Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @PokePoke
    Samo za info...
    Ce so tisti, ki so na socialni, pametni lenuhi....kaj so torej tisti, ki delajo, in jih drzava okrade pri prejemu place, pri porabi place, in na koncu dobijo penzijo za zivotarjenje (tvoje besede)?
    Neumni marljiveži?
    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

    Comment


    • andraz wrote: @PokePoke
      Samo za info...
      Ce so tisti, ki so na socialni, pametni lenuhi....kaj so torej tisti, ki delajo, in jih drzava okrade pri prejemu place, pri porabi place, in na koncu dobijo penzijo za zivotarjenje (tvoje besede)?
      Neumni marljiveži?
      Jaz nisem rekel, da so ljudje na socialni ne pametni niti, da so lenuhi, svoje mnenje si pac o teh vsak sam ustvari
      Drugace pa sploh ne razmisljas napacno, dandanes si samo z postenim delom tezko privoscis hiso brez kredita, vikend na morju, avto za 100k itd...s krediti in leasingi se to da, ali pa ce si med tistimi srecnezi, ki jim je sekira padla v med (s kaksnim biznisom, iznajdljivostjo in se cem) pa da si si lahko neko premozenje ustvaril na posten nacin. Zal nasa drzava ne spodbuja nikakrsnih zdravih navad ljudi, kot so varcevanje in podobno, te takoj kje drugje opalijo...ce recimo dobro zasluzis in bi rad dal nekaj legalno na stran za hude case, te takoj to tepe pri ostalih transferjih (otroski dodatki, vrtec itd)....pa se bo spet najde kdo ko bo rekel, da sej ce zasluzis dobro ne rabis otroskih dodatkov, popusta na vrtec itd? To je bedarija, ce dobro zasluzis placas bistveno vec v blagajno davka kot nekdo na socialni, dobis pa od drzave toliko manj oz. skoraj nic...torej je tvoja ugotovitev, da je nekdo tak neumni marljivez se kako drzi...
      Pa ni treba to vzeti dobesedno in postati neposten itd... :lol:
      Samo ne pametovat o davkih pri pokru v Sloveniji, ze tako prevec dobijo od nas drzavljanov (ki delamo, placujemo davke ) ce mene vprasas bi moral vsak igralec pokra v Slo dobiti se dodatek :lol: :lol: :lol:
      Mal heca fantje, life is toooo short za nebuloze in prcanja...
      Make love not war????
      And straight flush tooo :P

      Comment


      • Mi davke plačujemo v rejku... Dovolj je to Najboljše da me še na winningse obdavčijo
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • Bom kar tule pojamral.
          Nimam ravno močnega kompa a pri partyju in GG sem lahko igral 8 miz naenkrat mel glasbo, gledu film skratka kar koli in nikoli nobenih problemov. Tu pri pokerstars mi pa že pri dodajanju druge mize, včasih celo prve, v nekem trenutku vse ven vrže. Bum črn ekran. Tako morm hard rebootat komp in med tem jasno blindi tečejo. Software sem že ene 5 krat na novo naložil, auroro in ostale animacije sem izklopu pa nič ne pomaga.
          Ma kdo kak nasvet kaj narest?

          Comment


          • Mogoce probaj sklopit animacije?
            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

            Comment


            • Aurore ne moreš več skenslat, toj to
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • CoreySteel wrote: Aurore ne moreš več skenslat, toj to
                Zaenkrat se še da. V user.ini fajlu pod [PipeOption] dodaš vrstico LegacyPokerTable=1. Je pa res vprašanje, koliko časa še, updejtov za tastare mize namreč ne bo več.

                Comment


                • To deluje samo površinsko še, kolikor vem. Še vedno Aurora nekje v ozadju laufa.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • A so tudi skenslal ogromno table skinov pa kart? Al me spomin vara k tok cajta nism igral
                    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                    Comment


                    • Charly wrote: Bom kar tule pojamral.
                      Nimam ravno močnega kompa a pri partyju in GG sem lahko igral 8 miz naenkrat mel glasbo, gledu film skratka kar koli in nikoli nobenih problemov. Tu pri pokerstars mi pa že pri dodajanju druge mize, včasih celo prve, v nekem trenutku vse ven vrže. Bum črn ekran. Tako morm hard rebootat komp in med tem jasno blindi tečejo. Software sem že ene 5 krat na novo naložil, auroro in ostale animacije sem izklopu pa nič ne pomaga.
                      Ma kdo kak nasvet kaj narest?
                      Mogoče tole -->
                      Go to Settings > Table Appearance > Animation > Aurora graphics quality and set it to medium or high

                      Comment


                      • Rose wrote:
                        Mogoče tole -->
                        Go to Settings > Table Appearance > Animation > Aurora graphics quality and set it to medium or high
                        Sem probal, pa ne pomaga. Vseeno hvala za nasvet.
                        Najhuje pri vsemu je, da crashi niso konstantni. Tako moram po vsaki spremembi 2-3 ure igrat in čakat na težave. In ko že mislim, to je to, težava rešena... bum vse črno. Ko mi support že 121 krat predlaga, naj na novo inštaliram software, pa se mi zatemni še pred očmi.
                        Vrejetno bom kar obupal

                        Comment


                        • Naj ti predstavim v PokerPro ponudbi odlične sajte...
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • Zdravo,
                            Se komu ne delajo vec Starsi na telefonu niti na tablici? Zadeva je delal vse do prejsnjega tedna..

                            Comment


                            • Meni dela normalno. Update?

                              Comment


                              • Malo preberte prejšnje strani.
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X