Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CoreySteel wrote: Vseeno bi moralo iti z DNS-ji normalno skozi. Če ne gre, nimaš prav naštiman.
    si mel prav, pozabo da sem vmes že formatiral pc tnx!

    Comment


    • Kako pa se nastima google dns za mobilne podatke? A se da sploh?

      Comment


      • Se da ja, app rabiš. DNS changer?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • Jaz na huaweiju nisem potreboval appa da sem spremenil DNS. Drugace res ni tezko ljudje 90% vprasanj ali vec ki jih imate bi lahko samo googlali....odpres google napises model telefona in dodas change DNS....

          Comment


          • Mislm...je pa ja bolj fajn uprašat Coreya kot pa uporabljat nek google...halo...

            Comment


            • Lol, FURS si spet blamažo dela. S temi osnovnošolskimi blokadami ne delajo nič drugega kot škodo player poolu, saj odvrnejo zgolj najbolj brezupne fishe.

              Comment


              • mislim, da furs boli kurac za player pool :lol:

                Comment


                • Ne samo da jih boli k, sploh ne vejo, kaj to je. To je ta problem, ko o zadevah odločajo analfabeti z lastno agendo, mi moramo pa njihove neumnosti popravljat :|

                  Comment


                  • kako misliš popravljat?

                    Comment


                    • Mi lahko kdo pove kako dolgo traja ta njihova verifikacija dokumentov? Normalno sem ze CO pred tem sedaj pa imam dvig na cakanju ze 3 tedne. In sem jim ene 2x ze poslal pa se kar. Vmes so me enkrat tiltnili in je sel en withdraw sedaj pa bi rad spet dvignil in je se kar tisti na pendingu. Poslal dokument, poloznico, bankanet ni da ni.

                      Comment


                      • Enkrat do spomladi bo ziher
                        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                        Comment


                        • Plačite davke

                          Comment


                          • biceps wrote: Plačite davke
                            Tole je pa ziher naumil nekdo, ki je doma na socialki in ima vse davcne obveznosti do drzave poravnane???????????? Ce bi kdaj delal in na polno placeval davke kot vsak, ki je redno zaposlen v Blaginji Sloveniji, potem bi si hitro prisel gor koliko ga drzava legalno okrade najprej pri placi, potem pa se enkrat pri vsemu za kar placo porabi.
                            Od placanih davkov, prispevkov in vsega sranja, ki ju placujes drzavi pa dobis na koncu nagrado, da lahko kot penzionist zivotaris.
                            Drugace pa ce bi malo bolje poznal zakonodajo v Sloveniji bi vedel, da poker ni obdavcen, ker hvalabogu nasi nesposobni uradniki ne znajo tega legalno spremeniti. Ker ce bi znali se ni za bat, da bi na polno placevali davek za “igro na sreco” ki to ni????
                            Vcasih je bolje biti tiho in ostati neveden kot pa bleknit kaksno kot ti zgoraj in izpadit popoln bedak????????????

                            Comment


                            • Biceps sej ce se nisi nasel v unih pametnih lenuhih na socialki ne zamer, potem pac rad mal prcas, jaz pa sem dal mal ven iz sebe, oba zmagala...

                              Comment


                              • biceps je prvič po +4 letih prišel na forum naredit en troll post (ki niti pravilen ni, kot si ugotovil), tako da si ga jest ne bi vzel preveč k srcu
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X