        Če ma kdo kak nasvet
                        Hvala!
                        Povej kaj uporabljaš, HM2? HM3? PT4?
                        Najlažje je pa, če greš na njihov forum in downloadaš zadnjo (beta) verzijo. Če uporabljaš HM2, potem ni rešitve, če so res kaj updatal na PokerStars.
                        Ja upoprabljam HM2. Zgleda bo treba nabavit HM3 ?

                        Comment


                        • Ja glih to je fora z tem da so nehal support z HM2... Da te prisilijo v nakup HM3 takoj ko je kak update na straneh
                          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                          Comment


                          • Tole objavo dobim, ko odprem pokerstars.eu na računalniku, kljub googlovim dns strežnikom, prav tako ne odpre niti pokerstars.com, na telefonu (ponudnik A1) pa sploh ne odpre strani.. Kaj se zakonodaja spet kaj spremenila oz ima kdo kaj več info?
                            https://ibb.co/2Z8JPXj

                            Comment


                            • Zakonoda se ni nič spremenila, so pa očitno zdaj začeli nekateri blokirati tudi .eu domeno in ne samo .com. Vseeno bi moralo iti z DNS-ji normalno skozi. Če ne gre, nimaš prav naštiman.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • Sram jih lahko res, ta FURS....nevem, kot da smo njihova lastnina se obnasajo
                                To lahko, to ne, to lahko samo tukaj, ce naredis to bo kazen....kot da smo prizadeti otroci...
                                Za primit koga...
                                FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                                Comment

                                Working...
                                X